Skip navigation
400, 402

Budapest–Gödöllő–Bag–Tura

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 400 1 M     400 3 M     400 503 M     400 5   6   400 7       400 507 M     402 601 A     400 509 M     400 11 M     400 13       400 19 M     402 603 A     400 21 M     400 23 M     402 605 M     400 29       400 33 26     400 201 67     400 133 26     400 203 67     400 101 26     400 35       402 607 M     400 39 M     400 41 M     400 47 M     400 43 K     400 183 26     400 205 67     400 49 26     400 207 67     400 103 26     402 613 A 21   400 51 M     400 55   2   402 59 M     400 57 M     400 61   2   402 609 M     402 611   2  
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:15 05:45 06:15 07:00 08:00 09:00 09:40 10:00 11:00 12:00 13:00 13:40 14:00 14:30 14:10 15:00 15:15 15:20 15:30 15:40 15:45 16:00 16:10 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:20 17:30 17:40 17:45 17:40 18:00 18:30 19:15 19:30 20:30 21:40 22:45
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 05:21 05:51 06:21 07:08 08:08 09:08 09:48 10:08 11:08 12:08 13:08 13:48 14:08 14:38 14:18 15:08 15:23 15:28 15:38 15:48 15:53 16:08 16:18 16:23 16:38 16:53 17:08 17:23 17:28 17:38 17:48 17:53 17:48 18:08 18:38 19:23 19:38 20:38 21:48 22:51
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u. 05:26 05:56 06:26 07:15 08:15 09:15 09:55 10:15 11:15 12:15 13:15 13:55 14:15 14:45 14:25 15:15 15:30 15:35 15:45 15:55 16:00 16:15 16:25 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:35 17:45 17:55 18:00 17:55 18:15 18:45 19:30 19:45 20:45 21:55 22:56
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                
S 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út S S S S S S 10:13 S S S S 14:13 S S 14:43 S S S S S S S 16:43 S S S S S S S S S 18:13 S S 19:48 S S 22:13 23:08
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona S S S S S S 10:14 S S S S 14:14 S S 14:44 S S S S S S S 16:44 S S S S S S S S S 18:14 S S 19:49 S S 22:14 23:09
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S S S S S S 10:15 S S S S 14:15 S S 14:45 S S S S S S S 16:45 S S S S S S S S S 18:15 S S 19:50 S S 22:15 23:10
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút S S S S S S 10:17 S S S S 14:17 S S 14:47 S S S S S S S 16:47 S S S S S S S S S 18:17 S S 19:52 S S 22:17 23:12
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. S S S S S S 10:20 S S S S 14:20 S S 14:50 S S S S S S S 16:50 S S S S S S S S S 18:20 S S 19:55 S S 22:20 23:15
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S S S S S S 10:25 S S S S 14:30 S S 15:00 S S S S S S S 17:00 S S S S S S S S S 18:30 S S 20:00 S S 22:30 23:20
S 29,8 .. Gödöllő, Egyetem S S S S S S 10:27 S S S S 14:32 S S 15:02 S S S S S S S 17:02 S S S S S S S S S 18:32 S S 20:02 S S 22:32 23:22
S 31,1 .. Gödöllő, Damjanich J. u. S S S S S S 10:29 S S S S 14:34 S S 15:04 S S S S S S S 17:04 S S S S S S S S S 18:34 S S 20:04 S S 22:34 23:24
