Skip navigation
331

Vác–Nógrád–Diósjenő–Rétság

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 331 1 M     331 3 O     331 5 M     331 7 N     331 19 M     331 9 N     331 11 M     331 101 M     331 13 M     331 15 M    
0,0 0,0 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:50 06:30 06:55 11:05 14:45 14:45 16:35 17:35 19:05 22:35
0,9 0,9 .. Vác, Rákóczi tér 05:51 06:31 06:56 11:06 14:46 14:46 16:36 17:36 19:06 22:36
1,2 1,2 .. Vác, Hunyadi u. 05:52 06:32 06:57 11:07 14:47 14:47 16:37 17:37 19:07 22:37
1,8 1,8 .. Vác, autójavító 05:53 06:33 06:58 11:08 14:49 14:49 16:39 17:39 19:09 22:38
2,4 2,4 .. Vác, Oktatási Centrum 05:54 06:34 06:59 11:09 14:50 14:50 16:40 17:40 19:10 22:39
3,3 3,3 .. Vác, DDC főbejárat 05:56 06:36 07:01 11:11 14:52 14:52 16:42 17:42 19:12 22:41
4,8 4,8 .. Vác, transzf. áll. 05:58 06:38 07:03 11:13 14:55 14:55 16:45 17:45 19:15 22:43
6,2 6,2 .. Vác, Diósvölgy 06:00 06:40 07:05 11:15 14:57 14:57 16:47 17:47 19:17 22:45
7,9 7,9 .. Sejcei elág. 06:02 06:42 07:07 11:17 15:00 15:00 16:50 17:50 19:20 22:47
9,8 9,8 .. Szendehely-Katalinpuszta 06:04 06:44 07:09 11:19 15:02 15:02 16:52 17:52 19:22 22:49
11,5 11,5 .. Szendehely, ált. isk. 06:06 06:46 07:11 11:21 15:04 15:04 16:54 17:54 19:24 22:51
Budapest, Újpest Városkapu       10:30     16:00 17:00 18:30 21:50
Szendehely, ált. isk.       11:13     16:43 17:43 19:13 22:45
11.5 11,5 .. Szendehely, ált. isk. 06:06 06:46 07:11 11:21 15:04 15:04 16:54 17:54 19:24 22:51
12,8 12,8 .. Szendehely-Kapáskút 06:08 06:48 07:13 11:23 15:06 15:06 16:56 17:56 19:26 22:53
14,6 14,6 .. Nőtincsi elág. 06:10 06:50 07:15 11:25 15:08 15:08 16:58 17:58 19:28 22:55
16,9 16,9 0,0 Berkenyei elág. | | | | | | | | | |
S S 0,7 Berkenye, Ifjúság út 06:14 06:54 07:19 11:29 S 15:12 17:02 18:02 19:32 22:59
.. .. 1,3 Berkenye, Zrínyi utca S S S S S S S S S S
S S 0,7 Berkenye, Ifjúság út 06:15 06:55 07:20 11:30 S 15:13 17:03 18:03 19:33 23:00
16,9 16,9 0,0 Berkenyei elág. 06:16 06:56 07:21 11:31 15:11 15:14 17:04 18:04 19:34 23:01
20,0 20,0 .. Nógrád, eszpresszó 06:20 07:00 07:25 11:35 15:15 15:18 17:08 18:08 19:38 23:05
S 21,2 .. Nógrád, vá. S 07:02 07:27 11:37 S 15:20 17:10 18:10 19:40 23:07
S 21,2 .. Nógrád, vá. S 07:03 07:28 11:38 S 15:21 17:11 18:11 19:41 23:08
20,8 22,4 .. Nógrád, Mátyás király út 1. 06:22 07:05 07:30 11:40 15:17 15:23 17:13 18:13 19:43 23:10
23,2 24,8 0,0 Diósjenői elág. 06:25 07:08 07:33 11:43 15:20 15:26 17:16 18:16 19:46 23:13
    0,8 Diósjenő, újtelep 06:26 07:09 07:34 11:44 15:21 15:27 17:17 18:17 19:47 23:14
    1,2 Diósjenő, Szabadság út 06:27 07:10 07:35 11:45 15:22 15:28 17:18 18:18 19:48 23:15
    1,9 Diósjenő, Arany J. út 06:28 07:11 07:36 11:46 15:23 15:29 17:19 18:19 19:49 23:16
.. .. 1,9 Diósjenő, Arany J. út                    
.. .. 1,2 Diósjenő, Szabadság út                    
.. .. 0,8 Diósjenő, újtelep                    
23,2 24,8 0,0 Diósjenői elág.                    
25,4 27,0 .. Hantaidűlő                    
29,9 31,5 0,0 Tolmácsi elág.                    
.. .. 1,1 Tolmács, Felső                    
.. .. 1,7 Tolmács, Alsó                    
.. .. 1,7 Tolmács, Alsó                    
.. .. 1,1 Tolmács, Felső                    
29,9 31,5 0,0 Tolmácsi elág.                    
30,0 31,6 .. Rétság, Pusztaszántói út                    
30,9 32,5 .. Rétság, rendőrség                    
31,6 33,2 .. Rétság, aut.ford.                    

Legend


munkanapokon
munkanapokon
on free days
on free days
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Autobus connection Autobus connection
R Regional passenger transport service