Skip navigation
491

Sülysáp-Kóka-Tóalmás-/Nagykáta/Szentlőrinckáta

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 491 113 N     491 131 I     491 157   2   492 161 M     491 165   3   492 167 M 4   491 171   3  
Budapest   13:15 20:15 20:50 21:50 22:50 23:55
Sülysáp   13:43 20:48 21:35 22:35 23:35 00:40
0,0 0,0 Sülysáp, vá. 06:35 14:00 20:55 21:45 22:45 23:45 00:45
0,5 0,5 Sülysáp, óvoda 06:36 14:01 20:56 21:46 22:46 23:46 00:46
1,2 1,2 Sülysáp, Vasút u. 138. 06:37 14:02 20:57 21:47 22:47 23:47 00:47
2,4 2,4 Szőlősnyaraló, bej. út 06:39 14:04 20:59 21:49 22:49 23:49 00:49
4,1 4,1 Váraki Csárda 06:41 14:06 21:01 21:51 22:51 23:51 00:51
4,7 4,7 Vaskereszt 06:42 14:08 21:03 21:53 22:53 23:53 00:53
5,1 5,1 Kóka, Csapás u. 06:43 14:09 21:04 21:54 22:54 23:54 00:54
5,6 5,6 Kóka, malom 06:44 14:10 21:05 21:55 22:55 23:55 00:55
6,3 6,3 Kóka, Pesti u. 46. 06:47 14:13 21:08 21:58 22:58 23:58 00:58
6,7 6,7 Kóka, Tabán u. 2. 06:49 14:15 21:10 22:00 23:00 00:00 01:00
7,1 7,1 Kóka, kh. 06:50 14:16 21:11 22:01 23:01 00:01 01:01
8,1 8,1 Kóka, Nagykátai út 71. 06:52 14:18 21:13 22:03 23:03 00:03 01:03
8,7 8,7 Kóka, Nagykátai út 131. 06:53 14:19 21:14 22:04 23:04 00:04 01:04
9,3 9,3 Kóka, aut. ford. 06:54 14:20 21:15 22:05 23:05 00:05 01:05
15,5 15,5 Tóalmás, szeszfőzde 07:02 14:28 21:24 22:13 23:13 00:13 01:14
16,3 16,3 Tóalmás, Kossuth u. 07:04 14:30 21:26 22:15 23:15 00:15 01:16
16,8 16,8 Tóalmás, Rákóczi út 07:05 14:31 21:27 22:16 23:16 00:16 01:17
17,2 17,2 Tóalmás, Posta 07:06 14:32 21:28 22:17 23:17 00:17 01:18
17,8 17,8 Tóalmás, Árpád u. 07:07 14:33 21:29 22:18 23:18 00:18 01:19
18,3 18,3 Tóalmás, újtelep 07:08 14:34 21:30 22:19 23:19 00:19 01:20
S 29,6 Szentlőrinckáta, bej. út S S o   23:30   o
S 30,3 Szentlőrinckáta, Virág u. S S     23:32    
S 30,8 Szentlőrinckáta, Posta S S     23:34    
S 31,3 Szentlőrinckáta, aut. ford. S S     23:35    
25,5 .. Szentmártonkáta, templom 07:18 14:44     o    
25,8 .. Szentmártonkáta, Posta 07:19 14:45          
26,5 .. Szentmártonkáta, aut.ford. 07:20 14:46          
29,9 .. Nagykáta, aut. ford. 07:23 14:49          
30,4 .. Nagykáta, Álmos u. 07:24 14:50          
31,0 .. Nagykáta, templom 07:25 14:51          
31,5 .. Nagykáta, okmányiroda 07:26 14:52          
31,9 .. Nagykáta, gimnázium 07:28 14:54          
32,4 .. Nagykáta, vá. 07:29 14:55          

Legend

2 nem közlekedik december 24-én
3 nem közlekedik december 24-én és december 31-én
4 nem közlekedik december 31-én

naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
on school-days
on school-days
on work-days
on work-days
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service