Skip navigation
310-311

Budapest–Fót–Dunakeszi–Budapest

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 311 1 M     310 301 A     310 3 M     311 5 M     310 9 M     310 13 A     310 11 M     310 15 M     310 17 A     310 23 M     310 27 I     310 227 T     310 29 I     low floor 310 229 T     low floor 310 129 A     low floor 310 31 16     310 37 I     310 237 T     310 41 I     310 241 T     310 43 A     310 45 I     310 245 T     310 51       low floor 310 59       310 61       low floor 310 63       310 69       low floor 310 75       310 77 16     310 277 87     310 79 16     low floor 310 279 87     low floor 310 179 A 40   low floor 310 81 16     310 281 87     310 85 16     310 285 87     310 185 A 40   310 87 16     310 287 87     310 91 16     low floor 310 491 87     low floor 310 191 A 21   low floor 310 93 16     310 295 87     310 97 16     310 297 87     310 197 A 2   310 99 16     310 291 87     310 103 M 41   low floor 310 105 M     310 107   23   low floor 310 111   23   310 117   23   low floor 310 121 N 23   310 123 V    
0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu IV. ker.           04:55   05:30   05:40     06:05 06:05 06:05   06:30 06:30 07:00 07:00 07:00 07:30 07:30 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 13:30 13:30 14:00 14:00 14:00 14:20 14:20 14:50 14:50 15:00 15:20 15:20 15:50 15:50 16:00 16:20 16:20 16:50 16:50 17:00 17:20 17:20 17:50 18:40 19:20 20:20 21:25 22:25 22:25
0,5 .. Budapest, Újpest-Központ           04:57   05:32   05:42     06:07 06:07 06:07   06:32 06:32 07:02 07:02 07:02 07:32 07:32 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 13:33 13:32 14:03 14:02 14:02 14:23 14:22 14:53 14:52 15:02 15:23 15:22 15:53 15:52 16:02 16:23 16:22 16:53 16:52 17:02 17:23 17:22 17:52 18:42 19:22 20:22 21:27 22:27 22:27
1,7 .. Budapest, Árpád Kórház           05:00   05:35   05:45     06:11 06:11 06:11   06:36 06:36 07:06 07:06 07:06 07:36 07:36 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 13:37 13:36 14:07 14:06 14:06 14:27 14:26 14:57 14:56 15:06 15:27 15:26 15:57 15:56 16:06 16:27 16:26 16:57 16:56 17:06 17:27 17:26 17:56 18:46 19:26 20:26 21:31 22:30 22:30
3,0 .. Budapest, Széchenyi tér           05:03   05:38   05:48     06:15 06:15 06:15   06:40 06:40 07:10 07:10 07:10 07:40 07:40 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 13:41 13:40 14:11 14:10 14:10 14:31 14:30 15:01 15:00 15:10 15:31 15:30 16:01 16:00 16:10 16:31 16:30 17:01 17:00 17:10 17:31 17:30 18:00 18:50 19:30 20:30 21:35 22:34 22:34
4,0 .. Budapest, Juhos u.           05:05   05:40   05:50     06:18 06:18 06:18   06:43 06:43 07:13 07:13 07:13 07:43 07:43 08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 13:44 13:43 14:14 14:13 14:13 14:34 14:33 15:04 15:03 15:13 15:34 15:33 16:04 16:03 16:13 16:34 16:33 17:04 17:03 17:13 17:34 17:33 18:03 18:53 19:33 20:33 21:38 22:36 22:36
