Skip navigation
1578

Pécs-Komló-Balatonlelle-Keszthely/Zalakaros

Timetable valid from: 2022.06.16 -
Classification: O
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   47   Passengers need supplementary tickets for this surface
0,0 .. .. Pécs, Autóbusz-állomás 07:00
3,9 0,0 .. Pécs, Budai vám 07:07
19,9 S .. Magyarszék, Barátúri elág.[3] S
S 16,3 0,0 Komló, Aut. áll. bej. út |
S S 0,5 Komló, Autóbusz-állomás 07:30
S S 0,5 Komló, Autóbusz-állomás 07:35
S 16,3 0,0 Komló, Aut. áll. bej. út |
21,7 25,3 .. Magyarszék, V. átjáró 07:50
32,1 .. 0,0 Sásd, Kaposvári útelág. 08:05
S .. 34,0 Kaposvár, Autóbusz-állomás S
S .. 34,0 Kaposvár, Autóbusz-állomás S
121,9 .. 87,3 Balatonlelle, V. mh. 09:25
121,9 .. .. Balatonlelle, V. mh. 09:30
122,8 .. .. Balatonlelle, Vágóhíd u. 09:32
123,8 .. .. Balatonlelle, Benzinkút 09:34
124,9 .. .. Balatonboglár, Orvosi rendelő 09:36
125,4 .. .. Balatonboglár, Platán sor 09:37
126,3 .. .. Balatonboglár, Vasútállomás 09:39
127,4 .. .. Balatonboglár, Jankovich üdülőtelep 09:41
128,6 .. .. Ordacsehi elág.[4] 09:43
130,9 .. .. Fonyód(Fonyódliget), V. mh. bej. út 09:45
131,3 .. .. Fonyód(Fonyódliget), Árpád u. 09:46
132,5 .. .. Fonyód(Fonyódliget), Alsó 09:48
133,8 .. .. Fonyód, Vasútállomás 09:50
133,8 0,0 .. Fonyód, Vasútállomás 09:50
S 0,6 .. Fonyód, Sportcsarnok 09:52
S 1,2 .. Fonyód, Badacsony u. 09:53
S 1,5 .. Fonyód, Fő u. 09:54
S 2,1 .. Fonyód, Márffy tér 09:55
S 2,4 .. Fonyód, Alkotóház 09:56
S 2,7 .. Fonyód, Városi Ügyészség 09:57
S 3,4 .. Fonyód, Háromszög 09:58
137,2 4,2 .. Fonyód(Bélatelep), Forduló 10:00
138,2 .. .. Fonyód(Alsóbélatelep), V. mh. 10:02
138,9 .. .. Balatonfenyves, Tömörkény u. 10:03
139,9 .. .. Balatonfenyves, Felső 10:05
141,2 .. .. Balatonfenyves, Vasútállomás 10:07
141,2 .. .. Balatonfenyves, Vasútállomás 10:07
142,4 .. .. Balatonfenyves, Pajtás u. 10:09
143,3 .. .. Balatonfenyves, Alsó 10:10
143,9 .. .. Balatonfenyves, Révész u. 10:11
144,9 .. .. Balatonmáriafürdő, Faluház u. 10:13
145,7 .. .. Balatonmáriafürdő, Cserfa u. 10:14
146,3 .. .. Balatonmáriafürdő, Bükkfa u. 10:15
147,0 .. .. Balatonkeresztúr, Aradi u. 10:16
148,3 .. .. Balatonkeresztúr, Temető 10:18
149,9 .. .. Balatonmáriafürdő, Vasútállomás 10:20
149,9 .. .. Balatonmáriafürdő, Vasútállomás 10:21
151,4 .. .. Balatonmáriafürdő, Vilma u. 10:23
153,6 .. .. Balatonberény, Rozmaring u. 10:25
154,7 0,0 .. Balatonberény, Vasútállomás 10:27
S 12,5 .. Keszthely, Autóbusz-állomás S
158,2 .. .. Balatonszentgyörgy, Berzsenyi u. 57. 10:31
159,4 .. .. Balatonszentgyörgy, Vasútállomás 10:33
159,4 .. .. Balatonszentgyörgy, Vasútállomás 10:34
166,5 .. .. Tikos, Bej. út 10:42
170,9 .. .. Sávoly, 7 sz. út 10:48
176,5 .. .. Szőkedencs, 7 sz. út 10:54
184,4 .. .. Zalakomár(Kiskomárom), Kultúrház 11:02
188,8 .. .. Zalakaros, Újmajori elág. 11:07
189,9 .. .. Zalakaros, Autóbusz-állomás 11:09
189,9 .. .. Zalakaros, Autóbusz-állomás 11:09
190,4 .. .. Zalakaros, Fedett fürdő 11:10

Legend

29 tanév tartama alatt a hetek első iskolai előadási napját megelőző napokon
47 nyári tanszünetben pénteki, szombati és vasárnapi napokon
#~1>i A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
#~2>i egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
Passengers need supplementary tickets for this surface Passengers need supplementary tickets for this surface
O National passenger transport service