Skip navigation
448

Dány–Gödöllő–Kistarcsa

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 448 1 A     low floor
0,0 .. Dány, aut. ford. 14:15
0,5 .. Dány, temető 14:16
1,1 .. Dány, Szőlő körút 14:17
1,5 .. Dány, Bethlen G. út 14:18
2,0 .. Dány, Ady Endre u. 14:19
5,6 .. Dány, sülysápi elág. 14:23
6,1 .. Dány-Szentkirály, alsó 14:24
6,8 .. Dány-Szentkirály, felső 14:25
7,9 .. Dány-Szentkirályi erdészlak 14:26
9,4 .. Isaszegi fácános 14:28
10,8 .. Isaszeg-Szentgyörgypuszta 14:30
11,3 .. Isaszeg-Szentgyörgypusztai erdészet 14:31
13,6 .. Isaszeg, Lignifer Kft. 14:34
14,1 .. Isaszeg, Madách u.-i iskola 14:36
14,8 .. Isaszeg, Kossuth u. 37. 14:38
15,3 0,0 Isaszeg, vá. bej. út 14:39
S 0,6 Isaszeg, vá. 14:40
S 0,6 Isaszeg, vá. 14:41
15,3 0,0 Isaszeg, vá. bej. út 14:43
15,9 .. Isaszeg, Toldi M. u. 14:45
16,4 .. Isaszeg, Hold u. 14:46
17,8 .. Gödöllői Gépgyár 14:49
18,9 .. Gödöllő, baromfitelep 14:52
19,3 .. Gödöllő, méhészet 14:53
20,0 .. Gödöllő, Olt. Ell. Int. 14:54
20,9 .. Gödöllő, Isaszegi út 90. 14:55
21,7 .. Gödöllő, Fürdő u. 14:57
22,1 .. Gödöllő, vá. 14:58
22,1 .. Gödöllő, vá. 14:59
22,5 .. Gödöllő, Török Ignác u. 15:00
23,2 0,0 Gödöllő, Szabadság tér 15:02
S 0,5 Gödöllő, aut. áll. 15:03
S 0,5 Gödöllő, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  15:05
23,2 0,0 Gödöllő, Szabadság tér 15:07
30,0 .. Kerepes, Templom tér 15:15
33,1 .. Kistarcsa, vendéglő 15:19
34,4 .. Kistarcsa, Megyei kórház 15:21

Legend

low floor
service with low-floor buses
21 december 24-én 60 perccel korábban közlekedik

on free days and days of rest
on free days and days of rest
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service