5,2 0,0 Budapest, Szántóföld u.           05:07   05:42   05:52     06:20 06:20 06:20   06:45 06:45 07:15 07:15 07:15 07:45 07:45 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 13:47 13:45 14:17 14:15 14:15 14:37 14:35 15:07 15:05 15:15 15:37 15:35 16:07 16:05 16:15 16:37 16:35 17:07 17:05 17:15 17:37 17:35 18:05 18:55 19:35 20:35 21:40 22:38 22:38
6,6 .. Fót, AUCHAN bej. út           |   |   |     | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                    
S 2,7 Fót, AUCHAN Áruház           05:13   S   S     S S S   06:51 06:51 S S 07:21 07:51 07:51 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 S S 14:23 14:21 14:21 S S 15:13 15:11 15:21 S S 16:13 16:11 16:21 S S 17:13 17:11 17:21 S S 18:11 S 19:41 20:41 21:46 22:44 S
6,6 .. Fót, AUCHAN bej. út           |   |   |     | | |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
7,3 4,7 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta)           05:17   05:45   05:55     06:23 06:23 06:23   06:56 06:56 07:18 07:18 07:26 07:56 07:56 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 13:50 13:48 14:28 14:26 14:26 14:40 14:38 15:18 15:16 15:26 15:40 15:38 16:18 16:16 16:26 16:40 16:38 17:18 17:16 17:26 17:40 17:38 18:16 18:58 19:46 20:46 21:51 22:49 22:42
8,8 .. Fót, FÓTLIGET           05:19   05:47   05:57     06:25 06:25 06:25   06:58 06:58 07:20 07:20 07:28 07:58 07:58 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 13:53 13:50 14:31 14:28 14:28 14:43 14:40 15:21 15:18 15:28 15:43 15:40 16:21 16:18 16:28 16:43 16:40 17:21 17:18 17:28 17:43 17:40 18:18 19:00 19:48 20:48 21:53 22:51 22:44
9,4 .. Fót, Vízművek           05:20   05:48   05:58     06:26 06:26 06:26   06:59 06:59 07:21 07:21 07:29 07:59 07:59 08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 13:54 13:51 14:32 14:29 14:29 14:44 14:41 15:22 15:19 15:29 15:44 15:41 16:22 16:19 16:29 16:44 16:41 17:22 17:19 17:29 17:44 17:41 18:19 19901 19:49 20:49 21:54 22:52 22:45
10,6 .. Fót, Munkácsy M. u.           05:21   05:49   05:59     06:27 06:27 06:27   07:00 07:00 07:22 07:22 07:30 08:00 08:00 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 13:55 13:52 14:33 14:30 14:30 14:45 14:42 15:23 15:20 15:30 15:45 15:42 16:23 16:20 16:30 16:45 16:42 17:23 17:20 17:30 17:45 17:42 18:20 19:02 19:50 20:50 21:55 22:53 22:46
11,2 .. Fót, Gyermekváros           05:22   05:50   06:00     06:28 06:28 06:28   07:01 07:01 07:23 07:23 07:31 08:01 08:01 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 13:57 13:53 14:35 14:31 14:31 14:47 14:43 15:25 15:21 15:31 15:47 15:43 16:25 16:21 16:31 16:47 16:43 17:25 17:21 17:31 17:47 17:43 18:21 19:03 19:51 20:51 21:56 22:54 22:47
11,2 .. Fót, Gyermekváros     04:36   05:16 05:22   05:50   06:00     06:29 06:29 06:29   07:02 07:02 07:24 07:24 07:32 08:02 08:02 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 13:58 13:54 14:36 14:32 14:32 14:48 14:44 15:26 15:22 15:32 15:48 15:44 16:26 16:22 16:32 16:48 16:44 17:26 17:22 17:32 17:48 17:44 18:22 19:04 19:52 20:52 21:57 22:54 22:47
