Skip navigation
1568

Pécs-Szekszárd-Dunaföldvár-Kiskőrös

Timetable valid from: 2022.06.16 -
Classification: O
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   29    
0,0 .. .. Pécs, Autóbusz-állomás 11:00
1,4 .. .. Pécs, Lánc u. |
3,9 0,0 .. Pécs, Budai vám 11:07
S 15,9 .. Pécsvárad, Kollégium 11:26
30,2 26,6 .. Mecseknádasd, Jókai Mór u. 11:37
34,7 .. .. Hidas, Dózsa György u. 11:42
40,6 0,0 .. Bonyhád, Bej. út |
S 0,5 .. Bonyhád, Autóbusz-állomás 11:50
S 0,5 .. Bonyhád, Autóbusz-állomás 11:52
40,6 0,0 .. Bonyhád, Bej. út |
58,2 .. 0,0 Szekszárd, Bonyhádi útelág. |
S .. 3,1 Szekszárd, Autóbusz-állomás 12:15
S .. 3,1 Szekszárd, Autóbusz-állomás 12:20
58,2 .. 0,0 Szekszárd, Bonyhádi útelág. |
67,1 .. .. Tolna, Bej. út 12:32
77,9 .. .. Dunaszentgyörgy, Aut. vt. 12:43
83,2 .. .. Atomerőmű, Déli bejáró |
88,5 .. .. Paks, Konzervgyár 12:55
89,4 .. .. Paks, Autóbusz-állomás 12:57
89,4 .. .. Paks, Autóbusz-állomás 13:02
111,8 0,0 .. Dunaföldvár, Piac tér |
S 0,4 .. Dunaföldvár, Autóbusz-állomás 13:25
S 0,4 .. Dunaföldvár, Autóbusz-állomás 13:30
111,8 0,0 .. Dunaföldvár, Piac tér |
118,6 .. .. Solt, Aranykulcs tér 13:40
121,4 .. .. Solt, Nagy L. u. 13:43
124,5 .. .. Tételhegy, Bej. út 13:47
127,4 .. .. Dunatetétlen, Bej. út 13:51
131,7 .. .. 40-es sz. útőrház 13:57
139,8 .. .. Akasztó, Kultúrház 14:06
149,1 .. .. Kiskőrös, Gyógyfürdő bej. út 14:18
149,8 .. .. Kiskőrös, Városháza 14:20

Legend

29 tanév tartama alatt a hetek első iskolai előadási napját megelőző napokon
#~1>i Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
| line passing stop, but not stopping at it
O National passenger transport service