Skip navigation
498

Nagykáta–Jászberény

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R O O O O O O
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 498 1 I     1348         1348         1348         1348         1348         1348        
0,0 Nagykáta, vá. 06:40 08:04 10:04 12:04 14:04 18:04 20:04
0,5 Nagykáta, gimnázium 06:41 | | | | | |
0,9 Nagykáta, okmányiroda 06:42 | | | | | |
1,4 Nagykáta, templom 06:43 08:07 10:07 12:07 14:07 18:07 20:07
2,1 Nagykáta, jászberényi útelág. 06:44 | | | | | |
5,7 Egreskáta 06:49 | | | | | |
7,5 Kismajor 06:52 | | | | | |
8,8 Hajtai híd 06:54 | | | | | |
9,9 Hajtai iskola 06:56 | | | | | |
11,0 Régi Sas vend. 06:58 | | | | | |
11,9 Jászsági ÁG. elág. 07:00 | | | | | |
13,1 Neszűr 07:02 | | | | | |
14,0 31-es sz. út, tangazdaság 07:04 | | | | | |
15,0 Nagykátai útelág. 07:06 | | | | | |
15,5 Jászberény, Electrolux elág. 07:07 | | | | | |
16,6 Jászberény, sorompó 07:09 | | | | | |
17,0 Jászberény, vá. 07:10 08:24 10:24 12:24 14:24 18:24 20:24
17,8 Jászberény, ált. isk. 07:11 | | | | | |
18,6 Jászberény, aut. áll. 07:12 08:27 10:27 12:27 14:27 18:27 20:27

Legend


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
| line passing stop, but not stopping at it
R Regional passenger transport service
O National passenger transport service