Skip navigation
321

Budapest–HUNGARORING–Mogyoród

Timetable valid from: 2021.10.30 - 2021.12.11
Classification: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 320 1 M     low floor 320 3 M     321 309 98     321 209 96     321 109 93     low floor 321 311 99     low floor 321 211 97     low floor 321 313 98     low floor 321 213 96     low floor 321 113 93     low floor 321 317 98     321 217 96     321 117 93     low floor 321 321 98     321 221 96     321 121 93     321 323 99     321 223 97     321 325 98     low floor 321 225 96     low floor 321 125 93     low floor 321 327 99     321 227 97     321 329 98     low floor 321 229 96     low floor 321 129 93     low floor 320 31 M     low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:10 06:10 08:40 08:45 08:50 09:40 09:45 10:40 10:45 10:50 12:40 12:45 12:50 14:40 14:45 14:50 15:40 15:45 16:40 16:45 16:50 17:40 17:45 18:40 18:45 18:50 20:30
1,2 1,2 .. Budapest, Újpest-Központ 05:14 06:14 08:44 08:49 08:54 09:44 09:49 10:44 10:49 10:54 12:44 12:49 12:54 14:44 14:49 14:54 15:44 15:49 16:44 16:49 16:54 17:44 17:49 18:44 18:49 18:54 20:34
2,4 2,4 .. Budapest, Árpád Kórház 05:17 06:17 08:48 08:53 08:58 09:48 09:53 10:48 10:53 10:58 12:48 12:53 12:58 14:48 14:53 14:58 15:48 15:53 16:48 16:53 16:58 17:48 17:53 18:48 18:53 18:58 20:37
3,7 3,7 .. Budapest, Széchenyi tér 05:20 06:20 08:52 08:57 09:02 09:52 09:57 10:52 10:57 11:02 12:52 12:57 13:02 14:52 14:57 15:02 15:52 15:57 16:52 16:57 17:02 17:52 17:57 18:52 18:57 19:02 20:40
4,7 4,7 .. Budapest, Juhos u. 05:23 06:23 08:55 09:00 09:05 09:55 10:00 10:55 11:00 11:05 12:55 13:00 13:05 14:55 15:00 15:05 15:55 16:00 16:55 17:00 17:05 17:55 18:00 18:55 19:00 19:05 20:43
5,9 5,9 .. Budapest, Szántóföld u. 05:25 06:25 08:57 09:02 09:07 09:57 10:02 10:57 11:02 11:07 12:57 13:02 13:07 14:57 15:02 15:07 15:57 16:02 16:57 17:02 17:07 17:57 18:02 18:57 19:02 19:07 20:45
.. .. ..                                                        
S 15,7 .. Mogyoród, HUNGARORING főbejárat S S 09:10 09:15 S 10:10 10:15 11:10 11:15 S 13:10 13:15 S 15:10 15:15 S 16:10 16:15 17:10 17:15 S 18:10 18:15 19:10 19:15 S S
15,0 16,5 0,0 Mogyoród, Kerektó Ipari park S S 09:12 09:17 09:17 10:12 10:17 11:12 11:17 11:17 13:12 13:17 13:17 15:12 15:17 15:17 16:12 16:17 17:12 17:17 17:17 18:12 18:17 19:12 19:17 19:17 S
S S 1,1 Mogyoród, AQUARÉNA S S 09:15 S S 10:15 S 11:15 S S 13:15 S S 15:15 S S 16:15 S 17:15 S S 18:15 S 19:15 S S S
15,0 16,5 0,0 Mogyoród, Kerektó Ipari park S S 09:17 09:17 09:17 10:17 10:17 11:17 11:17 11:17 13:17 13:17 13:17 15:17 15:17 15:17 16:17 16:17 17:17 17:17 17:17 18:17 18:17 19:17 19:17 19:17 S
15,7 17,2 .. Mogyoród, Templom tér S S 09:19 09:19 09:19 10:19 10:19 11:19 11:19 11:19 13:19 13:19 13:19 15:19 15:19 15:19 16:19 16:19 17:19 17:19 17:19 18:19 18:19 19:19 19:19 19:19 S
