Skip navigation
500

Nagykáta–Tápiószentmárton

Timetable valid from: 2022.08.20 -
Classification: R R R R R O R R R R O R R R O R R R R R O R R R R R R O R R R R R R O R R R R R R R R O R R R R R  
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 500 1 M     521 2       500 5 M     520 4 M     500 3 A     1348         520 6       521 4       520 8 M     500 9 A     1362         521 106 M     521 6 A     500 129 69     1348         521 108 M     521 8 A     520 18 M     497 2 M     497 8 O     1348         521 110 M     521 10 A     520 12 M     500 11 A     520 112 I     517 28 I     1348         521 112 M     521 12 A     517 30 M     497 6 I     500 13       500 15 M     1348         485 1 M     521 14       500 17 I     500 19       500 233 49     500 33 54     485 7       500 21 M     1348         521 16   32   500 23   2   521 18   2   500 27 A 2   521 20 M     500 25 84 4  
0,0 .. Nagykáta, templom         05:20 05:51 06:10 06:10 07:30 07:30 07:51 08:05 08:10   09:51 10:05 10:10 11:05 11:30 11:40 11:51 12:05 12:10 13:05 13:10 13:15 13:40 13:51 14:05 14:10 14:30 14:45 15:10 15:40 15:51   16:10   17:10         17:51 18:10          
0,5 .. Nagykáta, okmányiroda         05:21 S 06:11 06:11 07:31 07:31 S 08:07 08:11   S 10:07 10:11 11:07 11:31 11:41 S 12:07 12:11 13:07 13:11 13:16 13:41 S 14:07 14:11 14:31 14:46 15:11 15:41 S   16:11   17:11         S 18:11          
0,9 .. Nagykáta, gimnázium         05:22 S 06:12 06:12 07:32 07:32 S 08:09 08:12   S 10:09 10:12 11:09 11:32 11:42 S 12:09 12:12 13:09 13:12 13:17 13:42 S 14:09 14:12 14:32 14:47 15:12 15:42 S   16:12   17:12         S 18:12          
1,4 .. Nagykáta, vá.         05:23 05:54 06:13 06:13 07:33 07:33 07:54 08:11 08:13   09:54 10:11 10:13 11:11 11:33 11:43 11:54 12:11 12:13 13:11 13:13 13:18 13:43 13:54 14:11 14:13 14:33 14:48 15:13 15:43 15:54   16:13   17:13         17:54 18:13          
Budapest       04:10 04:10   05:10 05:10 06:15 06:15   07:15 07:15     09:15 09:15 10:15 10:15     11:15 11:15 12:15 12:15       13:15 13:15   13:45 14:15 14:45     15:15   16:15       16:45   17:15 18:15 19:15 20:50 20:50 22:50
Nagykáta       05:13 05:13   06:13 06:13 07:18 07:18   08:06 08:06     10:06 10:06 11:06 11:06     12:06 12:06 13:06 13:06       14:06 14:06   14:52 15:06 15:42     16:06   17:06       17:40   18:06 19:06 20:06 21:53 21:53 23:53
1,4 .. Nagykáta, vá. 03:40 04:20 04:55 05:20 05:25 05:54 06:15 06:15 07:35 07:35 07:54 08:15 08:15   09:54 10:15 10:15 11:15 11:35 11:45 11:54 12:15 12:15 13:15 13:15 13:20 13:45 13:54 14:15 14:15 14:35 14:50 15:15 15:45 15:54   16:15 16:50 17:15       17:50 17:54 18:15 19:15 20:15 22:05 22:05 00:00
2,2 .. Nagykáta, strandfürdő 03:41 04:21 04:56 05:21 05:26 S 06:16 06:16 07:36 07:36 S 08:16 08:16   S 10:16 10:16 11:16 11:36 11:46 S 12:16 12:16 13:16 13:16 13:21 13:46 S 14:16 14:16 14:36 14:51 15:16 15:46 S   16:16 16:51 17:16       17:51 S 18:16 19:16 20:16 22:06 22:06 00:01