11,8 .. Fót, Kossuth út     04:37   05:17 05:23   05:51   06:01     06:30 06:30 06:30   07:03 07:03 07:25 07:25 07:33 08:03 08:03 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:00 13:55 14:38 14:33 14:33 14:50 14:45 15:28 15:23 15:33 15:50 15:45 16:28 16:23 16:33 16:50 16:45 17:28 17:23 17:33 17:50 17:45 18:23 19:05 19:53 20:53 21:58 22:55 22:48
12,3 .. Fót, Dózsa Gy. út     04:39   05:19 05:25   05:53   06:03     06:32 06:32 06:32   07:05 07:05 07:27 07:27 07:35 08:05 08:05 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:02 13:57 14:40 14:35 14:35 14:52 14:47 15:30 15:25 15:35 15:52 15:47 16:30 16:25 16:35 16:52 16:47 17:30 17:25 17:35 17:52 17:47 18:25 19:07 19:55 20:55 22:00 22:56 22:49
12,9 .. Fót, aut. áll.     04:41   05:21 05:27   05:55   06:05     06:34 06:34 06:34   07:07 07:07 07:29 07:29 07:37 08:07 08:07 08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:04 13:59 14:42 14:37 14:37 14:54 14:49 15:32 15:27 15:37 15:54 15:49 16:32 16:27 16:37 16:54 16:49 17:32 17:27 17:37 17:54 17:49 18:27 19:09 19:57 20:57 22:02 22:57 22:50
12,9 .. Fót, aut. áll. 04:05 04:12 04:42 05:00 05:22 05:27 05:42 05:55 05:55 06:05 06:20 06:20 06:35 06:35 06:35 06:50 07:08 07:08 07:30 07:30 07:38 08:08 08:08 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:05 14:00 14:43 14:38 14:38 14:55 14:50 15:33 15:28 15:38 15:55 15:50 16:33 16:28 16:38 16:55 16:50 17:33 17:28 17:38 17:55 17:50 18:28 19:10 19:58 20:58 22:03 22:57 22:50
13,3 .. Fótújfalu, Attila u. 04:06 04:13 04:43 05:01 05:23 05:28 05:43 05:56 05:56 06:06 06:21 06:21 06:36 06:36 06:36 06:51 07:09 07:09 07:31 07:31 07:39 08:09 08:09 08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:06 14:01 14:44 14:39 14:39 14:56 14:51 15:34 15:29 15:39 15:56 15:51 16:34 16:29 16:39 16:56 16:51 17:34 17:29 17:39 17:56 17:51 18:29 19:11 19:59 20:59 22:04 22:58 22:51
13,7 .. Fótújfalu, Csaba u. 04:07 04:14 04:44 05:02 05:24 05:29 05:44 05:57 05:57 06:07 06:22 06:22 06:37 06:37 06:37 06:52 07:10 07:10 07:32 07:32 07:40 08:10 08:10 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:07 14:02 14:45 14:40 14:40 14:57 14:52 15:35 15:30 15:40 15:57 15:52 16:35 16:30 16:40 16:57 16:52 17:35 17:30 17:40 17:57 17:52 18:30 19:12 20:00 21:00 22:05 22:59 22:52
14,3 .. Fót, Kisalag, sportpálya 04:09 04:16 04:46 05:04 05:26 05:31 05:46 05:59 05:59 06:09 06:24 06:24 06:39 06:39 06:39 06:54 07:12 07:12 07:34 07:34 07:42 08:12 08:12 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:09 14:04 14:47 14:42 14:42 14:59 14:54 15:37 15:32 15:42 15:59 15:54 16:37 16:32 16:42 16:59 16:54 17:37 17:32 17:42 17:59 17:54 18:32 19:14 20:02 21:02 22:07 23:00 22:53
14,7 .. Fót, Kisalag, Petőfi szobor 04:10 04:17 04:47 05:05 05:27 05:32 05:47 06:00 06:00 06:10 06:26 06:26 06:41 06:41 06:41 06:56 07:14 07:14 07:36 07:36 07:44 08:14 08:14 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:11 14:06 14:49 14:44 14:44 15:01 14:56 15:39 15:34 15:44 16:01 15:56 16:39 16:34 16:44 17:01 16:56 17:39 17:34 17:44 18:01 17:56 18:34 19:16 20:03 21:03 22:08 23:01 22:54
