Skip navigation
509-510

Budapest–31-es út–Maglód–Gyömrő–Monor

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 510 37 M     510 3 I     510 9 I     510 15 I     510 21 I     509 27 I    
0,0 .. Budapest, Örs vezér tere 04:50 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
10,6 .. Budapest, Rákoskeresztúr városközpont 05:07 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25
12,5 .. Budapest, Tápióbicske u. 05:11 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30
13,8 .. Budapest, Kucorgó tér 05:12 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár            
19,6 .. Maglód, SPAR 05:19 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
20,3 .. Maglód, Jókai u. 05:21 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
20,7 0,0 Maglód, Határ u. 05:22 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
S 0,3 Maglód, aut. ford. 05:23 S S S S S
21,7 .. Gyömrő, v. átjáró o 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46
22,7 .. Gyömrő, Simon Mihály tér   13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
23,3 .. Gyömrő, vh.   13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
23,8 .. Gyömrő, Táncsics u. 17.   13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
24,3 .. Gyömrő, Telepi temető   13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
24,8 .. Gyömrő, Harmónia-Uszoda   13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
25,5 .. Gyömrő, református templom   o o o o 17:52
26,2 .. Gyömrő, Schiff ház           17:53
26,9 .. Gyömrő, útelágazás           17:55
28,3 .. Péteri, Tövespuszta           17:57
29,0 .. Péteri, kh.           17:58
29,5 .. Péteri, v. mh. elág.           17:59
30,1 .. Péteri, Horgásztó           18:00
32,3 .. Monor, Bereki dűlő           18:03
33,3 .. Monor, Mátra u.           18:05
33,9 .. Monor, Kossuth L. u.           18:06
34,2 .. Monor, Vigadó           18:07
34,6 .. Monor, aut. áll.           18:08

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
on school-days
on school-days
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
R Regional passenger transport service