Skip navigation
430, 438

Budapest–Aszód–Szirák–Bér

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 430 201 M     low floor 430 205 A     low floor 434 5 M     low floor 430 209       low floor 430 213 M     low floor 436 7 M     low floor 439 1       432 11       438 217 M     low floor 435 21 M     low floor 434 7 E     low floor 430 221 15     low floor 436 5 A 21   low floor 437 1 M     low floor 434 1 M     436 3 M     low floor 430 225 M     low floor 430 229 A 21   low floor 434 3 A 2   434 13 M     low floor
0,0 0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel    07:20 13:30 13:35 14:30 14:55 15:15 15:40 15:45 16:00     16:15 16:15 16:30 17:30 17:35 17:45 18:30 18:30
S 3,8 3,8 .. Budapest, Kacsóh P. út   S 13:38 S S 15:03 15:23 15:48 15:53 16:08     16:23 16:23 16:38 17:38 S S 18:38 18:38
S 7,7 7,7 .. Budapest, Szerencs u.   S 13:45 S S 15:10 15:30 15:55 16:00 16:15     16:30 16:30 16:45 17:45 S S 18:45 18:45
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszh.(M3 autópályán)                                        
2,4 S S .. Budapest, Örs vezér tere   07:29 S 13:44 14:40 S S S S S     S S S S 17:45 17:54 S S
4,8 S S .. Budapest, Nagyicce   | S | | S S S S S     S S S S | | S S
6,6 S S .. Budapest, Jókai Mór u. (Rendőrség)   | S | | S S S S S     S S S S | | S S
7,4 S S .. Budapest, Mátyásföld Imre u.   | S | | S S S S S     S S S S | | S S
8,9 S S 0,0 Budapest, Vidámvásár u.   07:40 S 13:56 14:55 S S S S S     S S S S 18:01 18:07 S S
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszh. (3 sz. főúton)                                        
S S S 3,4 Kistarcsa, Megyei kórház 06:35 07:45 S 14:02 15:01 S S S S S     S S S S 18:09 18:15 S S
13,2 S S 4,7 Kistarcsa, vendéglő 06:38 07:48 S 14:05 15:04 S S S S S     S S S S 18:12 18:18 S S
16,3 S S .. Kerepes, Templom tér 06:42 07:52 S 14:10 15:09 S S S S S     S S S S 18:17 18:22 S S
S S 27,4 .. Gödöllő, Széchenyi I. u. S S S S S S S 16:13 S S     S S S S S S S S
S S 28,2 .. Gödöllő, szökőkút S S S S S S S 16:15 S S     S S S S S S S S
23,5 S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. 06:50 08:00 S 14:18 15:17 S S 16:17 S S     S S S S 18:25 18:30 S S
23,5 S 28,9 .. Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:55 08:05 S 14:30 15:20 S S 16:20 S S     S S S S 18:35 18:35 S S
24,4 S .. .. Gödöllő, Egyetem | | S | 15:22 S S | S S     S S S S | | S S
26,9 S .. .. Gödöllő, Máriabesnyő v.mh. bej. út | | S | 15:25 S S | S S     S S S S | | S S
31,3 S .. .. Domonyvölgy 07:05 08:15 S 14:40 15:30 S S | S S     S S S S 18:45 18:45 S S
S 38,1 .. .. Bag, Dózsa Gy. út 8. S S 14:12 S S 15:37 15:57 S 16:27 |     16:57 16:57 | 18:12 S S | 19:12
35,5 38,8 .. .. Bagi elág. 07:09 08:19 14:13 14:44 15:34 15:38 15:58 | 16:28 |     16:58 16:58 | 18:13 18:49 18:49 | 19:13
37,0 40,3 .. .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:12 08:22 14:16 14:47 15:37 15:42 16:02 16:33 16:31 16:41     17:02 17:02 17:13 18:17 18:52 18:52 19:13 19:16
37,0 40,3 .. .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 07:13 08:23 14:17 14:48 15:38 15:42 16:02 16:33 16:32 16:42     17:02 17:02 17:13 18:17 18:53 18:53 19:13 19:17
37,9 41,2 0,0 .. Aszód, vá. bej. út 07:15 08:25 14:19 14:50 15:40 15:45 16:04 | 16:34 |     17:04 17:04 | 18:19 18:55 18:55 | 19:19
S S 0,7 .. Aszód, vá. S S S S S S S S S S     S S S S S S S S
37,9 41,2 0,0 .. Aszód, vá. bej. út 07:15 08:25 14:19 14:50 15:40 15:45 16:04 | 16:34 |     17:04 17:04 | 18:19 18:55 18:55 | 19:19
