Skip navigation
352

Kismaros–Szokolya–Királyrét

Timetable valid from: 2021.12.12 - 2022.01.30
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 352 41 M     352 1   6   352 3 T     351 203 I     352 7 M     352 5 A     351 501 A     352 9 M     351 207 M     352 51 A     352 11 M     351 209 A     352 13 M     351 211 M     352 15 A     352 43 I     351 213 I     352 17       352 21 M     352 23 A 21   352 25 M     352 27 M     352 31 M     352 29 A 2   352 33 A 2   352 35 M     352 37   2   352 39   3  
Budapest-Nyugati     04:52 04:52 06:07 06:07 07:07 07:07 08:07 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 12:07 13:07 14:25 14:07 15:07 16:07 16:07 17:07 18:07 18:07 19:07 19:07 20:07 22:07
Kismaros     05:43 05:43 06:43 06:43 07:43 07:43 08:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 12:43 13:43 15:13 14:43 15:43 16:43 16:43 17:43 18:43 18:43 19:43 19:43 20:43 22:43
0,0 Kismaros, v.mh. bej. út 05:05 05:40 06:05 06:12 06:50 06:50 07:50 07:55 08:50 08:50 10:00 10:50 12:00 12:50 12:50 14:00 15:20 14:50 15:50 16:50 17:00 17:50 18:50 18:50 20:05 19:50 21:05 22:50
1,7 Kismaros-MORGÓ 05:07 05:42 06:07 06:14 06:52 06:52 07:52 07:57 08:52 08:52 10:02 10:52 12:02 12:52 12:52 14:02 15:22 14:52 15:52 16:52 17:02 17:52 18:52 18:52 20:07 19:52 21:07 22:52
2,6 Börzsönyliget, v. mh. 05:09 05:44 06:09 06:16 06:54 06:54 07:54 07:59 08:54 08:54 10:04 10:54 12:04 12:54 12:54 14:04 15:24 14:54 15:54 16:54 17:04 17:54 18:54 18:54 20:09 19:54 21:09 22:54
3,5 Szokolya-Hártókút 05:11 05:46 06:11 06:18 06:56 06:56 07:56 08:01 08:56 08:56 10:06 10:56 12:06 12:56 12:56 14:06 15:26 14:56 15:56 16:56 17:06 17:56 18:56 18:56 20:11 19:56 21:11 22:56
4,4 Szokolya-Törökpatak 98. 05:12 05:47 06:13 06:20 06:58 06:58 07:58 08:03 08:58 08:58 10:08 10:58 12:08 12:58 12:58 14:08 15:28 14:58 15:58 16:58 17:08 17:58 18:58 18:58 20:13 19:58 21:13 22:58
5,5 Szokolya, Liget u. 05:14 05:49 06:15 06:22 07:00 07:00 08:00 08:05 09:00 09:00 10:10 11:00 12:10 13:00 13:00 14:10 15:30 15:00 16:00 17:00 17:10 18:00 19:00 19:00 20:15 20:00 21:15 23:00
6,1 Szokolya, kh. 05:15 05:50 06:17 06:24 07:02 07:02 08:02 08:07 09:02 09:02 10:12 11:02 12:12 13:02 13:02 14:12 15:32 15:02 16:02 17:02 17:12 18:02 19:02 19:02 20:17 20:02 21:17 23:02
8,4 Szokolya-Paphegy o o o 06:27 o 07:05 08:05 08:10   09:05 10:15 11:05 o   13:05 o   15:05 o 17:05 o 18:05 o 19:05 o 20:05 o 23:05
9,0 Szokolya-Sernevall       06:28   07:06 08:06 08:11   09:06 10:16 11:06     13:06     15:06   17:06   18:06   19:06   20:06   23:06
10,0 Szokolya-Királyrét       06:30   07:08 08:08 08:13   09:08 10:18 11:08     13:08     15:08   17:08   18:08   19:08   20:08   23:08

Legend

Csoportos utazás megkezdése előtt 14 nappal, előzetes bejelentkezés javasolt az utazasicentrum@volanbusz.hu e-mail címen
vagy a 06-1/219-8086 telefonszámon, munkanapokon: 6:00-20:00, hétvégén: 6:00-17:00 között.
2 december 24-én nem közlekedik
3 december 24-én és 31-én nem közlekedik
6 december 25-én, 26-án, és január 1-én nem közlekedik
21 december 24-én Szokolya, kh.-ig közlekedik

on work-days
on work-days
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
on school-days
on school-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
O the time given indicates the time of arrival
Stopping only for passengers getting off
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service