2,8 .. Nagykáta, Kiss Ernő u. 03:42 04:22 04:57 05:22 05:27 S 06:17 06:17 07:37 07:37 S 08:17 08:17   S 10:17 10:17 11:17 11:37 11:47 S 12:17 12:17 13:17 13:17 13:22 13:47 S 14:17 14:17 14:37 14:52 15:17 15:47 S   16:17 16:52 17:17       17:52 S 18:17 19:17 20:17 22:07 22:07 00:02
3,6 .. Nagykáta, Clarion gyár 03:43 04:23 04:58 05:23 05:28 S 06:18 06:18 07:38 07:38 S 08:18 08:18   S 10:18 10:18 11:18 11:38 11:48 S 12:18 12:18 13:18 13:18 13:23 13:48 S 14:18 14:18 14:38 14:53 15:18 15:48 S   16:18 16:53 17:18       17:53 S 18:18 19:18 20:18 22:08 22:08 00:03
4,3 .. Kőkereszt 03:44 04:24 04:59 05:24 05:29 S 06:19 06:19 07:39 07:39 S 08:19 08:19   S 10:19 10:19 11:19 11:39 11:49 S 12:19 12:19 13:19 13:19 13:24 13:49 S 14:19 14:19 14:39 14:54 15:19 15:49 S   16:19 16:54 17:19       17:54 S 18:19 19:19 20:19 22:09 22:09 00:04
5,9 .. Hanolik dűlő 03:46 04:26 05:01 05:26 05:31 S 06:21 06:21 07:41 07:41 S 08:21 08:21   S 10:21 10:21 11:21 11:41 11:51 S 12:21 12:21 13:21 13:21 13:26 13:51 S 14:21 14:21 14:41 14:56 15:21 15:51 S   16:21 16:56 17:21       17:56 S 18:21 19:21 20:21 22:11 22:11 00:06
6,6 .. Tápióbicske, Külsősági út 03:47 04:27 05:02 05:27 05:32 S 06:22 06:22 07:42 07:42 S 08:22 08:22   S 10:22 10:22 11:22 11:42 11:52 S 12:22 12:22 13:22 13:22 13:27 13:52 S 14:22 14:22 14:42 14:57 15:22 15:52 S   16:22 16:57 17:22       17:57 S 18:22 19:22 20:22 22:12 22:12 00:07
7,5 .. Tápióbicske, Fehér István u. 03:48 04:28 05:03 05:29 05:34 S 06:24 06:24 07:44 07:44 S 08:24 08:24   S 10:24 10:24 11:24 11:44 11:54 S 12:24 12:24 13:24 13:24 13:29 13:54 S 14:24 14:24 14:44 14:59 15:24 15:54 S   16:24 16:59 17:24       17:59 S 18:24 19:24 20:24 22:13 22:13 00:08
8,3 .. Tápióbicske, Sági út 03:49 04:29 05:04 05:31 05:36 S 06:26 06:26 07:46 07:46 S 08:26 08:26   S 10:26 10:26 11:26 11:46 11:56 S 12:26 12:26 13:26 13:26 13:31 13:56 S 14:26 14:26 14:46 15:01 15:26 15:56 S 16:11 16:26 17:01 17:26     17:54 18:01 S 18:26 19:26 20:26 22:14 22:14 00:09
8,8 0,0 Tápióbicske, kh. 03:50 04:30 05:05 05:32 05:37 06:03 06:27 06:27 07:47 07:47 08:03 08:27 08:27   10:03 10:27 10:27 11:27   11:57 12:03 12:27 12:27 13:27 13:27 13:32 13:57 14:03 14:27 14:27 14:47   15:27 15:57 16:03 16:12 16:27 17:02 17:27     17:55 18:02 18:03 18:27 19:27 20:27 22:15 22:15 00:10
8,8 0,0 Tápióbicske, kh. 03:50 04:30 05:05 05:32 05:37 06:03 06:27 06:30 07:47 07:47 08:03 08:30 08:27   10:03 10:30 10:27 11:30   12:00 12:03 12:30 12:30 13:30 13:30 13:32 14:00 14:03 14:30 14:30 14:50   15:30 16:00 16:03 16:13 16:30 17:05 17:30     17:56 18:02 18:03 18:30 19:30 20:30 22:15 22:15 00:10
S 1,0 Tápióbicske, Rákóczi u. 135. S S S S S S S S S S S S S   S S S S   S S S S S S S 14:01 S S S 14:51   S S S S S S S     S S S S S S S S S
