Skip navigation
1740

Balatonfüred-Veszprém-Siófok-Dombóvár-Pécs

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: O O O O O O O O O O O O
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 117         101         115   18     1742         119   10     1564   V     1564   49 5   111   29     107   14     121   46     113     2   123   18    
0,0 .. Balatonfüred, Aut.áll.         13:15         15:15   17:15
4,8 .. Csopak, Kh.         13:22         15:22   17:22
S 0,0 Veszprém, Vasútállomás   08:35 11:35 12:35 S         S 15:35 S
19,3 3,1 Veszprém, Autóbusz-állomás   08:43 11:43 12:43 13:40         15:40 15:43 17:40
19,3 .. Veszprém, Autóbusz-állomás 05:50 08:50 11:50 12:50 13:50 13:50 13:50 15:50 15:50 15:50 15:50 17:50
20,5 .. Veszprém, Viola u. 05:53 08:53 11:53 12:53 13:53 13:53 13:53 15:53 15:53 15:53 15:53 17:53
28,4 .. Litér, Aut. vt. 06:03 09:03 12:03 13:03 14:03 14:03 14:03 16:03 16:03 16:03 16:03 18:03
32,3 .. Fűzfőgyártelep, Aut. vt. 06:08 09:08 12:08 13:08 14:08 14:08 14:08 16:08 16:08 16:08 16:08 18:08
34,6 .. Balatonfűzfő, Vasútállomás 06:11 09:11 12:11 13:11 14:11 14:11 14:11 16:11 16:11 16:11 16:11 18:11
40,6 .. Balatonkenese, Vasútállomás 06:18 09:18 12:18 13:18 14:18 14:18 14:18 16:18 16:18 16:18 16:18 18:18
42,0 .. Balatonkenese, Újtelep 06:20 09:20 12:20 13:20 14:20 14:20 14:20 16:20 16:20 16:20 16:20 18:20
43,1 .. Balatonakarattya, Üdülő 06:22 09:22 12:22 13:22 14:22 14:22 14:22 16:22 16:22 16:22 16:22 18:22
45,1 .. Balatonakarattya, Rákóczi fa 06:25 09:25 12:25 13:25 14:25 14:25 14:25 16:25 16:25 16:25 16:25 18:25
45,6 .. Balatonakarattya, Vá. lejáró út 06:26 09:26 12:26 13:26 14:26 14:26 14:26 16:26 16:26 16:26 16:26 18:26
49,6 .. Balatonvilágos, Autópálya Mérnökség 06:30 09:30 12:30 13:30 14:30 14:30 14:30 16:30 16:30 16:30 16:30 18:30
54,2 .. Alsótekeres 06:34 09:34 12:34 13:34 14:34 14:34 14:34 16:34 16:34 16:34 16:34 18:34
66,3 .. Siófok, Autóbusz-állomás 06:50 09:50 12:50 13:50 14:50 14:50 14:50 16:50 16:50 16:50 16:50 18:50
66,3 .. Siófok, Autóbusz-állomás 06:55 09:55 12:55 14:00 14:55 14:55 14:55 16:55 16:55 16:55 16:55 18:55
76,5 .. Ságvár, Ádándi u. 07:08 10:08 | S | | | | | | 17:08 |
81,3 .. Som, Aut. vt. 07:13 10:13 | S | | | | | | 17:13 |
95,1 0,0 Iregszemcse, Kh. 07:27 10:27 | S | | | | | | 17:27 |
S 11,7 Tamási, Szolgáltatóház 07:40 10:40 S S S S S S S S 17:40 S
107,2 21,0 Nagykónyi, Nagy u. 07:49 10:49 | S | | | | | | 17:49 |
117,6 .. Kocsola, Bej. út 08:00 11:00 | S | | | | | | 18:00 |
133,5 .. Dombóvár, Kórház 08:15 11:15 14:00 S 16:00 16:00 16:00 | | | 18:15 20:00
135,3 .. Dombóvár, Autóbusz-állomás 08:20 11:20 14:05 S 16:05 16:05 16:05 | | | 18:20 20:05
137,1 .. Dombóvár, Hunyadi tér 08:24 11:24 14:09 S 16:09 16:09 16:09 | | | 18:24 20:09
137,1 .. Dombóvár, Hunyadi tér 08:25 11:25 14:10 S 16:10 16:10 16:10 | | | 18:25 20:10
142,4 .. Kaposszekcső, Sásdi útelág. 08:31 11:31 14:16 S 16:16 16:16 16:16 | | | 18:31 20:16
145,1 .. Vásárosdombó, Kisvaszari elág.[8] 08:34 11:34 14:19 S 16:19 16:19 16:19 | | | 18:34 20:19
151,5 .. Sásd, Kaposvári útelág. 08:41 11:41 14:26 S 16:26 16:26 16:26 | | | 18:41 20:26
156,1 .. Oroszló, Kh. 08:47 11:47 14:32 S 16:32 16:32 16:32 | | | 18:47 20:32
163,7 .. Magyarszék, Barátúri elág.[3] 08:56 11:56 14:41 S 16:41 16:41 16:41 | | | 18:56 20:41
170,3 .. Mánfa, Kaposvári útelág. 09:03 12:03 14:48 S 16:48 16:48 16:48 | | | 19:03 20:48
179,7 .. Pécs, Budai vám 09:15 12:15 15:00 S 17:00 17:00 17:00 18:45 18:45 18:45 19:15 21:00
183,6 .. Pécs, Autóbusz-állomás 09:25 12:25 15:10 17:05 17:10 17:10 17:10 18:55 18:55 18:55 19:25 21:10

Legend

10 nyári tanszünetben except days of rest daily
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján
18 nyári tanszünetben naponta
29 a hetek első iskolai előadási napját megelőző napokon
46 nyári tanszünetben munkaszüneti napokon
49 tanév tartama alatt a hetek utolsó munkanapján

on days of rest
on days of rest
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
O National passenger transport service