Skip navigation
575

Budapest-Ecser-Maglód-Gyömrő-Maglód-Ecser-Budapest

Timetable valid from: 2022.06.16 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 193   81     575 93 M     575 95 84     575 1 M     575 5   6   575 97 M     575 7 M     575 59 26     575 11 M     575 9   6   575 13       575 15 26     575 61 M     575 17 M     575 63 M     575 19       575 21       575 65 M     575 67 M     575 23 M     575 123 A     575 125 A     575 25 M     575 69 M     575 71 M     575 27       575 129 A     575 29 M     575 73 M     575 75 M     575 31       575 133 A     575 33 M     575 77 26     575 79 26     575 35 M     575 37 M     575 81 26     575 83 26     575 39       575 141 A 2   575 41 M 2   575 85 26     575 43 M     575 45 M     575 87 26     575 47   2   575 149 A     575 49 M     575 51 M     575 89 M     575 53   2   575 155 A 2   575 55 M 2   575 91 M     575 57   2  
0,0 0,0 .. .. Budapest, Kőbánya-Kispest           05:00       06:10     07:10     08:10   09:10   10:10 10:10     11:10   12:10     13:10   14:10     14:40   15:10   15:40   16:10     16:40 17:10   17:40 18:10     19:00   20:10     21:10 22:15
6,5 6,5 .. .. Budapest, Ferihegy vá.           05:07       06:17     07:17     08:17   09:17   10:17 10:17     11:17   12:17     13:17   14:17     14:47   15:17   15:47   16:17     16:47 17:17   17:47 18:17     19:07   20:17     21:17 22:22
8,3 8,3 .. .. Budapest, Repülőtér D porta           05:09       06:19     07:19     08:19   09:19   10:19 10:19     11:19   12:19     13:19   14:19     14:49   15:19   15:49   16:19     16:49 17:19   17:49 18:19     19:09   20:19     21:19 22:24
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                
8,7 0,0 .. .. Budapest, Repülőtéri Rendőr Igazgatóság           |       |     |     |   |   | |     |   |     |   |     |   |   |   |     | |   | |     |   |     | |
9,9 S 0,0 .. Vecsés, Nyugat           05:11       06:21     07:21     08:21   09:21   S 10:21     11:21   12:21     S   14:21     14:51   15:21   15:51   16:21     S 17:21   17:51 18:21     19:11   20:21     21:21 22:26
S 12,7 .. .. Vecsés, Anna u.           S       S     S     S   S   10:25 S     S   S     13:25   S     S   S   S   S     16:55 S   S S     S   S     S S
S S 9,5 0,0 Maglód, Ipari park bejárati út           |       S     |     S   S   S S     |   S     S   S     S   S   S   S     S |   S S     |   S     S S
S S S 1,3 Maglód, Ipari park     04:00     05:22       S     07:32     S   S   S S     11:32   S     S   S     S   S   S   S     S 17:32   S S     19:22   S     S S
S S 9,5 0,0 Maglód, Ipari park bejárati út     |     |       S     |     S   S   S S     |   S     S   S     S   S   S   S     S |   S S     |   S     S S
19,0 20,2 11,9 .. Ecser, Arany János u.     04:06     05:28       06:29     07:38     08:29   09:29   10:27 10:29     11:38   12:29     13:37   14:29     14:59   15:29   15:59   16:29     17:07 17:38   17:59 18:29     19:28   20:29     21:29 22:34
20,2 .. .. .. Ecser, műv. ház     04:09     05:31       06:32     07:41     08:32   09:32   10:30 10:32     11:41   12:32     13:40   14:32     15:02   15:32   16:02   16:32     17:10 17:41   18:02 18:32     19:31   20:32     21:32 22:37
20,8 .. .. .. Ecser, újtelep     04:11     05:33       06:34     07:43     08:34   09:34   10:32 10:34     11:43   12:34     13:42   14:34     15:04   15:34   16:04   16:34     17:12 17:43   18:04 18:34     19:33   20:34     21:34 22:39