S 32,3 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út S S S S S S 10:31 S S S S 14:36 S S 15:06 S S S S S S S 17:06 S S S S S S S S S 18:36 S S 20:06 S S 22:36 23:26
S 36,7 .. Domonyvölgy S S S S S S 10:36 S S S S 14:41 S S 15:11 S S S S S S S 17:11 S S S S S S S S S 18:41 S S 20:11 S S 22:41 23:29
S 40,9 0,0 Bagi elág. S S S S S S 10:41 S S S S 14:46 S S 15:16 S S S S S S S 17:16 S S S S S S S S S 18:46 S S 20:16 S S 22:46 23:32
S S 0,4 Aszód, Pesti út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:33
S S 1,5 Aszód, Kossuth L. u. 2. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:35
S S 2,2 Aszód, művelődési ház S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:37
S S 2,4 Aszód, vá. bej. út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:39
S S 2,6 Aszód, vá. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:41
S S 2,4 Aszód, vá. bej. út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:43
S S 2,2 Aszód, művelődési ház S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:45
S S 1,5 Aszód, Kossuth L. u. 2. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:47
S S 0,4 Aszód, Pesti út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 23:49
S S 0,0 Bagi elág. S S S S S S 10:41 S S S S 14:46 S S 15:16 S S S S S S S 17:16 S S S S S S S S S 18:46 S S 20:16 S S 22:46 23:50
S 41,6 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. S S S S S S 10:42 S S S S 14:47 S S 15:17 S S S S S S S 17:17 S S S S S S S S S 18:47 S S 20:17 S S 22:47 23:51
38,1 41,9 .. Bag, Malom vendéglő 05:52 06:22 06:52 07:41 08:41 09:41 10:43 10:41 11:41 12:41 13:41 14:48 14:41 15:11 15:18 15:41 15:56 16:01 16:11 16:21 16:26 16:41 17:18 16:56 17:11 17:26 17:41 17:56 18:01 18:11 18:21 18:26 18:48 18:41 19:11 20:18 20:11 21:11 22:48 23:52
38,8 42,6 .. Bag, kultúrház 05:53 06:23 06:53 07:42 08:42 09:42 10:44 10:42 11:42 12:42 13:42 14:49 14:42 15:12 15:19 15:42 15:57 16:02 16:12 16:22 16:27 16:42 17:19 16:57 17:12 17:27 17:42 17:57 18:02 18:12 18:22 18:27 18:49 18:42 19:12 20:19 20:12 21:12 22:49 23:53
39,3 43,1 .. Bag, kh. 05:54 06:24 06:54 07:43 08:43 09:43 10:45 10:43 11:43 12:43 13:43 14:50 14:43 15:13 15:20 15:43 15:58 16:03 16:13 16:23 16:28 16:43 17:20 16:58 17:13 17:28 17:43 17:58 18:03 18:13 18:23 18:28 18:50 18:43 19:13 20:20 20:13 21:13 22:50 23:54
40,0 43,8 .. Bag, 3-as km-kő 05:55 06:25 06:55 07:44 08:44 09:44 10:46 10:44 11:44 12:44 13:44 14:51 14:44 15:14 15:21 15:44 15:59 16:04 16:14 16:24 16:29 16:44 17:21 16:59 17:14 17:29 17:44 17:59 18:04 18:14 18:24 18:29 18:51 18:44 19:14 20:21 20:14 21:14 22:51 23:55
40,7 44,5 .. Hévízgyörk, gyógyszertár 05:56 06:26 06:56 07:45 08:45 09:45 10:47 10:45 11:45 12:45 13:45 14:52 14:45 15:15 15:22 15:45 16:00 16:05 16:15 16:25 16:30 16:45 17:22 17:00 17:15 17:30 17:45 18:00 18:05 18:15 18:25 18:30 18:52 18:45 19:15 20:22 20:15 21:15 22:52 23:56
