Skip navigation
422, 424

Budapest–Gödöllő–Aszód–Verseg–Kálló–Erdőkürt

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 430 201 M     low floor 424 201 M     low floor 430 205 A     low floor 424 205 M     low floor 422 209 M     424 213 P     low floor 434 5 M     low floor 424 217 I     low floor 430 209       low floor 424 221 I     low floor 424 225 T     low floor 430 213 M     low floor 424 229 I     low floor 436 7 M     low floor 439 1       424 233 I     low floor 432 11       438 217 M     low floor 435 21 M     low floor 422 237 M     low floor 437 1 M     low floor 436 5 A     low floor 434 1 M     424 241 M     low floor 424 245 M     low floor 424 249 M     low floor 422 253 M     low floor 436 3 M     low floor 430 225 M     low floor 430 229 A 21   low floor 422 257 I     low floor 434 3 A     434 13 M     low floor 422 261 M     low floor 424 265 15     low floor 424 273 O 2   low floor 422 285 O 2   low floor 424 277 V     low floor 422 269 M     low floor 422 289 M     low floor 424 281 E     low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel    07:00 07:20 10:00 10:40 12:35 13:30 13:30 13:35 14:00 14:20 14:30 14:30 14:55 15:15 15:15 15:40 15:45 16:00 16:15 16:15 16:15 16:30 16:30 17:00 17:15 17:20 17:30 17:35 17:45 18:20 18:30 18:30 19:30 20:00 20:15   20:15 20:15   20:30
3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út   07:08 S 10:09 10:50 12:43 13:38 13:39 S 14:08 14:28 S 14:39 15:03 15:23 15:23 15:48 15:53 16:08 16:25 16:23 16:23 16:38 16:38 17:08 17:23 17:30 17:38 S S 18:30 18:38 18:38 19:38 20:07 20:22   20:22 20:23   20:37
7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u.   07:15 S 10:16 10:58 12:50 13:45 13:46 S 14:15 14:35 S 14:46 15:10 15:30 15:30 15:55 16:00 16:15 16:33 16:30 16:30 16:45 16:45 17:15 17:30 17:38 17:45 S S 18:38 18:45 18:45 19:45 20:12 20:27   20:27 20:30   20:42
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                  
S 26,5 .. Gödöllő, Haraszti út   S S S 11:15 S S S S S S S S S S S 16:11 S S 16:50 S S S S S S 17:55 S S S 18:55 S S 20:01 S S   S 20:46   S
S 26,8 .. Gödöllő, Idősek Otthona   S S S 11:16 S S S S S S S S S S S 16:12 S S 16:51 S S S S S S 17:56 S S S 18:56 S S 20:02 S S   S 20:47   S
S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u.   S S S 11:17 S S S S S S S S S S S 16:13 S S 16:52 S S S S S S 17:57 S S S 18:57 S S 20:03 S S   S 20:48   S
S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút   S S S 11:20 S S S S S S S S S S S 16:15 S S 16:55 S S S S S S 18:00 S S S 19:00 S S 20:05 S S   S 20:50   S
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll.   S 08:00 S 11:22 S S S 14:18 S S 15:17 S S S S 16:17 S S 16:57 S S S S S S 18:02 S 18:25 18:30 19:02 S S 20:07 S S   S 20:52   S
S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:55 S 08:05 S 11:25 S S S 14:30 S S 15:20 S S S S 16:20 S S 17:00 S S S S S S 18:05 S 18:35 18:35 19:05 S S 20:10 S S   S 20:55   S
S 29,8 .. Gödöllő, Egyetem | S | S 11:27 S S S | S S 15:22 S S S S | S S 17:02 S S S S S S 18:07 S | | 19:07 S S 20:11 S S   S 20:56   S
S 30,6 .. Gödöllő, Tisza u. S S S S 11:28 S S S S S S S S S S S S S S | S S S S S S | S S S | S S 20:12 S S   S 20:57   S
S 31,1 .. Gödöllő, Damjanich J. u. S S S S 11:29 S S S S S S S S S S S S S S | S S S S S S | S S S | S S 20:13 S S   S 20:58   S
