Skip navigation
504

Kistarcsa–Rákoskeresztúr–Maglód–Gyömrő–Monor

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 504 1 M    
0,0 Kistarcsa, Megyei kórház 12:15
1,3 Kistarcsa, vendéglő 12:18
4,2 Nagytarcsa, kistemplom 12:23
4,9 Nagytarcsa, kh. 12:25
6,7 Nagytarcsa, Berdó Ipari Park 12:27
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
8,4 Budapest, Rákoscsaba-Újtelep, Tóalmás u. 12:29
11,9 Budapest, R.keresztúr vk. (Ferihegyi út) 12:35
13,8 Budapest, Tápióbicske u. 12:40
15,1 Budapest, Kucorgó tér 12:42
16,2 Budapest, Schell Gyuláné tér 12:44
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
17,2 Ecser, 6-os őrház 12:45
18,2 Ecser, Steinmetz k. u. 12:47
18,9 Ecser, műv. ház 12:49
19,5 Ecser, újtelep 12:50
20,3 Maglód, Falusi temető 12:52
21,1 Maglód, Dózsa Gy. u. 12:54
21,6 Maglód, műv. ház 12:56
22,0 Maglód, sportpálya 12:57
22,4 Maglód, benzinkút 12:58
23,0 Maglód, Jókai u. 13:00
23,4 Maglód, Határ u. 13:01
24,4 Gyömrő, v. átjáró 13:04
25,1 Gyömrő, Garamszegi ház 13:05
26,0 Gyömrő, vá. 13:08
26,6 Gyömrő, Széchenyi u. 13:09
27,0 Gyömrő, vh. 13:11
27,5 Gyömrő, Malom u. 13:12
27,9 Gyömrő, Akácfa u. 13:13
28,4 Gyömrő, református templom 13:15
29,1 Gyömrő, Schiff ház 13:16
29,8 Gyömrő, útelágazás 13:18
31,2 Péteri, Tövespuszta 13:20
31,9 Péteri, kh. 13:21
32,4 Péteri, v. mh. elág. 13:22
33,0 Péteri, Horgásztó 13:23
35,2 Monor, Bereki dűlő 13:26
36,2 Monor, Mátra u. 13:28
36,8 Monor, Kossuth L. u. 13:29
37,1 Monor, Vigadó 13:30
37,5 Monor, aut. áll. 13:31

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
R Regional passenger transport service