21,6 .. .. .. Maglód, Falusi temető     04:12     05:34       06:35     07:44     08:36   09:36   10:34 10:36     11:44   12:36     13:44   14:36     15:06   15:36   16:06   16:36     17:14 17:45   18:06 18:36     19:35   20:36     21:35 22:40
22,4 .. .. .. Maglód, Dózsa Gy. u.     04:13     05:35       06:36     07:45     08:38   09:38   10:36 10:38     11:45   12:38     13:46   14:38     15:08   15:38   16:08   16:38     17:16 17:47   18:08 18:38     19:37   20:38     21:36 22:41
22,9 .. .. .. Maglód, műv. ház     04:14     05:36       06:37     07:46     08:39   09:39   10:37 10:39     11:46   12:39     13:47   14:39     15:09   15:39   16:09   16:39     17:17 17:48   18:09 18:39     19:38   20:39     21:37 22:42
23,3 .. .. .. Maglód, sportpálya     04:15     05:37       06:38     07:47     08:40   09:40   10:38 10:40     11:47   12:40     13:48   14:40     15:10   15:40   16:10   16:40     17:18 17:49   18:10 18:40     19:39   20:40     21:38 22:43
23,7 .. .. .. Maglód, benzinkút     04:16     05:38       06:39     07:48     08:42   09:42   10:39 10:42     11:48   12:42     13:50   14:42     15:12   15:42   16:12   16:42     17:20 17:51   18:12 18:42     19:41   20:42     21:39 22:44
24,3 .. .. .. Maglód, Jókai u.     04:17     05:39       06:40     07:49     08:44   09:44   10:41 10:44     11:49   12:44     13:52   14:44     15:14   15:44   16:14   16:44     17:22 17:53   18:14 18:44     19:43   20:44     21:40 22:45
24,7 .. .. .. Maglód, Határ u.     04:18     05:40       06:41     07:50     08:45   09:45   10:43 10:45     11:50   12:45     13:53   14:45     15:15   15:45   16:15   16:45     17:23 17:54   18:15 18:45     19:44   20:45     21:41 22:46
25,7 .. .. .. Gyömrő, v. átjáró     04:19     05:41       06:42     07:51     08:46   09:46   10:44 10:46     11:51   12:46     13:54   14:46     15:16   15:46   16:16   16:46     17:24 17:55   18:16 18:46     19:45   20:46     21:42 22:47
26,7 .. .. .. Gyömrő, Simon Mihály tér     04:21     05:43       06:44     07:53     08:49   09:49   10:47 10:49     11:53   12:49     13:57   14:49     15:19   15:49   16:19   16:49     17:27 17:58   18:19 18:49     19:48   20:49     21:44 22:49
27,3 0,0 .. .. Gyömrő, vh.     04:22     05:44       06:45     07:54     08:50   09:50   10:48 10:50     11:54   12:50     13:58   14:50     15:20   15:50   16:20   16:50     17:28 17:59   18:20 18:50     19:49   20:50     21:45 22:50
S 0,2 .. .. Gyömrő, központi iskola 03:30 03:30 04:23 04:25 05:15 05:45 05:55 06:10 06:25 06:46 06:55 07:25 07:55 07:55 08:25 08:51 08:55 09:51 09:55 10:49 10:51 11:00 11:00 11:55 12:00 S     S   S     S   S   S   S     S S   S S     S   S     S S
27,8 0,8 .. .. Gyömrő, Római katolikus templom 03:31 03:31 o 04:26 05:16 o 05:56 06:11 06:26 o 06:56 07:26 o 07:56 08:26 o 08:56 o 09:56 o o 11:01 11:01 o 12:01 12:51     13:59   14:51     15:21   15:51   16:21   16:51     17:29 18:00   18:21 18:51     19:50   20:51     21:46 22:51
28,1 .. .. .. Gyömrő, Bocskai u. | |   | |   | | |   | |   | |   |   |     | |   | |     |   |     |   |   |   |     | |   | |     |   |     | |
28,7 .. .. .. Gyömrő, Csokonai u. 03:32 03:32   04:27 05:18   05:58 06:13 06:28   06:58 07:28   07:58 08:28   08:58   09:58     11:03 11:03   12:03 12:53     14:01   14:53     15:23   15:53   16:23   16:53     17:31 18:02   18:23 18:53     19:52   20:53     21:47 22:52
