Skip navigation
440

Budapest–Gödöllő–Tóalmás

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 440 1 M     low floor 440 3 M     low floor 440 5 M     low floor 440 7 M     low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel    09:25 11:05 16:20
S 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út   S S S
S 7,7 .. Budapest, Szerencs u.   S S S
2,4 S .. Budapest, Örs vezér tere   09:34 11:14 16:30
4,8 S .. Budapest, Nagyicce   09:38 11:18 16:37
6,6 S .. Budapest, Jókai Mór u. (Rendőrség)   09:42 11:22 16:41
7,4 S .. Budapest, Mátyásföld Imre u.   09:44 11:24 16:44
8,9 S 0,0 Budapest, Vidámvásár u.   09:47 11:27 16:48
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
S S 3,4 Kistarcsa, Megyei kórház   09:55 11:35 16:56
13,2 S 4,7 Kistarcsa, vendéglő   09:58 11:38 16:59
16,3 S .. Kerepes, Templom tér   10:02 11:42 17:03
S 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út   S S S
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona   S S S
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u.   S S S
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút   S S S
23,5 28,9 .. Gödöllő, aut. áll.   10:10 11:50 17:11
23,5 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:25 10:15 11:55 17:20
24,2 29,6 .. Gödöllő, Palotakert 05:26 10:16 11:56 17:21
25,0 30,4 .. Gödöllő, vá. 05:28 10:18 11:58 17:23
25,0 30,4 .. Gödöllő, vá. 05:29 10:19 11:59 17:24
26,1 31,5 .. Gödöllő, Köztársaság út 05:31 10:21 12:01 17:26
26,7 32,1 .. Gödöllő, Bessenyei Gy. u. 05:32 10:22 12:02 17:27
27,5 32,9 .. Gödöllő, Marika telep 05:33 10:23 12:03 17:28
28,9 34,3 .. Gödöllő, Szárítópuszta 05:35 10:25 12:05 17:30
31,1 36,5 .. Vaskapui út (Kőkereszt) 05:38 10:28 12:08 17:33
34,2 39,6 .. Valkó, vadgazdaság bej. út 05:42 10:32 12:12 17:37
35,3 40,7 .. Valkó, Erdészet 05:44 10:34 12:14 17:39
35,7 41,1 .. Valkó, Szabadság út 190. 05:45 10:35 12:15 17:40
36,7 42,1 .. Valkó, Szabadság út 129. 05:47 10:37 12:17 17:42
37,3 42,7 .. Valkó, Isaszegi út 05:48 10:38 12:18 17:43
37,9 43,3 .. Valkó, ált. isk. 05:49 10:39 12:19 17:44
38,6 44,0 .. Valkó, Szabadság út 1. 05:50 10:40 12:20 17:45
39,9 45,3 .. Vácszentlászló, aut. ford. 05:52 10:42 12:22 17:47
40,5 45,9 .. Vácszentlászló, Zsámboki út 05:53 10:43 12:23 17:48
41,2 46,6 .. Vácszentlászló, mg. major 05:54 10:44 12:24 17:49
42,0 47,4 .. Vácszentlászló, víztározó bej. út 05:55 10:45 12:25 17:50
46,1 51,5 .. Zsámbok, József A. u. 26. 05:59 10:49 12:29 17:54
46,7 52,1 0,0 Zsámbok, ált. isk. 06:00 10:50 12:30 17:55
46,7 52,1 0,0 Zsámbok, ált. isk. 06:00 10:51 12:31 17:56
47,1 52,5 S Zsámbok, Kossuth út 8. S S S S
S S 0,7 Zsámbok, Szent László u. 47. 06:02 10:53 12:33 17:58
S S 1,0 Zsámbok, Vásár tér 06:03 10:54 12:34 17:59
47,7 53,1 1,5 Zsámbok, Szőlő u. 06:04 10:55 12:35 18:00
52,8 58,2 .. Tóalmás, Posta 06:10 11:01 12:41 18:06
53,4 58,8 .. Tóalmás, Árpád u. 06:11 11:02 12:42 18:07
53,9 59,3 .. Tóalmás, újtelep 06:12 11:03 12:43 18:08

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel
igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service