41,4 45,2 .. Hévízgyörk, kh. 05:58 06:28 06:58 07:47 08:47 09:47 10:49 10:47 11:47 12:47 13:47 14:54 14:47 15:17 15:24 15:47 16:02 16:07 16:17 16:27 16:32 16:47 17:24 17:02 17:17 17:32 17:47 18:02 18:07 18:17 18:27 18:32 18:54 18:47 19:17 20:24 20:17 21:17 22:54 23:58
42,1 45,9 .. Hévízgyörk, posta 05:59 06:29 06:59 07:48 08:48 09:48 10:50 10:48 11:48 12:48 13:48 14:55 14:48 15:18 15:25 15:48 16:03 16:08 16:18 16:28 16:33 16:48 17:25 17:03 17:18 17:33 17:48 18:03 18:08 18:18 18:28 18:33 18:55 18:48 19:18 20:25 20:18 21:18 22:55 23:59
43,0 46,8 .. Hévízgyörk, Hajnal u. 06:01 06:31 07:01 07:50 08:50 09:50 10:52 10:50 11:50 12:50 13:50 14:57 14:50 15:20 15:27 15:50 16:05 o 16:20 16:30 16:35 16:50 17:27 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:10 18:20 18:30 18:35 18:57 18:50 19:20 20:27 20:20 21:20 22:57 00:01
43,9 47,7 .. Galgahévíz, 7-es km-kő 06:02 06:32 07:02 07:51 08:51 09:51 10:53 10:51 11:51 12:51 13:51 14:58 14:51 15:21 15:28 15:51 16:06   16:21 16:31 16:36 16:51 17:28 17:06 17:21 17:36 17:51 18:06 18:11 18:21 18:31 18:36 18:58 18:51 19:21 20:28 20:21 21:21 22:58 00:03
44,3 48,1 .. Galgahévíz, kegyeleti park 06:03 06:33 07:03 07:52 08:52 09:52 10:54 10:52 11:52 12:52 13:52 14:59 14:52 15:22 15:29 15:52 16:07   16:22 16:32 16:37 16:52 17:29 17:07 17:22 17:37 17:52 18:07 18:12 18:22 18:32 18:37 18:59 18:52 19:22 20:29 20:22 21:22 22:59 00:04
44,8 48,6 .. Galgahévíz, kh. 06:04 06:34 07:04 07:53 08:53 09:53 10:55 10:53 11:53 12:53 13:53 15:00 14:53 15:23 15:30 15:53 16:08   16:23 16:33 16:38 16:53 17:30 17:08 17:23 17:38 17:53 18:08 18:13 18:23 18:33 18:38 19:00 18:53 19:23 20:30 20:23 21:23 23:00 00:05
45,6 49,4 .. Galgahévíz, Ady E. u. 06:06 06:36 07:06 07:55 08:55 09:55 10:57 10:55 11:55 12:55 13:55 15:02 14:55 15:25 15:32 15:55 16:10   16:25 16:35 16:40 16:55 17:32 17:10 17:25 17:40 17:55 18:10 18:15 18:25 18:35 18:40 19:02 18:55 19:25 20:32 20:25 21:25 23:02 00:06
46,1 49,9 .. Galgahévíz, Fő út 289. 06:07 06:37 07:07 07:56 08:56 09:56 10:58 10:56 11:56 12:56 13:56 15:03 14:56 15:26 15:33 15:56 16:11   16:26 16:36 16:41 16:56 17:33 17:11 17:26 17:41 17:56 18:11 18:16 18:26 18:36 18:41 19:03 18:56 19:26 20:33 20:26 21:26 23:03 00:07
46,9 50,7 .. Tura, Galgahévízi u. 2. 06:08 06:38 07:08 07:57 08:57 09:57 10:59 10:57 11:57 12:57 13:57 15:04 14:57 15:27 15:34 15:57 16:12   16:27 16:37 16:42 16:57 17:34 17:12 17:27 17:42 17:57 18:12 18:17 18:27 18:37 18:42 19:04 18:57 19:27 20:34 20:27 21:27 23:04 00:08
47,3 51,1 .. Tura, József Attila u. 06:09 06:39 07:09 07:58 08:58 09:58 11:00 10:58 11:58 12:58 13:58 15:05 14:58 15:28 15:35 15:58 16:13   16:28 16:38 16:43 16:58 17:35 17:13 17:28 17:43 17:58 18:13 18:18 18:28 18:38 18:43 19:05 18:58 19:28 20:35 20:28 21:28 23:05 00:09