S 32,3 .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út | S | S 11:31 S S S | S S 15:25 S S S S | S S 17:06 S S S S S S 18:11 S | | 19:11 S S 20:15 S S   S 21:00   S
S 33,1 .. Gödöllő, Incső lakópark S S S S 11:32 S S S S S S S S S S S S S S | S S S S S S | S S S | S S 20:16 S S   S 21:01   S
S 36,7 .. Domonyvölgy 07:05 S 08:15 S 11:36 S S S 14:40 S S 15:30 S S S S | S S 17:11 S S S S S S 18:16 S 18:45 18:45 19:16 S S 20:20 S S   S 21:05   S
38,1 S .. Bag, Dózsa Gy. út 8. S 07:40 S 10:41 S 13:18 14:12 14:11 S 14:43 15:01 S 15:11 15:37 15:57 15:58 S 16:27 | S 16:57 16:57 | 17:10 17:43 17:56 S 18:12 S S S | 19:12 S 20:37 20:52   20:53 S   21:07
38,8 40,9 .. Bagi elág. 07:09 07:41 08:19 10:42 11:41 13:19 14:13 14:12 14:44 14:44 15:02 15:34 15:12 15:38 15:58 15:59 | 16:28 | 17:16 16:58 16:58 | 17:11 17:44 17:57 18:21 18:13 18:49 18:49 19:21 | 19:13 20:24 20:38 20:53   20:54 21:09   21:08
39,2 41,3 .. Aszód, Pesti út S 07:42 S 10:43 11:42 13:20 S 14:13 S 14:45 15:03 S 15:13 S S 16:00 S S S 17:17 S S S 17:12 17:45 17:58 18:22 S S S 19:22 S S 20:25 20:39 20:54   20:55 21:10   21:09
40,3 42,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:12 07:44 08:22 10:45 11:44 13:22 14:16 14:15 14:47 14:47 15:05 15:37 15:15 15:42 16:02 16:02 16:33 16:31 16:41 17:19 17:02 17:02 17:13 17:14 17:47 18:00 18:24 18:17 18:52 18:52 19:24 19:13 19:16 20:27 20:41 20:56   20:57 21:12   21:11
40,3 42,4 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:13 07:45 08:23 10:46 11:45 13:23 14:17 14:16 14:48 14:48 15:06 15:38 15:16 15:42 16:02 16:03 16:33 16:32 16:42 17:20 17:02 17:02 17:13 17:15 17:48 18:01 18:25 18:17 18:53 18:53 19:25 19:13 19:17 20:27 20:41 20:56   20:57 21:12   21:11
41,0 43,1 .. Aszód, művelődési ház S 07:46 S 10:47 11:46 13:24 S 14:17 S 14:49 15:07 S 15:17 15:44 S 16:04 S S S 17:21 | | S 17:16 17:49 18:02 18:26 | S S 19:26 S S 20:28 20:42 20:57   20:58 21:13   21:12
41,2 43,3 0,0 Aszód, vá. bej. út 07:15 07:47 08:25 10:48 11:47 13:25 14:19 14:18 14:50 14:50 15:08 15:40 15:18 15:45 16:04 16:05 | 16:34 | 17:22 17:04 17:04 | 17:17 17:50 18:03 18:27 18:19 18:55 18:55 19:27 | 19:19 20:29 20:43 20:58   20:59 21:14   21:13
S S 0,7 Aszód, vá. S 07:48 S 10:49 11:48 S S 14:19 S S S S 15:19 S S S S S S S S S S 17:18 S S S S S S S S S S S S   o S   S
S S 0,7 Aszód, vá. S 07:50 S 10:50 11:50 S S 14:20 S S S S 15:20 S S S S S S S S S S 17:20 S S S S S S S S S S S S     S   S
41,2 43,3 0,0 Aszód, vá. bej. út 07:15 07:51 08:25 10:51 11:51 13:25 14:19 14:21 14:50 14:50 15:08 15:40 15:21 15:45 16:04 16:05 | 16:34 | 17:22 17:04 17:04 | 17:21 17:50 18:03 18:27 18:19 18:55 18:55 19:27 | 19:19 20:29 20:43 20:58     21:14   21:13
41,8 43,9 .. Aszód, Arany J. u. 07:17 07:53 08:27 10:53 11:53 13:27 14:21 14:23 14:52 14:52 15:10 15:42 15:23 15:47 16:06 16:07 | 16:36 16:45 17:24 17:06 17:06 | 17:23 17:52 18:05 18:29 18:21 18:57 18:57 19:29 | 19:21 20:30 20:44 20:59     21:15   21:14
42,2 44,3 .. Aszód, Falujárók útja 19. 07:18 07:54 08:28 10:54 11:54 13:28 14:22 14:24 | 14:53 15:11 15:43 15:24 15:48 16:07 16:08 | 16:37 | 17:25 17:07 17:07 | 17:24 17:53 18:06 18:30 18:22 | | 19:30 | 19:22 20:31 20:45 21:00     21:16   21:15
