Skip navigation
371

Vác–Dunakeszi–Fót

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 371 1 I    
0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  07:10
0,7 .. Vác, Honvéd u. 07:12
1,5 .. Vác, Földváry tér 07:14
2,5 .. Vác, LIDL, Hétkápolna 07:15
3,0 .. Vác, hajógyár 07:16
3,7 .. Vác, gumigyár 07:17
5,1 .. Vác, (Sződliget) Harcsa u. 07:19
5,8 .. Sződliget, sződi elág. 07:20
7,1 .. Sződliget, Sirály u. 07:22
8,1 .. Göd, Kék-Duna u. 07:23
8,8 .. Göd, Autópihenő 07:24
9,8 .. Göd, Gárdonyi G. u. 07:26
10,8 .. Göd, Kincsem Csárda 07:27
11,1 .. Göd, vh. 07:28
11,9 .. Göd, szigetmonostori rév 07:29
12,4 .. Göd, Gólya Falatozó 07:30
12,9 .. Göd, Pázmány Péter u. 07:31
13,4 0,0 Dunakeszi, Fészek üdülő bej. út 07:32
S 2,2 Dunakeszi, Horányi rév 07:35
14,8 3,1 Dunakeszi, sportpálya 07:37
15,5 .. Dunakeszi, Liget u. 07:38
15,9 0,0 Dunakeszi, templom 07:40
S 0,6 Dunakeszi, Barátság u. 39. S
S 1,1 Dunakeszi, Barátság u. 9. S
16,5 S Dunakeszi, benzinkút 07:41
16,8 1,5 Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő 07:43
17,0 .. Dunakeszi, Szent István u. 07:44
17,5 .. Dunakeszi, Táncsics u. 07:45
17,7 .. Dunakeszi, Okmányiroda 07:47
18,2 .. Dunakeszi, Fóti út 2. 07:49
18,6 .. Dunakeszi, Fóti út 30. 07:50
19,1 .. Dunakeszi, Fóti út 56. 07:51
19,7 .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet 07:53
20,5 .. Dunakeszi, alagi temető 07:55
21,8 .. Fót, Keleti Márton u. 07:57
22,3 .. Fót, Győrffy út 9-11. 07:58
23,2 .. Fót, Kossuth út 08:01
23,8 .. Fót, Gyermekváros 08:03
24,4 .. Fót, Munkácsy M. u. 08:04

Legend


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service