47,8 51,6 .. Tura, Magdolna u. 06:10 06:40 07:10 07:59 08:59 09:59 11:01 10:59 11:59 12:59 13:59 15:06 14:59 15:29 15:36 15:59 16:14   16:29 16:39 16:44 16:59 17:36 17:14 17:29 17:44 17:59 18:14 18:19 18:29 18:39 18:44 19:06 18:59 19:29 20:36 20:29 21:29 23:06 00:10
48,3 52,1 .. Tura, Tabán út 06:11 06:41 07:11 08:00 09:00 10:00 11:02 11:00 12:00 13:00 14:00 15:07 15:00 15:30 15:37 16:00 16:15   16:30 16:40 16:45 17:00 17:37 17:15 17:30 17:45 18:00 18:15 18:20 18:30 18:40 18:45 19:07 19:00 19:30 20:37 20:30 21:30 23:07 00:11
S 52,7 0,0 Tura, Sport u. S 06:42 07:12 08:01 09:01 10:01 11:03 11:01 12:01 13:01 14:01 15:08 15:01 15:31 15:38 16:01 16:16   16:31 16:41 16:46 17:01 17:38 17:16 17:31 17:46 18:01 18:16 18:21 18:31 18:41 18:46 19:08 19:01 19:31 20:38 20:31 21:31 23:08 00:12
S S 1,0 Tura, Arany János u. S S 07:14 S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 1,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. S S 07:15 S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 1,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. S S 07:20 S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S S 2,2 Tura, Arany János u. S S 07:21 S S S S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 53,4 3,0 Tura, Gábor Áron u. S 06:43 07:23 08:02 09:02 10:02 11:04 11:02 12:02 13:02 14:02 15:09 15:02 15:32 15:39 16:02 16:17   16:32 16:42 16:47 17:02 17:39 17:17 17:32 17:47 18:02 18:17 18:22 18:32 18:42 18:47 19:09 19:02 19:32 20:39 20:32 21:32 23:09 S
S 54,3 .. Tura, hatvani útelág. S 06:45 07:25 08:04 09:04 10:04 11:06 11:04 12:04 13:04 14:04 15:11 15:04 15:34 15:41 16:04 16:19   16:34 16:44 16:49 17:04 17:41 17:19 17:34 17:49 18:04 18:19 18:24 18:34 18:44 18:49 19:11 19:04 19:34 20:41 20:34 21:34 23:11 00:13
48,9 54,9 .. Tura, vá. elág. 06:12 06:46 07:26 08:05 09:05 10:05 11:07 11:05 12:05 13:05 14:05 15:12 15:05 15:35 15:42 16:05 16:20   16:35 16:45 16:50 17:05 17:42 17:20 17:35 17:50 18:05 18:20 18:25 18:35 18:45 18:50 19:12 19:05 19:35 20:42 20:35 21:35 23:12 00:14
49,4 55,4 .. Tura, Éva u. 06:13 06:47 07:27 08:06 09:06 10:06 11:08 11:06 12:06 13:06 14:06 15:13 15:06 15:36 15:43 16:06 16:21   16:36 16:46 16:51 17:06 17:43 17:21 17:36 17:51 18:06 18:21 18:26 18:36 18:46 18:51 19:13 19:06 19:36 20:43 20:36 21:36 23:13 00:15
50,3 56,3 .. Tura, vá. 06:15 06:49 07:29 08:08 09:08 10:08 11:10 11:08 12:08 13:08 14:08 15:15 15:08 15:38 15:45 16:08 16:23   16:38 16:48 16:53 17:08 17:45 17:23 17:38 17:53 18:08 18:23 18:28 18:38 18:48 18:53 19:15 19:08 19:38 20:45 20:38 21:38 23:15 00:16

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 december 24-én nem közlekedik
6 december 25-én, 26-án, és január 1-én nem közlekedik
21 december 24-én 60 perccel korábban közlekedik
26 on work-days expect summer school holiday
67 during summer school holiday on work-days

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
naponta, kivéve szabadnapokon
naponta, kivéve szabadnapokon
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service