Skip navigation
489

Sülysáp–Kóka

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 489 1 M     490 103   6   489 5 M     490 107       489 9 M     490 111       491 113 N     490 115       490 117       490 119       489 21       490 123       489 25       490 127       490 129       491 131 I     489 33 M     490 135       489 37 M     490 139   2   489 41 M     490 143   2   489 45 M     490 147   2   489 49 M     490 151   2   489 53 M     490 155   2   491 157   2   492 161 M     490 163 A 2   491 165   3   492 167 M 4   490 169 A 2   491 171   3  
Budapest       04:10   05:10   06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15   13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 20:15 20:50 20:50 21:50 22:50 22:50 23:55
Sülysáp       04:55   05:55   07:00 07:44 08:48 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44   14:24 14:44 15:24 15:44 16:22 16:44 17:22 17:48 18:22 18:44 19:22 19:44 20:48 21:35 21:35 22:35 23:35 23:35 00:35
0,0 Sülysáp, vá. 03:45 04:00 04:35 05:05 05:35 06:05 06:35 07:05 07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:00 14:30 14:55 15:30 15:55 16:30 16:55 17:30 17:55 18:30 18:55 19:30 19:55 20:55 21:45 21:45 22:45 23:45 23:45 00:45
0,5 Sülysáp, óvoda 03:46 04:01 04:36 05:06 05:36 06:06 06:36 07:06 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:01 14:31 14:56 15:31 15:56 16:31 16:56 17:31 17:56 18:31 18:56 19:31 19:56 20:56 21:46 21:46 22:46 23:46 23:46 00:46
1,2 Sülysáp, Vasút u. 138. 03:47 04:02 04:37 05:07 05:37 06:07 06:37 07:07 07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:02 14:32 14:57 15:32 15:57 16:32 16:57 17:32 17:57 18:32 18:57 19:32 19:57 20:57 21:47 21:47 22:47 23:47 23:47 00:47
2,4 Szőlősnyaraló, bej. út 03:49 04:04 04:39 05:09 05:39 06:09 06:39 07:09 07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:04 14:34 14:59 15:34 15:59 16:34 16:59 17:34 17:59 18:34 18:59 19:34 19:59 20:59 21:49 21:49 22:49 23:49 23:49 00:49
4,1 Váraki Csárda 03:51 04:06 04:41 05:11 05:41 06:11 06:41 07:11 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 14:06 14:36 15:01 15:36 16:01 16:36 17:01 17:36 18:01 18:36 19:01 19:36 20:01 21:01 21:51 21:51 22:51 23:51 23:51 00:51
4,7 Vaskereszt 03:52 04:07 04:42 05:12 05:42 06:12 06:42 07:12 08:02 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 14:08 14:38 15:03 15:38 16:03 16:38 17:03 17:38 18:03 18:38 19:03 19:38 20:03 21:03 21:53 21:53 22:53 23:53 23:53 00:53
5,1 Kóka, Csapás u. 03:53 04:08 04:43 05:13 05:43 06:13 06:43 07:13 08:03 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 14:09 14:39 15:04 15:39 16:04 16:39 17:04 17:39 18:04 18:39 19:04 19:39 20:04 21:04 21:54 21:54 22:54 23:54 23:54 00:54
5,6 Kóka, malom 03:54 04:09 04:44 05:14 05:44 06:14 06:44 07:14 08:04 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 14:10 14:40 15:05 15:40 16:05 16:40 17:05 17:40 18:05 18:40 19:05 19:40 20:05 21:05 21:55 21:55 22:55 23:55 23:55 00:55
6,3 Kóka, Pesti u. 46. 03:57 04:12 04:47 05:17 05:47 06:17 06:47 07:17 08:07 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 14:13 14:43 15:08 15:43 16:08 16:43 17:08 17:43 18:08 18:43 19:08 19:43 20:08 21:08 21:58 21:58 22:58 23:58 23:58 00:58
6,7 Kóka, Tabán u. 2. 03:59 04:14 04:49 05:19 05:49 06:19 06:49 07:19 08:09 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 14:15 14:45 15:10 15:45 16:10 16:45 17:10 17:45 18:10 18:45 19:10 19:45 20:10 21:10 22:00 22:00 23:00 00:00 00:00 01:00
7,1 Kóka, kh. 04:00 04:15 04:50 05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 08:10 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 14:16 14:46 15:11 15:46 16:11 16:46 17:11 17:46 18:11 18:46 19:11 19:46 20:11 21:11 22:01 22:01 23:01 00:01 00:01 01:01
8,1 Kóka, Nagykátai út 71. 04:02 04:17 04:52 05:22 05:52 06:22 06:52 07:22 08:12 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 14:18 14:48 15:13 15:48 16:13 16:48 17:13 17:48 18:13 18:48 19:13 19:48 20:13 21:13 22:03 22:03 23:03 00:03 00:03 01:03
8,7 Kóka, Nagykátai út 131. 04:03 04:18 04:53 05:23 05:53 06:23 06:53 07:23 08:13 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 14:19 14:49 15:14 15:49 16:14 16:49 17:14 17:49 18:14 18:49 19:14 19:49 20:14 21:14 22:04 22:04 23:04 00:04 00:04 01:04
9,3 Kóka, aut. ford. 04:04 04:19 04:54 05:24 05:54 06:24 06:54 07:24 08:14 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 14:20 14:50 15:15 15:50 16:15 16:50 17:15 17:50 18:15 18:50 19:15 19:50 20:15 21:15 22:05 22:05 23:05 00:05 00:05 01:05

Legend

2 nem közlekedik december 24-én
6 nem közlekedik december 25-én és december 26-án, valamint január 1-jén

on work-days
on work-days
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
on school-days
on school-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service