Skip navigation
317

Gödöllő–Mogyoród–Fót–Budapest

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 317 102 T     low floor 317 2 I     low floor
0,0 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:10 06:10
0,5 .. Gödöllő, Szabadság tér 06:13 06:13
7,0 .. Mogyoród, HÉV áll. 06:20 06:20
7,7 .. Mogyoród, Szadai elág. 06:22 06:22
8,4 .. Mogyoród, Ring fogadó 06:23 06:23
9,1 .. Mogyoród, Újfalu 06:25 06:25
9,7 .. Mogyoród, patak híd 06:26 06:26
10,2 .. Mogyoród, Mázsa tér 06:27 06:27
10,8 .. Mogyoród, Mátyás király út 06:29 06:29
12,6 .. Fót, Kézműipari Váll. 06:31 06:31
12,9 .. Fót, Vörösmarty u. 06:32 06:32
13,3 .. Fót, Templom 06:34 06:34
13,3 .. Fót, Templom 06:34 06:35
13,4 .. Fót, Gyermekváros 06:35 06:36
17,3 .. Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 06:41 06:42
17,4 0,0 Fót, VOLÁNBUSZ telep bej. út | |
S 0,7 Fót, VOLÁNBUSZ telep 06:43 06:44
17,4 0,0 Fót, VOLÁNBUSZ telep bej. út | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár    
19,4 .. Budapest, Szántóföld u. 06:47 06:53
20,6 .. Budapest, Juhos u. 06:49 06:55
21,6 .. Budapest, Széchenyi tér 06:51 06:57
22,9 .. Budapest, Árpád Kórház 06:54 07:02
24,1 .. Budapest, Újpest-Központ 06:57 07:07
25,3 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 07:02 07:12

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek,
melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
on school-days
on school-days
| line passing stop, but not stopping at it
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service