29,2 .. .. .. Gyömrő, Mendei út 03:33 03:33   04:28 05:20   06:00 06:15 06:30   07:00 07:30   08:00 08:30   09:00   10:00     11:05 11:05   12:05 12:55     14:03   14:55     15:25   15:55   16:25   16:55     17:33 18:04   18:25 18:55     19:54   20:55     21:48 22:53
29,9 .. .. .. Gyömrő, Telepi temető 03:34 03:34   04:29 05:22   06:02 06:17 06:32   07:02 07:32   08:02 08:32   09:02   10:02     11:07 11:07   12:07 12:57     14:05   14:57     15:27   15:57   16:27   16:57     17:35 18:06   18:27 18:57     19:56   20:57     21:49 22:54
30,4 .. .. .. Gyömrő, Táncsics u. 17. | |   | |   | | |   | |   | |   |   |     | |   | |     |   |     |   |   |   |     | |   | |     |   |     | |
30,8 .. .. .. Gyömrő, központi iskola 03:35 03:35   04:30 05:23   06:04 06:19 06:34   07:04 07:34   08:04 08:34   09:03   10:03     11:08 11:08   12:08 12:59 13:05 13:05 14:07 14:08 14:59 15:05 15:05 15:29 15:35 15:59 16:05 16:29 16:35 16:59 17:05 17:05 17:37 18:08 18:10 18:29 18:59 19:05 19:05 19:58 20:05 20:59 21:05 21:15 21:51 22:56
31,6 .. .. .. Gyömrő, Simon Mihály tér 03:36 03:36   04:31 05:24   06:06 06:21 06:36   07:06 07:36   08:06 08:36   09:04   10:04     11:09 11:09   12:09 o 13:06 13:06 o 14:09 o 15:06 15:06 o 15:36 o 16:06 o 16:36 o 17:06 17:06 o o 18:11 o o 19:06 19:06 o 20:06 o 21:06 21:16 o o
32,6 .. .. .. Gyömrő, v. átjáró 03:37 03:37   04:32 05:25   06:07 06:22 06:37   07:07 07:37   08:07 08:37   09:05   10:05     11:10 11:10   12:10   13:07 13:07   14:10   15:07 15:07   15:37   16:07   16:37   17:07 17:07     18:12     19:07 19:07   20:07   21:07 21:17    
33,6 .. .. .. Maglód, Határ u. 03:39 03:39   04:34 05:28   06:10 06:25 06:40   07:10 07:40   08:10 08:40   09:08   10:08     11:13 11:13   12:13   13:10 13:10   14:13   15:10 15:10   15:40   16:10   16:40   17:10 17:10     18:15     19:10 19:10   20:10   21:09 21:19    
34,0 .. .. .. Maglód, Jókai u. 03:40 03:40   04:35 05:29   06:12 06:27 06:42   07:12 07:42   08:12 08:42   09:09   10:09     11:14 11:14   12:14   13:11 13:11   14:14   15:11 15:11   15:41   16:11   16:41   17:11 17:11     18:16     19:11 19:11   20:11   21:10 21:20    
34,6 .. .. .. Maglód, benzinkút 03:41 03:41   04:36 05:31   06:14 06:29 06:44   07:14 07:44   08:14 08:44   09:11   10:11     11:16 11:16   12:16   13:13 13:13   14:16   15:13 15:13   15:43   16:13   16:43   17:13 17:13     18:18     19:13 19:13   20:13   21:11 21:21    
35,0 .. .. .. Maglód, sportpálya 03:42 03:42   04:37 05:32   06:16 06:31 06:46   07:16 07:46   08:16 08:46   09:12   10:12     11:17 11:17   12:17   13:14 13:14   14:17   15:14 15:14   15:44   16:14   16:44   17:14 17:14     18:19     19:14 19:14   20:14   21:12 21:22    
35,4 .. .. .. Maglód, műv. ház 03:43 03:43   04:38 05:33   06:17 06:32 06:47   07:17 07:47   08:17 08:47   09:13   10:13     11:18 11:18   12:18   13:15 13:15   14:18   15:15 15:15   15:45   16:15   16:45   17:15 17:15     18:20     19:15 19:15   20:15   21:13 21:23    
35,9 .. .. .. Maglód, Dózsa Gy. u. 03:45 03:45   04:40 05:35   06:19 06:34 06:49   07:19 07:49   08:19 08:49   09:15   10:15     11:20 11:20   12:20   13:17 13:17   14:20   15:17 15:17   15:47   16:17   16:47   17:17 17:17     18:22     19:17 19:17   20:17   21:15 21:25    
