Skip navigation
351

Vác–Szokolya–Királyrét

Timetable valid from: 2022.01.31 -
Classification: R R R R R R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 351 203 I     351 501 A     351 207 M     351 209 A     351 211 M     351 213 I    
0,0 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:50 07:30 08:30 10:30 12:30 15:00
1,8 Vác, autójavító 05:53 07:33 08:33 10:33 12:33 15:03
2,4 Vác, Oktatási Centrum 05:54 07:34 08:34 10:34 12:34 15:04
3,3 Vác, DDC főbejárat 05:56 07:36 08:36 10:36 12:36 15:06
4,8 Vác, transzf. áll. 05:59 07:39 08:39 10:39 12:39 15:09
7,1 Verőce, keverőtelep 06:02 07:42 08:42 10:42 12:42 15:12
8,3 Verőce, vízmű 06:04 07:44 08:44 10:44 12:44 15:14
9,7 Verőce, művelődési ház 06:06 07:46 08:46 10:46 12:46 15:16
10,4 Verőce, fűrésztelep 06:07 07:47 08:47 10:47 12:47 15:17
12,0 Kismaros, v.mh. bej. út 06:09 07:49 08:49 10:49 12:49 15:20
Budapest-Nyugati 04:53 07:08 08:08 10:08 12:08 14:28
Kismaros 05:43 07:43 08:43 10:43 12:43 15:13
12,0 Kismaros, v.mh. bej. út 06:12 07:50 08:50 10:50 12:50 15:20
13,7 Kismaros-MORGÓ 06:14 07:52 08:52 10:52 12:52 15:22
14,6 Börzsönyliget, v. mh. 06:16 07:54 08:54 10:54 12:54 15:24
15,5 Szokolya-Hártókút 06:18 07:56 08:56 10:56 12:56 15:26
16,4 Szokolya-Törökpatak 98. 06:20 07:58 08:58 10:58 12:58 15:28
17,5 Szokolya, Liget u. 06:22 08:00 09:00 11:00 13:00 15:30
18,1 Szokolya, kh. 06:24 08:02 09:02 11:02 13:02 15:32
20,4 Szokolya-Paphegy 06:27 08:05 o 11:05 o o
21,0 Szokolya-Sernevall 06:28 08:06   11:06    
22,0 Szokolya-Királyrét 06:30 08:08   11:08    

Legend

Csoportos utazás megkezdése előtt 14 nappal, előzetes bejelentkezés javasolt az utazasicentrum@volanbusz.hu e-mail címen
vagy a 06-1/219-8086 telefonszámon, munkanapokon: 6:00-20:00, hétvégén: 6:00-17:00 között.

on school-days
on school-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on work-days
on work-days
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service