Skip navigation
414

Budapest–Hatvan–Boldog–Jászfényszaru

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 414 1 M     414 3 N     414 19 M    
0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  12:30 15:15 16:00
3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út 12:38 15:23 16:08
7,7 .. Budapest, Szerencs u. 12:45 15:30 16:15
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
52,1 .. Kerekharaszt (3-as főút) 13:23 16:08 16:53
54,1 .. Hatvan, Rákóczi út 13:25 16:10 16:55
55,0 .. Hatvan, Zöldfa vendéglő 13:27 16:12 16:57
56,4 .. Hatvan, aut. pu. 13:30 16:15 17:00
56,4 .. Hatvan, aut. pu.     17:05
56,8 .. Hatvan, vasútállomás     17:06
63,7 .. Boldog, Liget út     17:14
64,3 .. Boldog, Kossuth út, művelődési ház     17:16
65,1 .. Boldog, Tabán út     17:18
69,4 0,0 Jászfényszaru, 101. sz. ABC     17:24
S 0,8 Jászfényszaru, aut. vt.     17:26
69,4 0,0 Jászfényszaru, 101. sz. ABC     17:28
69,9 .. Jászfényszaru, külső iskola     17:29
70,4 .. Jászfényszaru, Wesselényi u.     17:30

Legend

Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service