38,5 41,8 .. .. Aszód, Arany J. u. 07:17 08:27 14:21 14:52 15:42 15:47 16:06 | 16:36 16:45     17:06 17:06 | 18:21 18:57 18:57 | 19:21
38,9 42,2 .. .. Aszód, Falujárók útja 19. 07:18 08:28 14:22 | 15:43 15:48 16:07 | 16:37 |     17:07 17:07 | 18:22 | | | 19:22
40,0 43,3 .. .. Kartal, 2-es km kő 07:20 08:30 14:24 | 15:45 15:50 16:09 | 16:39 |     17:09 17:09 | 18:24 | | | 19:24
40,6 43,9 .. .. Kartal, Bartók B. út 07:21 08:31 14:25 14:56 15:46 15:52 16:11 | 16:40 16:48     17:11 17:11 17:17 18:26 19:01 19:01 19:17 19:25
41,5 44,8 .. .. Kartal, orvosi rendelő 07:23 08:33 14:27 | 15:48 15:54 16:13 | 16:42 |     17:13 17:13 | 18:28 | | | 19:27
42,0 45,3 .. .. Kartal, posta 07:24 08:34 14:28 14:59 15:49 15:56 16:15 | 16:43 16:51     17:15 17:15 | 18:30 19:04 19:04 | 19:28
42,6 45,9 .. .. Kartal, Szőlő u. 07:25 08:35 14:29 15:00 15:50 15:58 16:17 | 16:44 16:53     17:17 17:17 17:19 18:32 19:05 19:05 19:19 19:29
43,1 46,4 .. .. Kartal, aut. ford. 07:26 08:36 14:30 | o 15:59 16:18 | 16:45 |     17:18 17:18 | 18:33 | | | 19:30
48,2 51,5 0,0 .. Verseg, kállói elág. 07:32 08:42 14:36 15:07   16:05 16:24 16:48 16:51 17:00     17:24 17:24 17:25 18:39 19:12 19:12 19:25 19:36
S S 0,3 .. Verseg, kh. S S S S   16:07 S S S S 17:20 17:25 17:26 17:26 S 18:41 S S S S
48,9 52,2 1,0 .. Verseg, Kökényesi út 4. 07:33 08:44 14:38 15:08     16:26 | 16:52 17:02 17:22 17:27 S S | S 19:13 19:13 | 19:38
55,8 59,1 .. .. Héhalom, kh. 07:41 08:51 14:45 15:15     16:34 16:55 16:59 17:18 17:29 17:35 S S 17:35 S 19:20 19:20 19:35 19:45
56,3 59,6 0,0 .. Héhalom, egyházasdengelegi elág. 07:42 08:52 14:46 15:16     16:36 16:56 17:00 17:19 17:30 17:36 S S 17:36 S 19:21 19:21 19:36 19:46
S S 0,9 .. Palotás, Pajta-puszta S 08:54 14:48 15:18     16:38 16:57 17:02 S 17:32 S S S 17:38 S 19:23 19:23 19:38 19:48
S S 2,2 .. Palotás, Templom tér S 08:56 14:50 15:20     16:41 16:59 17:04 S 17:34 S S S 17:41 S 19:25 19:25 19:41 19:50
S S 2,2 .. Palotás, Templom tér S 08:58 14:50 15:21     16:41 16:59 o S 17:34 S S S 17:41 S 19:26 19:26 19:41 19:50
S S 0,9 .. Palotás, Pajta-puszta S 09:00   15:23           S   S S S   S 19:28 19:28    
56,3 59,6 0,0 .. Héhalom, egyházasdengelegi elág. 07:42 09:02   15:25           17:19   17:36 S S   S 19:30 19:30    
59,2 62,5 .. .. Egyházasdengeleg, Közösségi ház 07:46 09:06   15:29           17:23   17:40 S S   S 19:34 19:34    
63,2 66,5 .. .. Szirák, TÜZÉP telep 07:50 09:11   15:33           17:28   17:44 | |   | 19:38 19:38    
63,9 67,2 .. .. Szirák, r.k. templom 07:52 09:13   15:35           17:30   17:45 17:55 17:55   19:10 19:40 19:40    
63,9 67,2 .. .. Szirák, r.k. templom 07:52 09:14   15:36           17:30   o 17:55 17:56   19:10 19:41 19:41    
65,1 68,4 .. .. Szirák, pálinkafőzde 07:54 09:16   15:38                   17:58     19:43 19:43    
68,4 71,7 .. .. Bér, újtelep 07:59 09:21   15:43                   18:03     19:48 19:48    
68,8 72,1 .. .. Bér, Polgármesteri Hivatal 08:00 09:22   15:44                   18:04     19:49 19:49    
69,3 72,6 .. .. Bér, Fő tér 08:01 09:23   15:45                   18:05     19:50 19:50    

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 december 24-én nem közlekedik
15 a hetek első iskolai előadási napját megelőző munkaszüneti napon
21 december 24-én 60 perccel korábban közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
a hetek első munkanapját megelőző napon
a hetek első munkanapját megelőző napon
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service