Skip navigation
459

Aszód–Domony–Iklad

Timetable valid from: 2022.06.16 -
Classification: R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 459 15 T     low floor 459 1 M     low floor 459 3       low floor 459 17 T     low floor 459 7 M     low floor 459 11 M     low floor 459 13 M     low floor 459 21 M     low floor
0,0 0,0 .. Aszód, Arany J. u.   07:07            
0,6 0,6 0,0 Aszód, vá. bej. út   07:08            
S S 0,7 Aszód, vá.   07:10            
S S 0,7 Aszód, vá.   07:12 09:45 13:45 17:45 19:45 21:50 22:50
0,6 0,6 0,0 Aszód, vá. bej. út   07:14 09:47 13:47 17:47 19:46 21:51 22:51
0,8 0,8 .. Aszód, művelődési ház   07:15 09:48 13:48 17:48 19:47 21:52 22:52
1,5 1,5 .. Aszód, Kossuth L. u. 2.   07:17 09:50 13:50 17:50 19:48 21:53 22:53
1,5 1,5 .. Aszód, Kossuth L. u. 2.   07:18 09:51 13:51 17:51 19:48 21:53 22:53
1,7 1,7 .. Aszód, ikladi elág.   07:19 09:52 13:52 17:52 19:49 21:54 22:54
2,2 2,2 .. Aszód, Széchenyi u. 32.   07:20 09:53 13:53 17:53 19:50 21:55 22:55
3,1 3,1 .. Iklad, Aszódi út   07:22 09:55 13:55 17:55 19:51 21:56 22:56
3,6 3,6 .. Iklad, Rákóczi u.   07:23 09:56 13:56 17:56 19:52 21:57 22:57
4,1 4,1 .. Iklad, művelődési otthon   07:24 09:57 13:57 17:57 19:53 21:58 22:58
S 5,1 .. Domony, Völgyi u.   07:26 09:59 13:59 17:59 19:55 22:00 23:00
S 5,5 .. Domony, kh.   07:27 10:00 14:00 18:00 19:56 22:01 23:01
S 6,0 .. Domony, Erdő u.   07:28 10:01 14:01 18:01 19:57 22:02 23:02
S 6,3 .. Domony, temető 05:35 07:29 10:02 14:02 18:02 19:58 22:03 23:03
S 6,6 .. Domony, Erdő u. 05:36 07:31 10:04 14:04 18:04 19:59 22:04 23:04
S 7,1 .. Domony, kh. 05:38 07:33 10:06 14:06 18:06 20:00 22:05 23:05
4,9 9,2 .. Iklad, takarékszövetkezet 05:42 07:37 10:10 14:10 18:10 20:03 22:08 23:08
5,4 9,7 .. Iklad, orvosi rendelő 05:43 07:38 10:11 14:11 18:11 20:04 22:09 23:09
5,8 10,1 .. Iklad-Domony-felső v. mh. 05:44 07:39 10:12 14:12 18:12 20:05 22:10 23:10
6,2 10,5 .. Iklad, Ipari Műszergyár 05:45 07:40 10:13 14:13 18:13 20:06 22:11 23:11

Legend


tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
on work-days
on work-days
R Regional passenger transport service