Skip navigation
320

Budapest–Fót–Mogyoród

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320 1 M     low floor 320 3 M     320 31 M     low floor
0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:05 06:05 20:23
1,2 Budapest, Újpest-Központ 05:09 06:09 20:27
2,4 Budapest, Árpád Kórház 05:12 06:12 20:30
3,7 Budapest, Széchenyi tér 05:15 06:15 20:33
4,7 Budapest, Juhos u. 05:18 06:18 20:36
5,9 Budapest, Szántóföld u. 05:20 06:20 20:38
.. Budapest-bérlet szakaszhatár      
8,0 Fót, AUCHAN elág. (Sikátorpuszta) 05:23 06:23 20:41
9,5 Fót, FÓTLIGET 05:26 06:26 20:44
10,1 Fót, Vízművek 05:27 06:27 20:45
11,3 Fót, Munkácsy M. u. 05:29 06:29 20:47
12,0 Fót, Templom 05:30 06:30 20:48
12,4 Fót, Vörösmarty u. 05:31 06:31 20:49
12,7 Fót, Kézműipari Váll. 05:32 06:32 20:50
14,5 Mogyoród, Mátyás király út 05:34 06:34 20:52
15,1 Mogyoród, Mázsa tér 05:36 06:36 20:53
15,6 Mogyoród, patak híd 05:37 06:37 20:54
16,2 Mogyoród, Újfalu 05:38 06:38 20:55
16,9 Mogyoród, Ring fogadó 05:40 06:40 20:56
17,6 Mogyoród, Szadai elág. 05:41 06:41 20:57
18,3 Mogyoród, HÉV áll. 05:43 06:43 20:58

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service