Skip navigation
485-486

Budapest–Tápiószecső–Tápiószentmárton/Tóalmás–Szentlőrinckáta

Timetable valid from: 2020.08.01 -
Classification: E E E
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 486 9       485 3       486 23      
0,0 0,0 .. .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  15:05 16:30 17:05
10,5 10,5 .. .. Budapest, Ferihegy vá. 15:19 16:44 17:19
12,3 12,3 .. .. Budapest, Repülőtér D porta 15:21 16:46 17:21
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
13,9 13,9 .. .. Vecsés, Nyugat 15:23 16:48 17:23
32,3 32,3 .. .. Mende, kh. 15:45 17:10 17:45
40,1 40,1 .. .. Sülysáp, Fő út 55. 15:52 17:17 17:52
42,4 42,4 .. .. Tápiószecső, Magdolnatelep 15:55 17:20 17:55
43,4 43,4 .. .. Tápiószecső, Vásártér 15:57 17:22 17:57
44,4 44,4 0,0 .. Tápiószecső, kh. 15:59 17:24 17:59
S 45,0 0,6 0,0 Tápiószecső, tápiósági elág. | S |
S S 1,7 1,1 Tápiószecső, vá. 16:02 S 18:02
Budapest-Keleti 15:15   17:15
Tápiószecső 15:56   17:56
S S 1,7 1,1 Tápiószecső, vá. 16:05 S 18:05
S 45,0 0,6 0,0 Tápiószecső, tápiósági elág. | 17:25 |
44,4 S 0,0 .. Tápiószecső, kh. 16:08 S 18:08
51,5 S .. .. Tóalmás, szeszfőzde 16:20 S 18:20
52,3 S .. .. Tóalmás, Kossuth u. 16:21 S 18:21
52,8 S .. .. Tóalmás, Rákóczi út 16:22 S 18:22
53,2 S .. .. Tóalmás, Posta 16:23 S 18:23
53,8 S .. .. Tóalmás, Árpád u. 16:24 S 18:24
54,3 S .. .. Tóalmás, újtelep 16:25 S 18:25
65,5 S .. .. Szentlőrinckáta, bej. út 16:35 S 18:35
66,2 S .. .. Szentlőrinckáta, Virág u. 16:37 S 18:37
66,7 S .. .. Szentlőrinckáta, posta 16:39 S 18:39
67,2 S .. .. Szentlőrinckáta, aut. ford. 16:40 S 18:40
.. 45,9 .. .. Tápiószecső, Kodály Z. u.   17:27  
.. 49,3 .. .. Tápióság, 5-ös km kő   17:32  
.. 50,2 .. .. Tápióság, Szecsői út 50.   17:34  
.. 50,7 .. .. Tápióság, Szecsői út 3.   17:35  
.. 51,4 .. .. Tápióság, Papp K. u. 26.   17:37  
.. 52,0 .. .. Tápióság, Papp K. u. 80.   17:39  
.. 52,7 .. 0,0 Tápióság, Bicskei út 25.   S  
.. S .. 0,3 Tápióság, Forgács u.   S  
.. S .. 0,6 Tápióság, aut. ford.   S  
.. S .. 0,3 Tápióság, Forgács u.   S  
.. 52,7 .. 0,0 Tápióság, Bicskei út 25.   S  
.. 56,8 .. .. Tápióbicske, Új út   17:45  
.. 58,5 .. .. Tápióbicske, Sági út   17:48  
.. 59,0 .. .. Tápióbicske, kh.   17:49  
.. 59,0 .. .. Tápióbicske, kh.   17:50  
.. 59,6 .. .. Tápióbicske, artézi kút   17:51  
.. 63,5 .. .. Tápiószentmárton, vegyesbolt   17:56  
.. 64,1 .. .. Tápiószentmárton, Fő u. 4.   17:57  
.. 64,3 .. .. Tápiószentmárton, posta   17:58  
.. 65,0 .. .. Tápiószentmárton, Kossuth L. u. 68.   17:59  
.. 65,4 .. .. Tápiószentmárton, irodaház   18:00  
.. 65,8 .. .. Tápiószentmárton, Kubinyi Á. út   18:01  
.. 66,3 .. .. Tápiószentmárton, Vízmű   18:02  

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest$úbérlettel igénybe vehetőek.

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Stopping only for passengers getting on
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
E Suburban passenger transport service