43,3 45,4 .. Kartal, 2-es km kő 07:20 07:56 08:30 10:56 11:56 13:30 14:24 14:26 | 14:55 15:13 15:45 15:26 15:50 16:09 16:10 | 16:39 | 17:27 17:09 17:09 | 17:26 17:55 18:08 18:32 18:24 | | 19:32 | 19:24 20:32 20:46 21:01     21:17   21:16
43,9 46,0 .. Kartal, Bartók B. út 07:21 07:57 08:31 10:57 11:57 13:31 14:25 14:27 14:56 14:56 15:14 15:46 15:27 15:52 16:11 16:11 | 16:40 16:48 17:28 17:11 17:11 17:17 17:27 17:56 18:09 18:33 18:26 19:01 19:01 19:33 19:17 19:25 20:33 20:47 21:02     21:18   21:17
44,8 46,9 .. Kartal, orvosi rendelő 07:23 07:59 08:33 10:59 11:59 13:33 14:27 14:29 | 14:58 15:16 15:48 15:29 15:54 16:13 16:13 | 16:42 | 17:30 17:13 17:13 | 17:29 17:58 18:11 18:35 18:28 | | 19:35 | 19:27 20:34 20:48 21:03     21:19   21:18
45,3 47,4 .. Kartal, posta 07:24 08:00 08:34 11:00 12:00 13:34 14:28 14:30 14:59 14:59 15:17 15:49 15:30 15:56 16:15 16:14 | 16:43 16:51 17:31 17:15 17:15 | 17:30 17:59 18:12 18:36 18:30 19:04 19:04 19:36 | 19:28 20:35 20:49 21:04     21:20   21:19
45,9 48,0 .. Kartal, Szőlő u. 07:25 08:01 08:35 11:01 12:01 13:35 14:29 14:31 15:00 15:00 15:18 15:50 15:31 15:58 16:17 16:15 | 16:44 16:53 17:32 17:17 17:17 17:19 17:31 18:00 18:13 18:37 18:32 19:05 19:05 19:37 19:19 19:29 20:36 20:50 21:05     21:21   21:20
46,4 48,5 .. Kartal, aut. ford. 07:26 08:02 08:36 11:02 12:02 o 14:30 14:32 | o 15:19   15:32 15:59 16:18 o | 16:45 | o 17:18 17:18 | 17:32 o 18:14 o 18:33 | | o | 19:30 o 20:51 21:06 21:10   21:22 21:25 21:21
50,3 52,4 .. Verseg, mg. major S 08:06 S 11:06 12:06   S 14:36 S   15:23   15:36 S S   S S S   S S S 17:36   18:18   S S S   S S   20:54 [ 21:13   [ 21:28 21:24
51,5 53,6 .. Verseg, kállói elág. 07:32 08:08 08:42 11:08 12:08   14:36 14:38 15:07   15:25   15:38 16:05 16:24   16:48 16:51 17:00   17:24 17:24 17:25 17:38   18:20   18:39 19:12 19:12   19:25 19:36   20:56   21:15     21:30 21:26
51,8 53,9 .. Verseg, kh.   08:09   11:09 12:09     14:39     15:26   15:39 16:07             17:26 17:26   17:39   18:21   18:41             20:57   21:16     21:31 21:27
52,5 54,6 .. Verseg, temető   08:10   o o     o     o   o 16:09             17:28 17:28   17:40   18:22   18:43             o   o     o o
56,6 58,7 .. Kálló, magyalospusztai elág.   08:15                       16:13             17:32 17:32   17:45   18:27   18:47                          
57,4 59,5 .. Kálló, Jókai Mór u.   08:16                       16:14             17:33 17:33   17:46   18:28   18:48                          
58,2 60,3 .. Kálló, újtelep   08:17                                           17:47   18:29                              
61,6 63,7 .. Erdőkürt, Kossuth L. u.   08:21                                           17:51   18:33                              

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 december 24-én nem közlekedik
21 december 24-én 60 perccel korábban közlekedik
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
26 on work-days expect summer school holiday

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on the last work-days of the weeks
on the last work-days of the weeks
on school-days
on school-days
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
on free days
on free days
on days of rest
on days of rest
a hetek első munkanapját megelőző napon
a hetek első munkanapját megelőző napon
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service