36,7 .. .. .. Maglód, Falusi temető 03:47 03:47   04:42 05:37   06:21 06:36 06:51   07:21 07:51   08:21 08:51   09:17   10:17     11:22 11:22   12:22   13:19 13:19   14:22   15:19 15:19   15:49   16:19   16:49   17:19 17:19     18:24     19:19 19:19   20:19   21:17 21:27    
37,5 .. .. .. Ecser, újtelep 03:48 03:48   04:43 05:38   06:23 06:38 06:53   07:23 07:53   08:23 08:53   09:18   10:18     11:23 11:23   12:23   13:20 13:20   14:23   15:20 15:20   15:50   16:20   16:50   17:20 17:20     18:25     19:20 19:20   20:20   21:18 21:28    
38,1 .. .. .. Ecser, műv. ház 03:50 03:50   04:45 05:40   06:25 06:40 06:55   07:25 07:55   08:25 08:55   09:20   10:20     11:25 11:25   12:25   13:22 13:22   14:25   15:22 15:22   15:52   16:22   16:52   17:22 17:22     18:27     19:22 19:22   20:22   21:20 21:30    
39,3 0,0 0,0 .. Ecser, Arany János u. 03:53 03:53   04:48 05:43   06:28 06:43 06:58   07:28 07:58   08:28 08:58   09:23   10:23     11:28 11:28   12:28   13:25 13:25   14:28   15:25 15:25   15:55   16:25   16:55   17:25 17:25     18:30     19:25 19:25   20:25   21:23 21:33    
S S 2,4 0,0 Maglód, Ipari park bejárati út | |   S S   S S S   S S   S S   S   S     S S   |   S |   |   S S   S   |   S   S |     S     S |   S   S |    
S S S 1,3 Maglód, Ipari park 03:59 03:59   S S   S S S   S S   S S   S   S     S S   12:34   S 13:31   14:34   S S   S   16:31   S   S 17:31     S     S 19:31   S   S 21:39    
S S 2,4 0,0 Maglód, Ipari park bejárati út | |   S S   S S S   S S   S S   S   S     S S   |   S |   |   S S   S   |   S   S |     S     S |   S   S |    
S 7,5 .. .. Vecsés, Anna u. S S   S S   S S S   S S   S 09:10   S   10:35     S 11:40   S   S S   S   S 15:37   S   S   S   S S     S     S S   S   S S    
48,4 .. 11,9 .. Vecsés, Nyugat 04:10 04:10   04:56 05:51   06:36 06:51 07:06   07:36 08:06   08:36 S   09:31   S     11:36 S   12:45   13:33 13:42   14:45   15:33 S   16:03   16:42   17:03   17:33 17:42     18:38     19:33 19:42   20:33   21:31 21:50    
49,6 .. .. .. Budapest, Repülőtéri Rendőr Igazgatóság | |   | |   | | |   | |   | |   |   |     | |   |   | |   |   | |   |   |   |   | |     |     | |   |   | |    
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                
50,0 .. .. .. Budapest, Repülőtér D porta 04:13 04:13   04:59 05:54   06:39 06:54 07:09   07:39 08:09   08:39 09:16   09:34   10:41     11:39 11:46   12:48   13:36 13:45   14:48   15:36 15:41   16:06   16:45   17:06   17:36 17:45     18:41     19:36 19:45   20:36   21:34 21:53    
51,8 .. .. .. Budapest, Ferihegy vá. 04:15 04:15   05:01 05:57   06:42 06:57 07:12   07:42 08:12   08:42 09:19   09:37   10:44     11:41 11:49   12:50   13:38 13:47   14:50   15:38 15:43   16:08   16:47   17:08   17:38 17:47     18:43     19:38 19:47   20:38   21:36 21:55    
58,3 .. .. .. Budapest, Kőbánya-Kispest 04:22 04:22   05:08 06:04   06:51 07:06 07:21   07:51 08:21   08:51 09:28   09:46   10:53     11:48 11:58   12:57   13:45 13:54   14:57   15:45 15:50   16:15   16:54   17:15   17:45 17:54     18:50     19:45 19:54   20:45   21:43 22:02    

Legend

2 nem közlekedik december 24-én
6 nem közlekedik december 25-én, december 26-án és január 1-jén
26 on work-days expect summer school holiday
84 munkanapot követő napokon
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
R Regional passenger transport service