15,1 .. Fót, Kisalag, Kazinczy u. 04:11 04:18 04:48 05:06 05:28 05:33 05:48 06:01 06:01 06:11 06:27 06:27 06:42 06:42 06:42 06:57 07:15 07:15 07:37 07:37 07:45 08:15 08:15 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:12 14:07 14:50 14:45 14:45 15:02 14:57 15:40 15:35 15:45 16:02 15:57 16:40 16:35 16:45 17:02 16:57 17:40 17:35 17:45 18:02 17:57 18:35 19:17 20:04 21:04 22:09 23:02 22:55
16,3 .. Dunakeszi, Széchenyi u. 04:13 04:20 04:50 05:08 05:30 05:35 05:50 06:03 06:03 06:13 06:30 06:30 06:45 06:45 06:45 07:00 07:18 07:18 07:40 07:40 07:48 08:18 08:18 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:15 14:10 14:53 14:48 14:48 15:05 15:00 15:43 15:38 15:48 16:05 16:00 16:43 16:38 16:48 17:05 17:00 17:43 17:38 17:48 18:05 18:00 18:38 19:20 20:06 21:06 22:11 23:04 22:57
16,6 .. Dunakeszi, Huszka Jenő u. 04:14 04:21 04:51 05:09 05:31 05:36 05:51 06:04 06:04 06:14 06:31 06:31 06:46 06:46 06:46 07:01 07:19 07:19 07:41 07:41 07:49 08:19 08:19 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:16 14:11 14:54 14:49 14:49 15:06 15:01 15:44 15:39 15:49 16:06 16:01 16:44 16:39 16:49 17:06 17:01 17:44 17:39 17:49 18:06 18:01 18:39 19:21 20:07 21:07 22:12 23:05 22:58
17,4 0,0 Dunakeszi, Szent Imre tér 04:15 04:23 04:53 05:10 05:33 05:38 05:53 06:06 06:06 06:16 06:33 06:33 06:48 06:48 06:48 07:03 07:21 07:21 07:43 07:43 07:51 08:21 08:21 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:18 14:13 14:56 14:51 14:51 15:08 15:03 15:46 15:41 15:51 16:08 16:03 16:46 16:41 16:51 17:08 17:03 17:46 17:41 17:51 18:08 18:03 18:41 19:23 20:09 21:09 22:14 23:07 23:00
S 0,3 Dunakeszi, Báthory István u. 04:16 S S 05:11 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 0,7 Dunakeszi, Bocskai u. 04:17 S S 05:12 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 1,1 Dunakeszi, Bocskai u. 2a. 04:18 S S 05:13 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 1,6 Dunakeszi, Piros Óvoda 04:19 S S 05:14 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,1 Dunakeszi, Széchenyi u. 2. 04:20 S S 05:15 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,5 Dunakeszi, Szilágyi u. 04:21 S S 05:16 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 3,0 Dunakeszi, Tisza u. 62. 04:22 S S 05:17 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
17,4 3,9 Dunakeszi, Szent Imre tér 04:23 04:23 04:53 05:18 05:33 05:38 05:53 06:06 06:06 06:16 06:33 06:33 06:48 06:48 06:48 07:03 07:21 07:21 07:43 07:43 07:51 08:21 08:21 08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:18 14:13 14:56 14:51 14:51 15:08 15:03 15:46 15:41 15:51 16:08 16:03 16:46 16:41 16:51 17:08 17:03 17:46 17:41 17:51 18:08 18:03 18:41 19:23 20:09 21:09 22:14 23:07 23:00
