Skip navigation
550-552

Kecskemét-Nagykőrös-Cegléd

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R O R R R R R R R R O R R R R R O R R R R O R R R R O R R R R R R R R R R R O R R R R R R R O R R R R R R R R O R R R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 552 1 M     550 3 M     552 103 A     1376         552 7 M     550 9 M     551 221 O     552 11 A     553 305 N     550 13 M     553 311 23     550 117 23     1348         550 15 I     551 281 V     550 17 M     550 19 I     550 21       1348         550 23 M     551 225 V     553 723 M     550 25       1348         550 27       551 285 N     552 31 I     550 29 M     1348         552 37 I     550 33 A     555 2 M     551 249 I     551 241 M     547 1 I     550 143 I     550 43 M     550 111 92     553 313 92     553 307 92     1362         550 35 I     550 115 1     553 317 1     553 325 1     550 39       550 49 M     550 47 M     1348         551 51 M     550 153 A     550 53 M     553 321 M     551 263       553 323 E     550 55 M     553 327 77     1348         550 57 M     550 59 A 2   551 273   2   550 61   2   551 279 M     550 69 29     553 315 29     553 329 29     550 65 A 2   550 67 M 31  
0,0 .. 0,0 Kecskemét, aut. áll.   05:05   05:35   06:05 06:05   06:15 06:25     06:35 06:45 07:00 07:15 07:45 08:15 08:35 09:15 09:30 09:45 10:15 10:35 11:15 11:45   12:15 12:35   13:15 13:12 13:25 13:45   14:12 14:15     14:15 14:35 14:45     14:40 15:15 15:45 16:15 16:35 16:45 17:15 17:15 17:45 17:45 17:45 18:15   18:35 19:15 19:15 20:05 20:45 22:10     22:15 22:30 22:30
S .. 3,6 Kecskemét, Szélmalom Csárda   S   S   S S   06:21 S     S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S S S   S S     14:21 S S     14:46 S S S S S S S S S S S   S S S S S S     22:21 S S
S .. 5,7 Kecskemét, Daimler 1. kapu   S   S   S S   06:25 S     S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S S S   S S     14:25 S S     14:50 S S S S S S S S S S S   S S S S S S     22:25 S S
S 0,0 .. Kecskemét, Daimler 1. kapu   S   S   S S   06:30 S 06:30 06:30 S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S S S   S S 14:30 14:30 14:30 S S 14:55 14:55 14:55 S S S S S S S S S S S 18:30 S S S S S S 22:30 22:30 22:30 S S
0,8 S .. Kecskemét, BARNEVÁLL.   05:06   |   06:06 06:06   S 06:27 S S | 06:46 07:01 07:16 07:46 08:16 | 09:16 09:31 | 10:16 | 11:16 11:46   12:16 |   13:16 13:13 | 13:46   14:13 14:16 | | S S 14:46 | | S 15:16 15:46 16:16 | 16:46 17:16 17:16 | 17:46 17:46 18:16 | | 19:16 19:16 20:06 20:46 22:11 | | S 22:31 22:31
2,4 S .. Kecskemét, METRO   05:10   |   06:10 06:10   S | S S | 06:50 07:05 07:20 07:50 08:20 | 09:20 09:35 | 10:20 | 11:20 11:50   12:20 |   13:20 13:17 13:30 13:50   14:17 14:20 | | S S | | | S 15:20 15:50 16:20 | 16:50 17:20 17:20 | 17:50 17:50 18:20 | | 19:20 19:20 20:10 20:50 22:15 | | S 22:35 22:35
