Skip navigation
347

Vác–Váchartyán–Galgamácsa–Aszód

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 342 1 M     347 1       342 201 M     347 5 M     347 7       348 2 N     347 111 T     347 11 I     347 15 37     347 13 I     342 117 T     342 7 I     342 205 M     347 21 T     347 19 I     347 23   2   347 25 M    
0,0 .. Vác, Szérűskert aut.ford.               13:05   14:05   14:20     16:05    
0,5 .. Vác, Szérűskert Oktatási Centrum               13:06   14:06   14:21     16:06    
0,8 .. Vác, Buki sor               13:07   14:07   14:22     16:07    
1,1 .. Vác, Pap Béla u.               |   |   |     |    
1,3 .. Vác, autójavító               13:09   14:09   14:24     16:09    
1,9 .. Vác, Hunyadi u.               13:10   14:10   14:25     16:10    
2,2 .. Vác, Rákóczi tér               13:11   14:11   14:26     16:11    
3,1 .. Vác, aut. áll.               13:12   14:12   14:27     16:12    
3,1 .. Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:10 06:10 07:10 11:10 12:15 13:10 13:15 14:10 14:15 14:30 14:30   16:10 16:15 17:10 19:10
3,8 0,0 Vác, Honvéd u.   05:12 06:12 07:12 11:12 S 13:12 13:17 14:12 14:17 14:34 14:34   16:12 16:17 17:12 19:12
S 0,8 Vác, Földváry tér   S 06:14 S S 12:19 S S S S 14:38 14:38   S S S S
S 1,9 Vác, Gödöllői út   S 06:17 S S S S S S S 14:41 14:41   S S S S
S 2,5 Vác, Csatamező   S 06:18 S S S S S S S 14:42 14:42   S S S S
S 3,9 Vác, Máriaudvar v.mh.   S 06:20 S S 12:25 S S S S 14:44 14:44   S S S S
S 6,1 Csörögi szőlők   S 06:23 S S S S S S S 14:47 14:47   S S S S
S 6,8 Csörög, v.mh.   S 06:24 S S 12:28 S S S S 14:48 14:48   S S S S
S 7,4 Csörög, sződi elág.   S 06:25 S S S S S S S 14:49 14:49   S S S S
S 8,8 Vácharaszt   S 06:27 S S S S S S S 14:51 14:51   S S S S
4,4 S Vác, Telep u.   05:13 S 07:13 11:13 S 13:13 13:18 14:13 14:18 S S   16:13 16:18 17:13 19:13
4,9 S Vác, VOLÁN telep   | S | | S | | | | S S   | | | |
5,5 S Vác, Alsóváros v.mh.   05:15 S 07:15 11:15 S 13:15 13:20 14:15 14:20 S S   16:15 16:20 17:15 19:15
5,8 S Vác, Közúti Igazg.   05:16 S 07:16 11:16 S 13:16 13:21 14:16 14:21 S S   16:16 16:21 17:16 19:16
6,5 S Vác - Máriaudvar   | S | | S | | | | S S   | | | |
6,9 S Vác, ContiTech Hungaria   05:18 S 07:18 11:18 S 13:18 13:23 14:18 14:23 S S   16:18 16:23 17:18 19:18
9,2 S Kláraháza   | S | | S | | | | S S   | | | |
11,7 S Vácduka, Nevelőotthon   05:24 S 07:24 11:24 S 13:24 13:29 14:24 14:29 S S   16:24 16:29 17:24 19:24
12,2 S Vácduka, kh.   05:25 S 07:25 11:25 S 13:25 13:30 14:25 14:30 S S   16:25 16:30 17:25 19:25
12,5 S Vácduka, Kossuth u.73.   05:26 S 07:26 11:26 S 13:26 13:31 14:26 14:31 S S   16:26 16:31 17:26 19:26
12,8 S Vácduka, Kossuth u.105.   05:27 S 07:27 11:27 S 13:27 13:32 14:27 14:32 S S   16:27 16:32 17:27 19:27
13,1 S Vácduka, Kossuth u.137.   05:28 S 07:28 11:28 S 13:28 13:33 14:28 14:33 S S   16:28 16:33 17:28 19:28
13,9 S Vácdukai elág.   05:30 S 07:30 11:30 S 13:30 13:35 14:30 14:35 S S   16:30 16:35 17:30 19:30
15,6 10,5 Váchartyán, gépáll.   05:33 S 07:33 11:33 12:33 13:33 13:38 14:33 14:38 S S   16:33 16:38 17:33 19:33
16,3 .. Váchartyán, ált.isk.   05:35 S 07:35 11:35 12:35 13:35 13:40 14:35 14:40 S S   16:35 16:40 17:35 19:35
16,5 .. Váchartyán, kh.   | S | | | | | | | S S   | | | |
17,1 .. Váchartyán, Veres Pálné u.   05:36 S 07:36 11:36 12:36 13:36 13:41 14:36 14:41 S S   16:36 16:41 17:36 19:36
23,7 .. Váckisújfalu, v.mh. 05:14 05:42 06:54 07:42 11:42 12:42 13:42 13:47 14:42 14:47 15:19 15:19 16:19 16:42 16:47 17:42 19:42