18,1 .. Dunakeszi, Kossuth u. 04:24 04:24 04:54 05:19 05:34 05:39 05:54 06:07 06:07 06:17 06:36 06:36 06:51 06:51 06:50 07:06 07:24 07:24 07:46 07:46 07:53 08:24 08:24 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:20 14:15 14:58 14:53 14:53 15:10 15:05 15:48 15:43 15:53 16:10 16:05 16:48 16:43 16:53 17:10 17:05 17:48 17:43 17:53 18:10 18:05 18:43 19:25 20:11 21:11 22:16 23:08 23:01
18,9 .. Dunakeszi, Okmányiroda 04:26 04:26 04:56 05:21 05:36 05:41 05:56 06:09 06:09 06:19 06:39 06:39 06:54 06:54 06:52 07:09 07:27 07:27 07:49 07:49 07:55 08:27 08:27 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:22 14:17 15:00 14:55 14:55 15:12 15:07 15:50 15:45 15:55 16:12 16:07 16:50 16:45 16:55 17:12 17:07 17:50 17:45 17:55 18:12 18:07 18:45 19:27 20:13 21:13 22:18 23:09 23:02
20,8 .. Dunakeszi, Vízművek bej. út 04:28 04:28 04:58 05:23 05:38 05:43 05:58 06:11 06:11 06:21 06:44 06:41 06:59 06:59 06:54 07:14 07:32 07:32 07:54 07:54 07:57 08:32 08:32 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:24 14:19 15:02 14:57 14:57 15:14 15:09 15:52 15:47 15:57 16:14 16:09 16:52 16:47 16:57 17:14 17:09 17:52 17:47 17:57 18:14 18:09 18:47 19:29 20:15 21:15 22:20 o o
21,3 .. Dunakeszi, Székesdűlő ipartelep 04:29 04:29 04:59 05:24 05:39 05:44 05:59 06:12 06:12 06:22 06:45 06:42 07:00 07:00 06:55 07:15 07:33 07:33 07:55 07:55 07:58 08:33 08:33 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:25 14:20 15:03 14:58 14:58 15:15 15:10 15:53 15:48 15:58 16:15 16:10 16:53 16:48 16:58 17:15 17:10 17:53 17:48 17:58 18:15 18:10 18:48 19:30 20:16 21:16 22:21    
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                    
22,0 .. Budapest, Székesdűlő 04:30 04:30 05:00 05:25 05:40 05:45 06:00 06:13 06:13 06:23 06:46 06:43 07:01 07:01 06:56 07:16 07:34 07:34 07:56 07:56 07:59 08:34 08:34 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:26 14:21 15:04 14:59 14:59 15:16 15:11 15:54 15:49 15:59 16:16 16:11 16:54 16:49 16:59 17:16 17:11 17:54 17:49 17:59 18:16 18:11 18:49 19:31 20:17 21:17 22:22    
23,4 .. Budapest, Vízművek 04:32 04:32 05:02 05:27 05:42 05:47 06:02 06:15 06:15 06:25 06:49 06:45 07:04 07:03 06:58 07:19 07:37 07:36 07:59 07:58 08:01 08:37 08:36 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:28 14:23 15:06 15:01 15:01 15:18 15:13 15:56 15:51 16:01 16:18 16:13 16:56 16:51 17:01 17:18 17:13 17:56 17:51 18:01 18:18 18:13 18:51 19:33 20:19 21:19 22:24    
24,7 .. Budapest, Bagaria u. 04:34 04:34 05:04 05:29 05:44 05:49 06:04 06:17 06:17 06:27 06:52 06:47 07:07 07:05 07:00 07:22 07:40 07:38 08:02 08:00 08:03 08:40 08:38 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 14:30 14:25 15:08 15:03 15:03 15:20 15:15 15:58 15:53 16:03 16:20 16:15 16:58 16:53 17:03 17:20 17:15 17:58 17:53 18:03 18:20 18:15 18:53 19:35 20:20 21:20 22:25    
25,1 .. Budapest, Ungvári u. 04:35 04:35 05:05 05:30 05:45 05:50 06:05 06:18 06:18 06:28 06:53 06:48 07:08 07:06 07:01 07:23 07:41 07:39 08:03 08:01 08:04 08:41 08:39 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 14:31 14:26 15:09 15:04 15:04 15:21 15:16 15:59 15:54 16:04 16:21 16:16 16:59 16:54 17:04 17:21 17:16 17:59 17:54 18:04 18:21 18:16 18:54 19:36 20:21 21:21 22:26    