4,5 12,4 .. Kecskemét, Gyökér u.   05:13   |   06:13 06:13   06:43 | | | | 06:53 07:08 07:23 07:53 08:23 | 09:23 09:38 | 10:23 | 11:23 11:53   12:23 |   13:23 13:20 | 13:53   14:20 14:23 | | 14:43 S 14:53 | | 15:08 15:23 15:53 16:23 | 16:53 17:23 17:23 | 17:53 17:53 18:23 | | 19:23 19:23 20:13 20:53 22:18 | | 22:43 22:38 22:38
.. 12,9 .. Kecskemét, Barka u.   05:14   |   06:14 06:14   06:44 | | | | 06:54 07:09 07:24 07:54 08:24 | 09:24 09:39 | 10:24 | 11:24 11:54   12:24 |   13:24 13:21 | 13:54   14:21 14:24 | | 14:44 S 14:54 | | 15:09 15:24 15:54 16:24 | 16:54 17:24 17:24 | 17:54 17:54 18:24 | | 19:24 19:24 20:14 20:54 22:19 | | 22:44 22:39 22:39
.. 13,3 .. Kecskemét, Veres Péter u.   05:15   |   06:15 06:15   06:45 | | | | 06:55 07:10 07:25 07:55 08:25 | 09:25 09:40 | 10:25 | 11:25 11:55   12:25 |   13:25 13:22 | 13:55   14:22 14:25 | | 14:45 S 14:55 | | 15:10 15:25 15:55 16:25 | 16:55 17:25 17:25 | 17:55 17:55 18:25 | | 19:25 19:25 20:15 20:55 22:20 | | 22:45 22:40 22:40
.. 14,1 .. Kecskemét, Katonatelep   05:16   05:43   06:16 06:16   06:46 06:33 | | | 06:56 07:11 07:26 07:56 08:26 | 09:26 09:41 09:52 10:26 | 11:26 11:56   12:26 |   13:26 13:23 13:36 13:56   14:23 14:26 | | 14:46 S 14:56 | | 15:11 15:26 15:56 16:26 | 16:56 17:26 17:26 17:56 17:56 17:56 18:26 | | 19:26 19:26 20:16 20:56 22:21 | | 22:46 22:41 22:41
.. 16,6 .. ÁG. Kertészet   05:19   |   06:19 06:20   06:50 | | | | 06:59 07:15 07:29 07:59 08:29 | 09:29 09:45 | 10:29 | 11:29 12:00   12:29 |   13:29 13:26 | 14:00   14:26 14:29 | | 14:50 S 14:59 | | 15:15 15:29 15:59 16:29 | 17:00 17:29 17:29 | 18:00 18:00 18:29 | | 19:29 19:29 20:20 20:59 22:24 | | 22:50 22:44 22:44
.. 17,6 .. Dózsa major   05:20   |   06:20 06:21   06:51 | | | | 07:00 07:16 07:30 08:00 08:30 | 09:30 09:46 | 10:30 | 11:30 12:01   12:30 |   13:30 13:27 | 14:01   14:27 14:30 | | 14:51 S 15:00 | | 15:16 15:30 16:00 16:30 | 17:01 17:30 17:30 | 18:01 18:01 18:30 | | 19:30 19:30 20:21 21:00 22:25 | | 22:51 22:45 22:45
.. 18,3 .. ÁG. Fekete üe.   05:21   |   06:21 06:22   06:52 | | | | 07:01 07:17 07:31 08:01 08:31 | 09:31 09:47 | 10:31 | 11:31 12:02   12:31 |   13:31 13:28 | 14:02   14:28 14:31 | | 14:52 S 15:01 | | 15:17 15:31 16:01 16:31 | 17:02 17:31 17:31 | 18:02 18:02 18:31 | | 19:31 19:31 20:22 21:01 22:26 | | 22:52 22:46 22:46
.. 21,7 .. Nagykőrös, tüzérlaktanya   05:27   |   06:27 06:28   06:58 06:42 | 06:55 | 07:07 07:23 07:37 08:07 08:37 | 09:37 09:53 | 10:37 | 11:37 12:08   12:37 |   13:37 13:33 | 14:08   14:34 14:37 | | 14:58 S 15:07 | | 15:23 15:37 16:07 16:37 | 17:08 17:37 17:37 | 18:08 18:08 18:37 | | 19:37 19:37 20:28 21:07 22:32 | | 22:58 22:52 22:52
