Skip navigation
1579

Pécs-Kaposvár-Balatonlelle-
Keszthely-Badacsonytomaj

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: O
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   18   Passengers need supplementary tickets for this surface
0,0 .. Pécs, Autóbusz-állomás 07:45
3,9 .. Pécs, Uránváros aut. áll. 07:53
19,9 .. Szentlőrinc, Bükkösdi elág.[8] 08:08
33,8 0,0 Szigetvár, Kaposvári útelág. |
S 1,3 Szigetvár, Autóbusz-állomás 08:25
S 1,3 Szigetvár, Autóbusz-állomás 08:30
33,8 0,0 Szigetvár, Kaposvári útelág. |
46,2 .. Szentlászló, Kh. 08:45
73,0 0,0 Kaposvár, Berzsenyi u. felüljáró |
S 0,6 Kaposvár, Autóbusz-állomás 09:15
S 0,6 Kaposvár, Autóbusz-állomás 09:20
73,0 0,0 Kaposvár, Berzsenyi u. felüljáró |
125,7 .. Balatonlelle, V. mh. 10:10
125,7 .. Balatonlelle, V. mh. 10:15
126,6 .. Balatonlelle, Vágóhíd u. 10:17
127,6 .. Balatonlelle, Benzinkút 10:19
128,7 .. Balatonboglár, Orvosi rendelő 10:21
129,2 .. Balatonboglár, Platán sor 10:22
130,1 .. Balatonboglár, Vasútállomás 10:24
131,2 .. Balatonboglár, Jankovich üdülőtelep 10:26
132,4 .. Ordacsehi elág.[4] 10:28
134,7 .. Fonyód(Fonyódliget), V. mh. bej. út 10:31
135,1 .. Fonyód(Fonyódliget), Árpád u. 10:32
136,3 .. Fonyód(Fonyódliget), Alsó 10:33
137,6 .. Fonyód, Vasútállomás 10:35
137,6 .. Fonyód, Vasútállomás 10:50
141,0 .. Fonyód(Bélatelep), Forduló 10:55
142,0 .. Fonyód(Alsóbélatelep), V. mh. 10:57
142,7 .. Balatonfenyves, Tömörkény u. 10:58
143,7 .. Balatonfenyves, Felső 11:00
145,0 .. Balatonfenyves, Vasútállomás 11:02
146,2 .. Balatonfenyves, Pajtás u. 11:04
147,1 .. Balatonfenyves, Alsó 11:05
147,7 .. Balatonfenyves, Révész u. 11:06
148,7 .. Balatonmáriafürdő, Faluház u. 11:08
149,5 .. Balatonmáriafürdő, Cserfa u. 11:09
150,1 .. Balatonmáriafürdő, Bükkfa u. 11:10
150,8 .. Balatonkeresztúr, Aradi u. 11:11
152,1 .. Balatonkeresztúr, Temető 11:13
153,7 .. Balatonmáriafürdő, Vasútállomás 11:15
153,7 .. Balatonmáriafürdő, Vasútállomás 11:15
155,2 .. Balatonmáriafürdő, Vilma u. 11:17
157,4 .. Balatonberény, Rozmaring u. 11:19
158,5 .. Balatonberény, Vasútállomás 11:20
169,5 .. Keszthely, Egyetem, kollégium 11:32
171,0 .. Keszthely, Autóbusz-állomás 11:35
171,0 .. Keszthely, Autóbusz-állomás 11:40
172,9 .. Keszthely, Kórház 11:43
175,4 .. Gyenesdiás, Kh. 11:46
176,5 .. Gyenesdiás, Takarékpénztár 11:48
178,1 .. Vonyarcvashegy, Vá. bej út 11:51
180,8 .. Balatongyörök, Bej. út 11:54
183,2 .. Balatongyörök, Becehegy 11:57
185,7 .. Balatonederics, Bej. út 12:00
190,0 .. Szigliget, Bej. út 12:05
192,8 .. Badacsonytördemic-Szigliget vá. bej. út 12:08
194,7 .. Badacsonylábdihegy, Vá. bej. út 12:10
197,5 .. Badacsony, V. mh. 12:13
198,5 .. Badacsonytomaj, Bányászfürdő 12:15
200,3 .. Badacsonytomaj, Kh. 12:17
200,7 .. Badacsonytomaj, Káptalantóti elág. 12:18

Legend

18 nyári tanszünetben naponta
#~1>i A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
#~2>i egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
| line passing stop, but not stopping at it
Passengers need supplementary tickets for this surface Passengers need supplementary tickets for this surface
O National passenger transport service