25,6 .. Budapest, Fóti út 04:36 04:36 05:06 05:31 05:46 05:51 06:06 06:19 06:19 06:29 06:54 06:49 07:09 07:07 07:02 07:24 07:42 07:40 08:04 08:02 08:05 08:42 08:40 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 14:32 14:27 15:10 15:05 15:05 15:22 15:17 16:00 15:55 16:05 16:22 16:17 17:00 16:55 17:05 17:22 17:17 18:00 17:55 18:05 18:22 18:17 18:55 19:37 20:22 21:22 22:27    
26,2 .. Budapest, Tungsram 04:37 04:37 05:07 05:32 05:47 05:52 06:07 06:20 06:20 06:30 06:56 06:50 07:11 07:09 07:04 07:26 07:44 07:42 08:06 08:04 08:07 08:44 08:42 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 14:34 14:29 15:12 15:07 15:07 15:24 15:19 16:02 15:57 16:07 16:24 16:19 17:02 16:57 17:07 17:24 17:19 18:02 17:57 18:07 18:24 18:19 18:57 19:39 20:23 21:23 22:28    
27,2 .. Budapest, Zsilip utca 04:38 04:38 05:08 05:33 05:48 05:53 06:08 06:21 06:21 06:31 07:01 06:52 07:16 07:10 07:05 07:31 07:49 07:43 08:11 08:05 08:08 08:49 08:43 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 14:35 14:30 15:13 15:08 15:08 15:25 15:20 16:03 15:58 16:08 16:25 16:20 17:03 16:58 17:08 17:25 17:20 18:03 17:58 18:08 18:25 18:20 18:58 19:40 20:24 21:24 22:29    
27,6 .. Budapest, Károlyi István u. 04:39 04:39 05:09 05:34 05:49 05:54 06:09 06:22 06:22 06:32 07:02 06:53 07:17 07:11 07:06 07:32 07:50 07:44 08:12 08:06 08:09 08:50 08:44 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 14:36 14:31 15:14 15:09 15:09 15:26 15:21 16:04 15:59 16:09 16:26 16:21 17:04 16:59 17:09 17:26 17:21 18:04 17:59 18:09 18:26 18:21 18:59 19:41 20:25 21:25 22:30    
28,5 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 04:41 04:41 05:11 05:36 05:51 05:56 06:11 06:24 06:24 06:34 07:04 06:55 07:19 07:13 07:08 07:34 07:52 07:46 08:14 08:08 08:11 08:52 08:46 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 14:38 14:33 15:16 15:11 15:11 15:28 15:23 16:06 16:01 16:11 16:28 16:23 17:06 17:01 17:11 17:28 17:23 18:06 18:01 18:11 18:28 18:23 19:01 19:43 20:27 21:27 22:32    

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Azon napokon, amikor a Auchan áruház zárva tart, a vonal járatai az áruházi megállóhelyet nem érintik.
2 december 24-én nem közlekedik,
21 december 24-én Fót, Auchan Áruház érintése nélkül, Fót, aut. áll.-ig közlekedik,
23 december 24-én nem közlekedik, december 31-én Fót, Auchan Áruház érintése nélkül közlekedik
40 december 24-én Fót, Auchan Áruház érintése nélkül közlekedik,
41 december 31-én Fót, Auchan Áruház érintése nélkül közlekedik,
16 on work-days expect summer school holiday, kivéve december 27-től december 31-ig
87 during summer school holiday on work-days, valamint december 27-től december 31-ig munkanapokon

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on school-days
on school-days
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
on days of rest
on days of rest
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
R Regional passenger transport service