Skip navigation
324-326

Dunakeszi–Fót–Mogyoród–Gödöllő

Timetable valid from: 2021.12.12 - 2022.01.30
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 326 1 M     low floor 326 3   6   low floor 324 5 M     low floor 320 1 M     low floor 326 7 A     low floor 324 9 M     low floor 320 3 M     326 11 A     low floor 324 13 M     low floor 326 53 M     326 15 A     low floor 326 17 M     low floor 326 19 A     low floor 321 109 M     low floor 321 209 90     326 71 M     low floor 326 81 91     low floor 321 211 90     low floor 326 21       low floor 321 113 M     low floor 321 213 90     low floor 326 73 M     low floor 326 83 91     low floor 326 23       low floor 324 25 M     low floor 321 117 M     low floor 321 217 90     324 27 M     low floor 326 61 16     326 29 A     low floor 324 31 M     low floor 321 121 M     321 221 90     326 63 16     324 33 M     low floor 321 223 90     326 65 16     326 35 A     low floor 325 37 M     low floor 321 125 M     low floor 321 225 90     low floor 326 67 16     326 167 87     325 39 M     low floor 321 227 90     326 69 16     326 169 87     326 41 A 2   low floor 321 129 93     low floor 321 229 90     low floor 326 43 M     low floor 326 45 A 2   low floor 320 31 M     low floor 326 47 M     low floor 326 49 A 2   low floor 326 51 M 4   low floor
0,0 .. Dunakeszi, Barátság u. 39.           05:35                                           14:00     15:00       16:00       17:00         18:00                        
0,5 .. Dunakeszi, Barátság u. 9.           05:36                                           14:01     15:01       16:01       17:01         18:01                        
0,9 .. Dunakeszi, Szakorvosi Rendelő           05:37                                           14:02     15:02       16:02       17:02         18:02                        
1,1 .. Dunakeszi, Szent István u.           05:38                                           14:03     15:03       16:03       17:03         18:03                        
1,6 .. Dunakeszi, Táncsics u.           05:39                                           14:04     15:04       16:04       17:04         18:04                        
1,8 .. Dunakeszi, Okmányiroda           05:40                                           14:05     15:05       16:05       17:05         18:05                        
2,3 .. Dunakeszi, Fóti út 2.           05:42                                           14:07     15:07       16:07       17:07         18:07                        
2,7 .. Dunakeszi, Fóti út 30.           05:44                                           14:09     15:09       16:09       17:09         18:09                        
3,2 .. Dunakeszi, Fóti út 56.           05:45                                           14:10     15:10       16:10       17:10         18:10                        
3,8 .. Dunakeszi, Rehabilitációs Intézet           05:46                                           14:11     15:11       16:11       17:11         18:11                        
4,6 .. Dunakeszi, alagi temető           05:48                                           14:13     15:13       16:13       17:13         18:13                        
5,9 .. Fót, Keleti Márton u.           05:51                                           14:16     15:16       16:16       17:16         18:16                        
6,4 .. Fót, Győrffy út 9-11.           05:52                                           14:17     15:17       16:17       17:17         18:17                        
S 0,0 Fót, aut. áll. 04:05 04:23 04:53   05:23 S   06:23 06:53 07:03 07:23 07:50 08:23     09:53 09:53   10:53     11:53 11:53 12:53 13:18     S 14:48 14:53 S     15:48 S   16:48 16:53 S     17:48   S   18:48   18:53     19:43 20:33   21:43 21:48 23:15
