Skip navigation
1578

Pécs-Komló-Balatonlelle-Keszthely

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: O
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   19   Passengers need supplementary tickets for this surface
0,0 .. .. Pécs, Autóbusz-állomás 07:00
3,9 0,0 .. Pécs, Budai vám 07:07
19,9 S .. Magyarszék, Barátúri elág.[3] S
S 16,3 0,0 Komló, Aut. áll. bej. út |
S S 0,5 Komló, Autóbusz-állomás 07:30
S S 0,5 Komló, Autóbusz-állomás 07:35
S 16,3 0,0 Komló, Aut. áll. bej. út |
21,7 25,3 .. Magyarszék, V. átjáró 07:50
32,1 .. 0,0 Sásd, Kaposvári útelág. 08:05
S .. 34,0 Kaposvár, Autóbusz-állomás S
S .. 34,0 Kaposvár, Autóbusz-állomás S
117,2 .. 87,3 Balatonlelle, V. mh. 09:25
117,2 .. .. Balatonlelle, V. mh. 09:30
118,1 .. .. Balatonlelle, Vágóhíd u. 09:32
119,1 .. .. Balatonlelle, Benzinkút 09:34
120,2 .. .. Balatonboglár, Orvosi rendelő 09:36
120,7 .. .. Balatonboglár, Platán sor 09:37
121,6 .. .. Balatonboglár, Vasútállomás 09:39
122,7 .. .. Balatonboglár, Jankovich üdülőtelep 09:41
123,9 .. .. Ordacsehi elág.[4] 09:43
126,2 .. .. Fonyód(Fonyódliget), V. mh. bej. út 09:46
126,6 .. .. Fonyód(Fonyódliget), Árpád u. 09:47
127,8 .. .. Fonyód(Fonyódliget), Alsó 09:48
129,1 0,0 .. Fonyód, Vasútállomás 09:50
S 0,6 .. Fonyód, Sportcsarnok 09:52
S 1,2 .. Fonyód, Badacsony u. 09:53
S 1,5 .. Fonyód, Fő u. 09:54
S 2,1 .. Fonyód, Márffy tér 09:55
S 2,4 .. Fonyód, Alkotóház 09:56
S 2,7 .. Fonyód, Városi Ügyészség 09:57
S 3,4 .. Fonyód, Háromszög 09:58
132,5 4,2 .. Fonyód(Bélatelep), Forduló 10:00
133,5 .. .. Fonyód(Alsóbélatelep), V. mh. 10:02
134,2 .. .. Balatonfenyves, Tömörkény u. 10:03
135,2 .. .. Balatonfenyves, Felső 10:05
136,5 .. .. Balatonfenyves, Vasútállomás 10:07
136,5 .. .. Balatonfenyves, Vasútállomás 10:07
137,7 .. .. Balatonfenyves, Pajtás u. 10:09
138,6 .. .. Balatonfenyves, Alsó 10:10
139,2 .. .. Balatonfenyves, Révész u. 10:11
140,2 .. .. Balatonmáriafürdő, Faluház u. 10:13
141,0 .. .. Balatonmáriafürdő, Cserfa u. 10:14
141,6 .. .. Balatonmáriafürdő, Bükkfa u. 10:15
142,3 .. .. Balatonkeresztúr, Aradi u. 10:16
143,6 .. .. Balatonkeresztúr, Temető 10:18
145,2 .. .. Balatonmáriafürdő, Vasútállomás 10:20
145,2 .. .. Balatonmáriafürdő, Vasútállomás  
146,7 .. .. Balatonmáriafürdő, Vilma u.  
150,0 .. .. Balatonberény, Vasútállomás  
162,5 .. .. Keszthely, Autóbusz-állomás  

Legend

19 nyári tanszünetben szabad- és munkaszüneti napokon
29 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napokon
#~1>i A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
#~2>i egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
Passengers need supplementary tickets for this surface Passengers need supplementary tickets for this surface
O National passenger transport service