Skip navigation
1547

Szekszárd-Paks-Kecskemét

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: O
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 175   15    
0,0 .. .. Szekszárd, Autóbusz-állomás 15:15
2,3 .. .. Szekszárd, Újvárosi templom 15:19
2,8 .. .. Szekszárd, Újvárosi temető |
4,0 .. .. Szekszárd, Bonyhádi útelág. |
12,9 .. .. Tolna, Bej. út |
20,8 .. .. Tengelic-szőlőhegyi elág.[3] |
21,8 .. .. Dunaszentgyörgy, Vettlepuszta |
23,7 .. .. Dunaszentgyörgy, Aut. vt. 15:40
27,8 .. .. Paks, Csámpapuszta |
29,0 .. .. Atomerőmű, Déli bejáró 15:45
33,3 .. .. Paks, Nagydorogi útelág. |
34,3 .. .. Paks, Konzervgyár 15:50
34,8 0,0 .. Paks, Orvosi rendelő |
S 0,4 .. Paks, Autóbusz-állomás 15:52
S 0,4 .. Paks, Autóbusz-állomás 15:53
34,8 0,0 .. Paks, Orvosi rendelő |
35,8 .. 0,0 Paks, Szent István tér 15:55
37,7 .. 1,9 Paks, Téglagyár |
40,0 .. S Paks(Dunakömlőd), Óvoda 16:00
S .. 4,2 Paks(Dunakömlőd), Aut. vt. S
46,9 .. S Madocsa, Kishegy |
47,8 .. S Madocsa, Aut. vt. 16:08
48,8 .. S Madocsa, Felső |
51,4 .. S Bölcske, Ferger-tanya |
52,5 .. S Bölcske, Petőfi S. u. |
53,1 .. S Bölcske, Baracsi |
53,9 .. S Bölcske, Aut. vt. 16:15
54,7 .. S Bölcske, Dunaföldvári u. 1. |
55,9 .. S Bölcske, Vörösgyír |
57,9 .. S Dunaföldvár, Szigeti bej. út |
59,5 .. S Dunaföldvár, Alsó |
60,8 .. S Dunaföldvár, Sporttelep |
61,5 .. S Dunaföldvár, Alsóbölcske u. 6. |
61,9 0,0 .. Dunaföldvár, Piac tér |
S 0,4 .. Dunaföldvár, Autóbusz-állomás 16:25
S 0,4 .. Dunaföldvár, Autóbusz-állomás 16:30
S 16,0 .. Dunaújváros, Szalmacellulóz gyár S
S 20,3 .. Dunaújváros, Aut. áll. S
S 20,3 .. Dunaújváros, Aut. áll. S
S 16,0 .. Dunaújváros, Szalmacellulóz gyár S
S 0,4 .. Dunaföldvár, Autóbusz-állomás 16:30
61,9 0,0 .. Dunaföldvár, Piac tér |
69,2 .. .. Solt, Aranykulcs tér 16:40
70,8 .. .. Solt, AGRIKON |
72,0 .. .. Solt, Nagy L. u. |
76,9 .. .. Tételhegyi elág. |
79,7 .. .. Hartai útelág.[11] |
81,5 .. .. Halászcsárda |
88,3 .. .. Fülöpszállás, Kh. 17:02
94,2 .. .. Hármas útelág. |
95,4 .. .. Kisizsák, Kultúrotthon 17:12
99,7 0,0 .. Izsák, Felső temető |
101,5 S .. Izsák, Vh. 17:16
S 1,8 .. Izsák, Rendőrség S
105,3 5,6 .. Izsák, 6. sz. bolt 17:21
106,5 .. .. Izsák, Határ út |
109,6 .. .. Ágasegyháza, Aut. vt. 17:26
110,5 .. .. Ágasegyháza, Vasút u. |
113,6 .. .. Galambházi erdő |
115,6 .. .. Köncsögi útelág. |
117,5 .. .. Külsőballószög |
119,7 .. .. Kerekegyházi bekötő út |
121,7 .. .. Kertészeti Kutató |
123,1 .. .. Lövőtéri útelág. |
124,1 .. .. Kecskemét, Erdészház |
128,6 0,0 .. Kecskemét, Egyetem (GAMF) 17:49
130,0 S .. Kecskemét, Katona Gimnázium S
S 1,7 .. Kecskemét, Mária krt. 17:50
132,9 4,3 .. Kecskemét, Autóbusz-állomás 17:55

Legend

15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
#~1>i A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem
#~2>i tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O National passenger transport service