S 0,6 Fót, Dózsa Gy. út 04:06 04:24 04:54   05:24 S   06:24 06:54 07:04 07:24 07:51 08:24     09:54 09:54   10:54     11:54 11:54 12:54 13:19     S 14:49 14:54 S     15:49 S   16:49 16:54 S     17:49   S   18:49   18:54     19:44 20:34   21:44 21:49 23:16
7,3 1,1 Fót, Kossuth út 04:07 04:25 04:55   05:25 05:55   06:25 06:55 07:05 07:25 07:52 08:25     09:55 09:55   10:55     11:55 11:55 12:55 13:20     14:20 14:50 14:55 15:20     15:50 16:20   16:50 16:55 17:20     17:50   18:20   18:50   18:55     19:45 20:35   21:45 21:50 23:17
8,0 1,8 Fót, Templom 04:10 04:28 04:58   05:28 05:58   06:28 06:58 07:08 07:28 07:55 08:28     09:58 09:58   10:58     11:58 11:58 12:58 13:23     14:23 14:53 14:58 15:23     15:53 16:23   16:53 16:58 17:23     17:53   18:23   18:53   18:58     19:47 20:37   21:47 21:52 23:19
Budapest, Újpest V.kapu         04:55 05:30   06:05 06:30 06:30 06:30 07:15 07:45     09:10 09:15   10:10     11:10 11:15 12:10 12:40     13:40 14:30 14:30       15:20 15:50   16:20 16:15       17:20   17:50   18:20   18:15     19:15     21:00   22:30
Fót, Gyermekváros         05:22 05:50   06:28 06:53 06:53 07:15 07:38 08:08     09:35 09:38   10:38     11:35 11:38 12:38 13:05     14:05 14:52 14:55       15:47 16:15   16:47 16:38       17:47   18:15   18:43   18:38     19:43     21:23   23:06
8,0 1,8 Fót, Templom 04:12 04:30 05:00 05:30 05:30 06:00 06:30 06:30 07:00 07:10 07:30 07:57 08:30     10:00 10:00   11:00     12:00 12:00 13:00 13:25     14:25 14:55 15:00 15:25     15:55 16:25   16:55 17:00 17:25     17:55   18:25   18:55   19:00     19:48 20:38 20:48 21:48 21:53 23:20
8,4 2,2 Fót, Vörösmarty u. 04:13 04:31 05:01 05:31 05:31 06:01 06:31 06:31 07:01 07:11 07:31 07:58 08:31     10:01 10:01   11:01     12:01 12:01 13:01 13:26     14:26 14:56 15:01 15:26     15:56 16:26   16:56 17:01 17:26     17:56   18:26   18:56   19:01     19:49 20:39 20:49 21:49 21:54 23:21
8,7 2,5 Fót, Kézműipari Váll. 04:14 04:32 05:02 05:32 05:32 06:02 06:32 06:32 07:02 07:12 07:32 07:59 08:32     10:02 10:02   11:02     12:02 12:02 13:02 13:27     14:27 14:57 15:02 15:27     15:57 16:27   16:57 17:02 17:27     17:57   18:27   18:57   19:02     19:50 20:40 20:50 21:50 21:55 23:22
10,5 4,3 Mogyoród, Mátyás király út 04:16 04:34 05:04 05:34 05:34 06:04 06:34 06:34 07:04 07:14 07:34 08:01 08:34 09:34 09:34 10:04 10:04 10:34 11:04 11:34 11:34 12:04 12:04 13:04 13:29 13:34 13:34 14:29 14:59 15:04 15:29 15:34 15:34 15:59 16:29 16:34 16:59 17:04 17:29 17:34 17:34 17:59 17:59 18:29 18:34 18:59 18:59 19:04 19:34 19:34 19:52 20:42 20:52 21:52 21:57 23:24
11,1 4,9 Mogyoród, Mázsa tér 04:18 04:36 05:06 05:36 05:36 06:06 06:36 06:36 07:06 07:16 07:36 08:03 08:36 09:36 09:36 10:06 10:06 10:36 11:06 11:36 11:36 12:06 12:06 13:06 13:31 13:36 13:36 14:31 15:01 15:06 15:31 15:36 15:36 16:01 16:31 16:36 17:01 17:06 17:31 17:36 17:36 18:01 18:01 18:31 18:36 19:01 19:01 19:06 19:36 19:36 19:53 20:43 20:53 21:53 21:58 23:25
11,6 5,4 Mogyoród, patak híd 04:19 04:37 05:07 05:37 05:37 06:07 06:37 06:37 07:07 07:17 07:37 08:04 08:37 09:37 09:37 10:07 10:07 10:37 11:07 11:37 11:37 12:07 12:07 13:07 13:32 13:37 13:37 14:32 15:02 15:07 15:32 15:37 15:37 16:02 16:32 16:37 17:02 17:07 17:32 17:37 17:37 18:02 18:02 18:32 18:37 19:02 19:02 19:07 19:37 19:37 19:54 20:44 20:54 21:54 21:59 23:26
12,2 6,0 Mogyoród, Újfalu 04:20 04:38 05:08 05:38 05:38 06:08 06:38 06:38 07:08 07:18 07:38 08:05 08:38 09:38 09:38 10:08 10:08 10:38 11:08 11:38 11:38 12:08 12:08 13:08 13:33 13:38 13:38 14:33 15:03 15:08 15:33 15:38 15:38 16:03 16:33 16:38 17:03 17:08 17:33 17:38 17:38 18:03 18:03 18:33 18:38 19:03 19:03 19:08 19:38 19:38 19:55 20:45 20:55 21:55 22:00 23:27
