Skip navigation
1742

Veszprém-Siófok-Kaposvár-Pécs

Timetable valid from: 2022.06.16 -
Classification: O O
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1         3   18    
0,0 .. Veszprém, Vasútállomás 12:35  
3,1 .. Veszprém, Autóbusz-állomás 12:43  
3,1 .. Veszprém, Autóbusz-állomás 12:50  
4,3 .. Veszprém, Viola u. 12:53  
11,5 .. Litér, Újtelep |  
12,2 .. Litér, Aut. vt. 13:03  
13,0 .. Litér, Kiliti ltp. |  
16,1 .. Fűzfőgyártelep, Aut. vt. 13:08  
17,1 .. Balatonfűzfői elág. |  
18,4 .. Balatonfűzfő, Vasútállomás 13:11  
24,4 .. Balatonkenese, Vasútállomás 13:18  
25,8 .. Balatonkenese, Újtelep 13:20  
26,9 .. Balatonakarattya, Üdülő 13:22  
28,9 .. Balatonakarattya, Rákóczi fa 13:25  
29,4 .. Balatonakarattya, Vá. lejáró út 13:26  
33,4 .. Balatonvilágos, Autópálya Mérnökség 13:30  
38,0 .. Alsótekeres 13:34  
50,1 .. Siófok, Autóbusz-állomás 13:50  
50,1 .. Siófok, Autóbusz-állomás 14:00 16:00
52,1 .. Siófok, Kórház 14:04 16:04
60,2 .. Zamárdi, V. mh. 14:17 16:17
61,0 .. Zamárdi, Csap u. 14:18 16:18
64,5 .. Balatonföldvár, Szántódi elág.[1] 14:22 16:22
65,2 .. Balatonföldvár, Mátyás király u. 14:23 16:23
66,4 .. Balatonföldvár, Közp. aut. vt. 14:25 16:25
67,4 .. Balatonföldvár, Szépkilátó 14:27 16:27
68,5 .. Balatonszárszó, József Attila üdülő 14:28 16:28
69,4 .. Balatonszárszó, Béketelep 14:29 16:29
70,8 .. Balatonszárszó, Kh. 14:31 16:31
72,8 .. Balatonszárszó, Horgásztó 14:33 16:33
74,0 .. Balatonőszöd, 7 sz. út 14:35 16:35
75,6 .. Balatonszemes, Kh. 14:37 16:37
76,7 .. Balatonszemes, Németh Pál u. 14:39 16:39
77,2 .. Balatonszemes, Alsó 14:40 16:40
78,4 .. Balatonlelle, Rádpusztai elág.[4] 14:41 16:41
80,4 .. Balatonlelle, Felső 14:44 16:44
81,0 .. Balatonlelle, Becsali köz 14:45 16:45
82,9 .. Balatonlelle, V. mh. 14:47 16:47
82,9 .. Balatonlelle, V. mh. 14:50 16:50
135,6 0,0 Kaposvár, Berzsenyi u. felüljáró | |
S 0,6 Kaposvár, Autóbusz-állomás 15:40 17:40
S 0,6 Kaposvár, Autóbusz-állomás 15:50 17:50
135,6 0,0 Kaposvár, Berzsenyi u. felüljáró | |
173,6 .. Szigetvár, Turbéki temető 16:27 18:27
188,6 .. Szentlőrinc, Bükkösdi elág.[8] 16:42 18:42
204,6 .. Pécs, Uránváros aut. áll. 16:58 18:58
208,5 .. Pécs, Autóbusz-állomás 17:05 19:05

Legend

18 nyári tanszünetben naponta
#~1>i A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett
#~2>i egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
| line passing stop, but not stopping at it
Stopping only for passengers getting off
O National passenger transport service