S 1,6 Tápióbicske, vásártér S S S S S S S S S S S S S   S S S S   S S S S S S S 14:02 S S S 14:52   S S S S S S S     S S S S S S S S S
S 2,0 Tápióbicske, benzinkút S S S S S S S S S S S S S   S S S S   S S S S S S S 14:04 S S S 14:54   S S S S S S S     S S S S S S S S S
S 1,6 Tápióbicske, vásártér S S S S S S S S S S S S S   S S S S   S S S S S S S   S S S     S S S S S S S     S S S S S S S S S
S 1,0 Tápióbicske, Rákóczi u. 135. S S S S S S S S S S S S S   S S S S   S S S S S S S   S S S     S S S S S S S     S S S S S S S S S
8,8 0,0 Tápióbicske, kh. 03:50 04:30 05:05 05:32 05:37 06:03 06:27 06:30 07:47 07:47 08:03 08:30 08:27   10:03 10:30 10:27 11:30   11:57 12:03 12:30 12:30 13:30 13:30 13:32   14:03 14:30 14:30     15:30 16:00 16:03 16:13 16:30 17:05 17:30     17:56 18:02 18:03 18:30 19:30 20:30 22:15 22:15 00:10
9,4 .. Tápióbicske, artézi kút 03:51 04:31 05:06 05:33 05:38 S 06:28 06:31 07:48 07:48 S 08:31 08:28   S 10:31 10:28 11:31     S 12:31 12:31 13:31 13:31     S 14:31 14:31     15:31 16:01 S 16:14 16:31 17:06 17:31     17:57 18:03 S 18:31 19:31 20:31 22:16 22:16 00:11
10,2 .. Tápióbicske, Majoros 03:52 04:32 05:07 05:34 05:39 S 06:29 06:32 07:49 07:49 S 08:32 08:29   S 10:32 10:29 11:32     S 12:32 12:32 13:32 13:32     S 14:32 14:32     15:32 16:02 S S 16:32 17:07 17:32     S 18:04 S 18:32 19:32 20:32 22:17 22:17 00:12
11,4 .. Sertéskombinát 03:53 04:33 05:08 05:36 05:41 S 06:31 06:33 07:51 07:51 S 08:33 08:30   S 10:33 10:30 11:34     S 12:33 12:33 13:34 13:34     S 14:33 14:33     15:34 16:04 S S 16:33 17:09 17:34     S 18:06 S 18:33 19:34 20:33 22:18 22:18 00:13
12,3 .. Aranyosok 1082. sz. 03:54 04:34 05:09 05:37 05:43 S 06:33 06:35 07:53 07:53 S 08:35 08:32   S 10:35 10:32 11:36     S 12:35 12:35 13:36 13:36     S 14:35 14:35     15:36 16:06 S S 16:35 17:11 17:36     S 18:07 S 18:35 19:36 20:35 22:19 22:19 00:14
13,3 .. Tápiószentmárton, vegyesbolt 03:55 04:35 05:10 05:39 05:45 S 06:35 06:37 07:55 07:55 S 08:37 08:34   S 10:37 10:34 11:38     S 12:37 12:37 13:38 13:38     S 14:37 14:37     15:38 16:08 S 16:19 16:37 17:13 17:38     18:02 18:09 S 18:37 19:38 20:37 22:20 22:20 00:15
13,9 .. Tápiószentmárton, Fő u. 4. 03:56 04:36 05:11 05:40 05:46 S 06:36 06:38 07:56 07:56 S 08:38 08:35   S 10:38 10:35 11:39     S 12:38 12:38 13:39 13:39     S 14:38 14:38     15:39 16:09 S 16:20 16:38 17:14 17:39     18:03 18:10 S 18:38 19:39 20:38 22:21 22:21 00:16
14,1 .. Tápiószentmárton, posta 03:57 04:37 05:12 05:41 05:47 06:10 06:37 06:39 07:57 07:57 08:10 08:39 08:36   10:10 10:39 10:36 11:40     12:10 12:39 12:39 13:40 13:40     14:10 14:39 14:39     15:40 16:10 16:10 16:21 16:39 17:15 17:40     18:04 18:11 18:10 18:39 19:40 20:39 22:22 22:22 00:17