12,9 6,7 Mogyoród, Ring fogadó 04:22 04:40 05:10 05:40 05:40 06:10 06:40 06:40 07:10 07:20 07:40 08:07 08:40 09:40 09:40 10:10 10:10 10:40 11:10 11:40 11:40 12:10 12:10 13:10 13:35 13:40 13:40 14:35 15:05 15:10 15:35 15:40 15:40 16:05 16:35 16:40 17:05 17:10 17:35 17:40 17:40 18:05 18:05 18:35 18:40 19:05 19:05 19:10 19:40 19:40 19:56 20:46 20:56 21:56 22:01 23:28
13,6 7,4 Mogyoród, Szadai elág. 04:23 04:41 05:11 05:41 05:41 06:11 06:41 06:41 07:11 07:21 07:41 08:08 08:41 09:41 09:41 10:11 10:11 10:41 11:11 11:41 11:41 12:11 12:11 13:11 13:36 13:41 13:41 14:36 15:06 15:11 15:36 15:41 15:41 16:06 16:36 16:41 17:06 17:11 17:36 17:41 17:41 18:06 18:06 18:36 18:41 19:06 19:06 19:11 19:41 19:41 19:57 20:47 20:57 21:57 22:02 23:29
14,3 8,1 Mogyoród, HÉV áll. 04:25 04:43 05:13 05:43 05:43 06:13 06:43 06:43 07:13 07:23 07:43 08:10 08:43 09:43 09:43 10:13 10:13 10:43 11:13 11:43 11:43 12:13 12:13 13:13 13:38 13:43 13:43 14:38 15:08 15:13 15:38 15:43 15:43 16:08 16:38 16:43 17:08 17:13 17:38 17:43 17:43 18:08 18:08 18:38 18:43 19:08 19:08 19:13 19:43 19:43 19:58 20:48 20:58 21:58 22:03 23:30
Mogyoród   05:01 05:31 06:02 06:02 06:31 07:01 07:06 07:31 07:31 08:06 08:16 09:06 10:06 10:06 10:36 10:36 11:06 11:36 12:06 12:06 12:36 12:36 13:36 14:06 14:06 14:06 14:49 15:20 15:36 15:49 15:49 16:06 16:19 16:49 17:06 17:19 17:36 17:49 17:49 18:06 18:19 18:19 18:49 19:06 19:19 19:19   19:51 19:51 20:21 20:53 21:21   22:21 23:40
Gödöllő végállomás   05:15 05:45 06:16 06:16 06:45 07:15 07:20 07:45 07:45 08:20 08:30 09:20 10:20 10:20 10:50 10:50 11:20 11:50 12:20 12:20 12:50 12:50 13:50 14:20 14:20 14:20 15:03 15:34 15:50 16:03 16:03 16:20 16:33 17:03 17:20 17:33 17:50 18:03 18:03 18:20 18:33 18:33 19:03 19:20 19:33 19:33   20:05 20:05 20:35 21:07 21:35   22:35 23:54
Mogyoród 04:49 04:49 05:19 05:49 05:49 06:19 06:49 06:49 07:19 07:34 07:49 08:19 08:49 09:49 09:49 10:19 10:19 10:49 11:19 11:49 11:49 12:19 12:19 13:19 13:49 13:49 13:49 14:49 15:19 15:19 15:49 15:49 15:49 16:19 16:49 16:49 17:19 17:19 17:49 17:49 17:49 18:19 18:19 18:49 18:49 19:21 19:21 19:19 19:48 20:03 20:03 21:07 21:07 22:07 22:07  
Budapest Örs vezér tere 05:22 05:22 05:52 06:23 06:23 06:53 07:23 07:23 07:53 08:05 08:23 08:53 09:23 10:23 10:23 10:53 10:53 11:23 11:53 12:23 12:23 12:53 12:53 13:53 14:23 14:23 14:23 15:23 15:53 15:53 16:23 16:23 16:23 16:53 17:23 17:23 17:53 17:53 18:23 18:23 18:23 18:53 18:53 19:23 19:23 19:58 19:58 19:53 20:23 20:38 20:38 21:42 21:42 22:42 22:42  
14,3 8,1 Mogyoród, HÉV áll.     05:14     06:14     07:14                               13:39     14:39     15:39       16:39                                          
15,7 9,5 Mogyoród, EGIS telep     05:16     06:16     07:16                               13:41     14:41     15:41       16:41                                          
20,8 14,6 Gödöllő, Szabadság tér     05:24     06:24     07:24                               13:49     14:49     15:49       16:49                                          
21,3 15,1 Gödöllő, aut. áll.     05:25     06:25     07:25                               13:50     14:50     15:50       16:50                                          

Legend

2 december 24-én nem közlekedik
4 december 31-én nem közlekedik
6 december 25-én, 26-án, és január 1-én nem közlekedik
16 on work-days expect summer school holiday, kivéve december 27-től december 31-ig
55 Budapest, Újpest Városkapu XIII. kerületi oldaláról induló, Dunakeszin keresztül a 309 sz. vonalon közlekedő autóbusz. Átszállási hely Fót, autóbusz-állomás
87 during summer school holiday on work-days, valamint december 27-től december 31-ig munkanapokon
90 április 2-től szeptember 25-ig szabad- és munkaszüneti napokon

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
S line in service on another route
Autobus connection Autobus connection
R Regional passenger transport service