24,1 .. Váckisújfalu, Petőfi u. 05:15 05:43 06:55 07:43 11:43 12:43 13:43 13:48 14:43 14:48 15:20 15:20 16:20 16:43 16:48 17:43 19:43
27,2 0,0 Galgamácsa, gyógyszertár 05:18 05:47 06:58 07:47 11:47 12:47 13:47 13:52 14:47 14:52 15:23 15:23 16:23 16:47 16:52 17:47 19:47
S 0,4 Galgamácsa, művelődési ház 05:19 | 06:59 | | | | | | | 15:24 15:24 16:24 | | | |
S 0,8 Galgamácsa, vá. 05:21 05:48 07:01 07:48 11:48 12:48 13:48 13:53 14:48 14:53 15:26 15:26 16:26 16:48 16:53 17:48 19:48
Galgamácsa   05:58   07:56 11:56           15:56 15:56       17:56 19:56
Balassagyarmat   07:12   09:10 13:10           17:10 17:10       19:10 21:10
S 0,4 Galgamácsa, művelődési ház 05:22 05:49 07:02 07:49 11:49 12:49 13:49 13:54 14:49 14:54 15:27 15:27 16:27 16:49 16:54 17:49 19:49
27,2 0,0 Galgamácsa, gyógyszertár 05:23 05:50 07:03 07:50 11:50 12:50 13:50 13:55 14:50 14:55 15:28 15:28 16:28 16:50 16:55 17:50 19:50
27,9 .. Galgamácsa, fatelep 05:24 | 07:04 | | | | | | | 15:29 15:29 16:29 | | | |
28,4 .. Galgamácsa, magtár 05:25 05:51 07:05 07:51 11:51 12:51 13:51 13:56 14:51 14:56 15:30 15:30 16:30 16:51 16:56 17:51 19:51
29,4 .. Galgamácsa, Újtelep 05:27 05:53 07:07 07:53 11:53 12:53 13:53 13:58 14:53 14:58 15:32 15:32 16:32 16:53 16:58 17:53 19:53
30,5 .. Galgamácsa, mg. telep 05:29 | 07:09 | | | | | | | 15:33 15:33 o | | | |
33,3 .. Iklad, fatelep 05:32 | 07:12 | | | | | | | 15:36 15:36   | | | |
33,9 .. Iklad-Domony-felső v. mh. 05:33 05:57 07:13 07:57 11:57 12:57 13:57 14:02 14:57 15:02 15:37 15:37   16:57 17:02 17:57 19:57
34,3 .. Iklad, orvosi rendelő 05:34 05:58 07:14 07:58 11:58 12:58 13:58 14:03 14:58 15:03 15:38 15:38   16:58 17:03 17:58 19:58
34,8 .. Iklad, takarékszövetkezet 05:35 05:59 07:15 07:59 11:59 12:59 13:59 14:04 14:59 15:04 15:39 15:39   16:59 17:04 17:59 19:59
35,6 .. Iklad, művelődési otthon 05:37 06:00 07:17 08:00 12:00 13:00 14:00 14:05 15:00 15:05 15:40 15:40   17:00 17:05 18:00 20:00
36,1 .. Iklad, Rákóczi u. 05:38 06:01 07:18 08:01 12:01 13:01 14:01 14:06 15:01 15:06 15:41 15:41   17:01 17:06 18:01 20:01
36,6 .. Iklad, Aszódi út 05:39 | 07:19 | | | | | | | 15:42 15:42   | | | |
37,5 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 05:41 06:03 07:21 08:03 12:03 13:03 14:03 14:08 15:03 15:08 15:43 15:43   17:03 17:08 18:03 20:03
38,0 .. Aszód, ikladi elág. 05:42 06:04 07:22 08:04 12:04 13:04 14:04 14:09 15:04 15:09 15:44 15:44   17:04 17:09 18:04 20:04
38,2 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 05:43 06:05 07:23 08:05 12:05 13:05 14:05 14:10 15:05 15:10 15:45 15:45   17:05 17:10 18:05 20:05
38,9 .. Aszód, művelődési ház 05:45 | 07:25 | | | | | | | 15:47 15:47   | | | |
39,1 .. Aszód, vá. bej. út 05:46 06:07 07:26 08:07 12:07 13:07 14:07 14:12 15:07 15:12 15:48 15:48   17:07 17:12 18:07 20:07
39,8 .. Aszód, vá. 05:47 06:08 07:27 08:08 12:08 13:08 14:08 14:13 15:08 15:13 15:49 15:49   17:08 17:13 18:08 20:08
Aszód 05:57 06:17   08:17 12:17 13:17 14:17   15:17   16:17 16:17   17:17   18:17 20:21
Budapest-Keleti 06:40 07:00   09:00 13:00 14:00 15:00   16:00   17:00 17:00   18:00   19:00 21:05
Aszód 05:58 06:28 07:40       14:15       16:15 16:15   17:15      
Hatvan 06:11 06:44 07:52       14:32       16:32 16:32   17:32      

Legend

2 december 24-én nem közlekedik
37 szabad- és munkaszüneti napokon, valamint tanszünetben munkanapokon

on work-days
on work-days
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
on school-days
on school-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service