16,5 18,0 .. Mogyoród, patak híd S S 09:21 09:21 09:21 10:21 10:21 11:21 11:21 11:21 13:21 13:21 13:21 15:21 15:21 15:21 16:21 16:21 17:21 17:21 17:21 18:21 18:21 19:21 19:21 19:21 S
S 18,5 .. Mogyoród, Mázsa tér S S 09:22 09:22 09:22 10:22 10:22 11:22 11:22 11:22 13:22 13:22 13:22 15:22 15:22 15:22 16:22 16:22 17:22 17:22 17:22 18:22 18:22 19:22 19:22 19:22 S
S 19,1 .. Mogyoród, Mátyás király út 05:39 06:39 09:24 09:24 09:24 10:24 10:24 11:24 11:24 11:24 13:24 13:24 13:24 15:24 15:24 15:24 16:24 16:24 17:24 17:24 17:24 18:24 18:24 19:24 19:24 19:24 20:59
S 19,7 .. Mogyoród, Mázsa tér 05:41 06:41 09:26 09:26 09:26 10:26 10:26 11:26 11:26 11:26 13:26 13:26 13:26 15:26 15:26 15:26 16:26 16:26 17:26 17:26 17:26 18:26 18:26 19:26 19:26 19:26 21:00
16,5 20,2 .. Mogyoród, patak híd 05:42 06:42 09:27 09:27 09:27 10:27 10:27 11:27 11:27 11:27 13:27 13:27 13:27 15:27 15:27 15:27 16:27 16:27 17:27 17:27 17:27 18:27 18:27 19:27 19:27 19:27 21:01
17,1 20,8 .. Mogyoród, Újfalu 05:43 06:43 09:28 09:28 09:28 10:28 10:28 11:28 11:28 11:28 13:28 13:28 13:28 15:28 15:28 15:28 16:28 16:28 17:28 17:28 17:28 18:28 18:28 19:28 19:28 19:28 21:02
17,8 21,5 .. Mogyoród, Ring fogadó 05:45 06:45 09:30 09:30 09:30 10:30 10:30 11:30 11:30 11:30 13:30 13:30 13:30 15:30 15:30 15:30 16:30 16:30 17:30 17:30 17:30 18:30 18:30 19:30 19:30 19:30 21:03
18,5 22,2 .. Mogyoród, Szadai elág. 05:46 06:46 09:31 09:31 09:31 10:31 10:31 11:31 11:31 11:31 13:31 13:31 13:31 15:31 15:31 15:31 16:31 16:31 17:31 17:31 17:31 18:31 18:31 19:31 19:31 19:31 21:04
19,2 22,9 .. Mogyoród, HÉV áll. 05:48 06:48 09:33 09:33 09:33 10:33 10:33 11:33 11:33 11:33 13:33 13:33 13:33 15:33 15:33 15:33 16:33 16:33 17:33 17:33 17:33 18:33 18:33 19:33 19:33 19:33 21:05
  05:52 07:06 09:51 09:51 09:51 10:51 10:51 11:51 11:51 11:51 13:51 13:51 13:51 15:51 15:51 15:51 16:51 16:51 17:51 17:51 17:51 18:51 18:51 19:51 19:51 19:51 21:21
  06:06 07:20 10:05 10:05 10:05 11:05 11:05 12:05 12:05 12:05 14:05 14:05 14:05 16:05 16:05 16:05 17:05 17:05 18:05 18:05 18:05 19:05 19:05 20:05 20:05 20:05 21:35
  05:54 06:54 09:38 09:38 09:38 10:38 10:38 11:38 11:38 11:38 13:38 13:38 13:38 15:38 15:38 15:38 16:38 16:38 17:38 17:38 17:38 18:38 18:38 19:38 19:38 19:38  
  06:42 07:28 10:12 10:12 10:12 11:12 11:12 12:12 12:12 12:12 14:12 14:12 14:12 16:12 16:12 16:12 17:12 17:12 18:12 18:12 18:12 19:12 19:12 20:13 20:13 20:13  

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
93 április 1-ig és szeptember 27-től munkanapokon
96 április 2-től június 15-ig, valamint szeptember 1-től 26-ig naponta
97 április 2-től június 13-ig, valamint szeptember 4-től 26-ig szabad- és munkaszüneti napokon
98 június 16-tól augusztus 31-ig naponta
99 június 19-től augusztus 29-ig szabad- és munkaszüneti napokon

on work-days
on work-days
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting off
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service