14,8 .. Tápiószentmárton, Kossuth L. u. 68. 03:58 04:38 05:13 05:42 05:48 S 06:38 06:40 07:58 07:58 S 08:40 08:37   S 10:40 10:37 11:41     S 12:40 12:40 13:41 13:41     S 14:40 14:40     15:41 16:11 S 16:22 16:40 17:16 17:41     18:05 18:12 S 18:40 19:41 20:40 22:23 22:23 00:18
15,2 .. Tápiószentmárton, irodaház 03:59 04:39 05:14 05:43 05:49 06:12 06:39 06:41 07:59 07:59 08:12 08:41 08:38   10:12 10:41 10:38 11:42     12:12 12:41 12:41 13:42 13:42     14:12 14:41 14:41     15:42 16:12 16:12 16:23 16:41 17:17 17:42     18:06 18:13 18:12 18:41 19:42 20:41 22:24 22:24 00:19
15,6 .. Tápiószentmárton, Kubinyi Á. út 04:00 04:40 05:15 | 05:50   | 06:42 | 08:00   08:42 08:39     10:42 10:39 |       12:42 12:42 | 13:43       14:42 14:42     15:43 16:13   16:24 16:42 17:18 17:43     18:07 18:14   18:42 19:43 20:42 22:25 22:25 00:20
16,1 .. Tápiószentmárton, Vízmű 04:01 04:41 05:16 05:44 05:51   06:40 06:43 08:00 08:01   08:43 08:40     10:43 10:40 11:43       12:43 12:43 13:43 13:44       14:43 14:43     15:44 16:14   16:25 16:43 17:19 17:44     18:08 18:15   18:43 19:44 20:43 22:26 22:26 00:21
16,1 .. Tápiószentmárton, Vízmű o 04:43 o 05:44 o   06:40 06:43 08:00 o   08:43 08:43 08:44   10:43 10:43 11:43       12:43 12:43 13:43 o       14:43 14:43     o o   16:25 16:43 o o 17:44 17:44 18:08 o   18:43 o 20:43 o 22:28  
16,8 .. Tápiószentmárton, Béke tér   04:44           06:44       08:44 08:44 08:45   10:44 10:44         12:44 12:44           14:44 14:44             16:44     17:45 17:45       18:44   20:44   22:29  
17,4 .. Tápiószentmárton, újfalu   04:46           06:46       08:46 08:46 08:46   10:46 10:46         12:46 12:46           14:46 14:46             16:46     17:46 17:46       18:46   20:46   22:31  
18,1 .. Tápiószentmárton, malom   04:47           06:47       08:47 08:47 08:48   10:47 10:47         12:47 12:47           14:47 14:47             16:47     17:48 17:48       18:47   20:47   22:32  
19,3 .. Tápiószentmárton, Bagoly u.                           08:51                                                   17:51 17:51                  
19,7 .. Tápiószentmárton, Harkály u.                           08:52                                                   17:52 17:52                  
20,1 .. Tápiószentmárton, strandfürdő                           08:53                                                   17:53 17:53                  

Legend

84 munkanapot követő napokon
69 március 1-től október 31-ig szabadnapokon
49 március 1-től október 31-ig a hetek első munkanapját megelőző napokon
54 április 1-től augusztus. 31-ig a hetek utolsó munkanapján
2 nem közlekedik december 24-én
4 nem közlekedik december 31-én
32 december 24-én Tápiószentmárton, vízműig közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on free days
on free days
on school-days
on school-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service
O National passenger transport service