Skip navigation
495

Tápiószecső–Tápióság

Timetable valid from: 2022.08.20 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 495 1 M     495 5   6   495 9       495 7       497 1 M     495 41       495 39       495 15 M     495 29       495 53 M     495 17       495 19 M     497 5 I     495 21       495 13 M     485 1 M     495 27       495 31 M     495 25 M     485 7       495 11 M     495 35   2   495 61 M     495 33 M     495 63 M     495 47   2   495 43 M     495 45 M     495 37   2   495 57 M 4   495 59   3  
Budapest     04:10 05:10   06:15 07:15 08:15 09:15 11:15 11:15 12:15   13:15 14:15 14:45 15:15 15:45 15:15   16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 20:15 20:50 21:50 22:50 23:55
Tápiószecső     05:03 06:03   07:08 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56   13:56 14:56 15:32 15:56 16:30 16:56   17:32 17:56 18:30 18:56 19:30 19:56 20:56 21:43 22:43 23:43 00:48
0,0 0,0 Tápiószecső, vá. 03:35 04:00 05:15 06:15 06:45 07:13 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 13:35 14:05 15:05 15:40 16:05 16:40 17:05   17:40 18:05 18:40 19:05 19:40 20:05 21:05 21:50 22:50 23:50 00:55
1,1 1,1 Tápiószecső, tápiósági elág. 03:37 04:02 05:17 06:17 06:47 07:15 08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 13:37 14:07 15:07 15:42 16:07 16:42 17:07 17:25 17:42 18:07 18:42 19:07 19:42 20:07 21:07 21:52 22:52 23:52 00:57
2,0 2,0 Tápiószecső, Kodály Z. u. 03:39 04:04 05:19 06:19 06:49 07:17 08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 13:39 14:09 15:09 15:44 16:09 16:44 17:09 17:27 17:44 18:09 18:44 19:09 19:44 20:09 21:09 21:54 22:54 23:54 00:59
5,4 5,4 Tápióság, 5-ös km kő 03:44 04:09 05:24 06:24 06:54 07:22 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 13:44 14:14 15:14 15:49 16:14 16:49 17:14 17:32 17:49 18:14 18:49 19:14 19:49 20:14 21:14 21:59 22:59 23:59 01:04
6,3 6,3 Tápióság, Szecsői út 50. 03:46 04:11 05:26 06:26 06:56 07:24 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 13:46 14:16 15:16 15:51 16:16 16:51 17:16 17:34 17:51 18:16 18:51 19:16 19:51 20:16 21:16 22:01 23:01 00:01 01:06
6,8 6,8 Tápióság, Szecsői út 3. 03:47 04:12 05:27 06:27 06:57 07:25 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 13:47 14:17 15:17 15:52 16:17 16:52 17:17 17:35 17:52 18:17 18:52 19:17 19:52 20:17 21:17 22:02 23:02 00:02 01:07
7,5 S Tápióság, Papp K. u. 26. 03:49 04:14 05:29 06:29 06:58 07:27 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 13:48 14:19 15:19 15:54 16:19 16:54 17:19 17:37 17:54 18:19 18:54 19:19 19:54 20:19 21:19 22:04 23:04 00:04 01:09
8,1 S Tápióság, Papp K. u. 80. 03:51 04:16 05:31 06:31 06:59 07:29 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 13:49 14:21 15:21 15:56 16:21 16:56 17:21 17:39 17:56 18:21 18:56 19:21 19:56 20:21 21:21 22:06 23:06 00:06 01:11
8,8 S Tápióság, Bicskei út 25. 03:53 04:18 05:33 06:33 07:00 07:31 08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 13:50 14:23 15:23 15:58 16:23 16:58 17:23 17:41 17:58 18:23 18:58 19:23 19:58 20:23 21:23 22:08 23:08 00:08 01:13
9,1 7,8 Tápióság, Forgács u. 03:54 04:19 05:34 06:34 07:01 07:32 08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 13:51 14:24 15:24 15:59 16:24 16:59 17:24 17:42 17:59 18:24 18:59 19:24 19:59 20:24 21:24 22:09 23:09 00:09 01:14
9,4 8,1 Tápióság, aut. ford. 03:55 04:20 05:35 06:35 07:03 07:33 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 13:53 14:25 15:25 16:00 16:25 17:00 17:25 17:43 18:00 18:25 19:00 19:25 20:00 20:25 21:25 22:10 23:10 00:10 01:15

Legend

2 nem közlekedik december 24-én
3 december 24-én és december 31-én nem közlekedik
4 nem közlekedik december 31-én
6 nem közlekedik december 25-én és december 26-án valamint január 1-én
84 munkanapot követő napokon

on work-days
on work-days
on school-days
on school-days
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service