Skip navigation
553

Kecskemét–Cegléd/Törtel–Szolnok

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 553 311 23     553 305 N     553 723 M     553 313 92     553 307 92     553 317 1     553 325 1     553 321 M     553 323 E     553 327 77     553 315 29     553 329 29    
0,0 0,0 Kecskemét, aut. áll.   06:15 09:45   14:15   14:40 17:45 17:45     22:15
3,6 S Kecskemét, Szélmalom Csárda   06:21 S   14:21   14:46 S S     22:21
5,7 S Kecskemét, Daimler 1. kapu   06:25 S   14:25   14:50 S S     22:25
5,7 S Kecskemét, Daimler 1. kapu 06:30 06:30 S 14:30 14:30 14:55 14:55 S S 18:30 22:30 22:30
S 0,8 Kecskemét, BARNEVÁLL. S S | S S S S | 17:46 S S S
S 2,7 Kecskemét, METRO S S | S S S S | 17:50 S S S
18,1 4,5 Kecskemét, Gyökér u. | 06:43 | | 14:43 | 15:08 | 17:53 | | 22:43
18,6 5,0 Kecskemét, Barka u. | 06:44 | | 14:44 | 15:09 | 17:54 | | 22:44
19,0 5,4 Kecskemét, Veres Péter u. | 06:45 | | 14:45 | 15:10 | 17:55 | | 22:45
19,8 6,2 Kecskemét, Katonatelep | 06:46 09:52 | 14:46 | 15:11 17:56 17:56 | | 22:46
22,3 8,7 ÁG. Kertészet | 06:50 | | 14:50 | 15:15 | 18:00 | | 22:50
23,3 9,7 Dózsa major | 06:51 | | 14:51 | 15:16 | 18:01 | | 22:51
24,0 10,4 ÁG. Fekete üe. | 06:52 | | 14:52 | 15:17 | 18:02 | | 22:52
27,4 13,8 Nagykőrös, tüzérlaktanya | 06:58 | | 14:58 | 15:23 | 18:08 | | 22:58
28,1 14,5 Nagykőrös, Kálvin tér | 06:59 | | 14:59 | 15:24 | 18:09 | | 22:59
28,8 15,2 Nagykőrös, Szabadság tér 06:50 07:00 10:05 14:50 15:00 15:15 15:25 18:10 18:10 18:50 22:50 23:00
28,8 15,2 Nagykőrös, Szabadság tér 06:55 o 10:05 14:55 o 15:20 o 18:10 18:10 18:55 22:55 o
30,1 S Nagykőrös, Gépgyártó szöv. 06:58   S 14:58   15:23   S S 18:58 22:58  
44,0 S Törtel, Katona József u. 07:13   S 15:13   15:38   S S 19:13 23:13  
44,7 S Törtel, orvosi rendelő 07:14   S 15:14   15:39   S S 19:14 23:14  
45,4 S Törtel, kh. 07:15   S 15:15   15:40   S S 19:15 23:15  
45,9 S Törtel, tetétleni elág. 07:16   S 15:16   15:41   S S 19:16 23:16  
S 16,5 Nagykőrös, Hotel Cifra S   10:07 S   S   18:12 18:12 S S  
S 23,7 Nyársapáti elág. S   10:15 S   S   18:20 18:20 S S  
S 31,7 Cegléd, posta S   10:27 S   S   18:32 18:32 S S  
S 33,3 Cegléd, aut. áll. S   10:30 S   S   18:35 18:35 S S  
S 33,3 Cegléd, aut. áll. S   10:35 S   S   18:35 18:35 S S  
S 34,1 Cegléd, Gimnázium u. S   10:37 S   S   18:37 18:37 S S  
S 35,9 Cegléd, kórház S   10:40 S   S   18:40 18:40 S S  
S 43,4 Kecskés Csárda, ÁG. v. bolt S   10:50 S   S   18:50 18:50 S S  
S 50,1 Abony, élelmiszerbolt S   | S   S   | | S S  
55,5 51,2 Abony, Kossuth tér 07:30   11:00 15:30   15:55   19:00 19:00 19:30 23:30  
67,4 S Szolnok, Nagysándor J. út 07:45   | 15:45   16:10   | | 19:45 23:45  
69,3 65,0 Szolnok, Jubileum tér 07:47   11:17 15:47   16:12   19:17 19:17 19:47 23:47  
71,1 66,8 Szolnok, aut. áll. 07:50   11:20 15:50   16:15   19:20 19:20 19:50 23:50  

Legend

23 munkanapokon, valamint munkanapot követő napon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint
92 munkanapokon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint, kivéve hétfői munkanapokon
1 hétfői munkanapokon
77 munkanapot megelőző munkaszüneti napon (általában vasárnap)
29 munkanapokon, valamint külön rendeletre szabad- és munkaszüneti napokon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint

naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
on work-days
on work-days
a hetek első munkanapját megelőző napon
a hetek első munkanapját megelőző napon
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
R Regional passenger transport service