. 22,4 .. Nagykőrös, Kálvin tér   05:29   |   06:29 06:29   06:59 06:44 | | | 07:09 07:24 07:39 08:09 08:39 | 09:39 09:54 | 10:39 | 11:39 12:09   12:39 |   13:39 13:35 | 14:09   14:36 14:39 | | 14:59 S 15:09 | | 15:24 15:39 16:09 16:39 | 17:09 17:39 17:39 | 18:09 18:09 18:39 | | 19:39 19:39 20:29 21:09 22:34 | | 22:59 22:54 22:54
. 23,1 .. Nagykőrös, Szabadság tér   05:30   05:55   06:30 06:30   07:00 06:45 06:50 | 06:55 07:10 07:25 07:40 08:10 08:40 08:55 09:40 09:55 10:05 10:40 10:55 11:40 12:10   12:40 12:55   13:40 13:36 13:50 14:10   14:37 14:40 | 14:50 15:00 14:55 15:10 | 15:15 15:25 15:40 16:10 16:40 16:55 17:10 17:40 17:40 18:10 18:10 18:10 18:40 18:50 18:55 19:40 19:40 20:30 21:10 22:35 | 22:50 23:00 22:55 22:55
.. 23,1 .. Nagykőrös, Szabadság tér 04:42 05:32 05:32 05:55 06:02 06:32   06:32   06:47   | 06:55 07:12   07:42 08:12 08:42 08:55 09:42   10:05 10:42 10:55 11:42 12:10 12:12 12:42 12:55 13:39 13:42 13:38 13:50   14:30 14:39 14:42 |     14:55 15:12 |     15:42 16:10 16:42 16:55   17:42 17:42 18:10   18:10 18:40   18:55 19:40 19:40   21:10   |     22:55 22:55
.. 23,8 .. Nagykőrös, strandfürdő 04:43 05:33 05:33 | 06:03 06:33   06:33   06:48   06:58 | 07:13   07:43 08:13 08:43 | 09:43   | 10:43 | 11:43 | 12:13 12:43 | 13:40 13:43 13:39 |   14:31 14:40 14:43 14:58     S 15:13 15:23     15:43 16:11 16:43 |   17:43 17:43 S   | 18:41   | 19:41 19:41   21:11   22:58     22:56 22:56
.. 24,4 .. Nagykőrös, Hotel Cifra 04:45 05:35 05:35 05:57 06:05 06:35   06:35   06:50   06:59 | 07:15   07:45 08:15 08:45 | 09:45   10:07 10:45 | 11:45 12:12 12:15 12:45 | 13:42 13:45 13:41 13:52   14:33 14:42 14:45 14:59     S 15:15 15:24     15:45 16:13 16:45 |   17:45 17:45 18:12   18:12 18:43   | 19:43 19:43   21:13   22:59     22:58 22:58
.. 25,0 .. Nagykőrös, BONDUELLE K.gyár 04:46 05:36 05:36 | 06:06 06:36   06:36   |   07:00 | 07:16   07:46 08:16 08:46 | 09:46   | 10:46 | 11:46   12:16 12:46 | | 13:46 13:43     14:34 14:44 14:47 15:00     S 15:17 15:25     15:46 16:14 16:46 |   17:46 17:46 |   | 18:44   | 19:44 19:44   21:14   23:00     22:59 22:59
.. 26,0 .. Nagykőrös, zártkertek 04:47 05:37 05:37 | 06:07 06:37   06:37   |   07:01 | 07:17   07:47 08:17 08:47 | 09:47   | 10:47 | 11:47   12:17 12:47 | | 13:47 13:45     14:35 14:45 14:48 15:01     S 15:18 15:26     15:47 16:15 16:47 |   17:47 17:47 |   | 18:45   | 19:45 19:45   21:15   23:01     23:00 23:00
.. 27,4 .. Gál kastély 04:49 05:39 05:39 | 06:09 06:39   06:39   |   07:03 | 07:19   07:49 08:19 08:49 | 09:49   | 10:49 | 11:49   12:19 12:49 | | 13:49 13:47     14:37 14:47 14:50 15:03     S 15:20 15:28     15:49 16:17 16:49 |   17:49 17:49 |   | 18:47   | 19:47 19:47   21:17   23:03     23:02 23:02
.. 29,4 .. Csemői bekötő út 04:51 05:41 05:41 | 06:11 06:41   06:41   |   07:06 | 07:21   07:51 08:21 08:51 | 09:51   | 10:51 | 11:51   12:21 12:51 | | 13:51 13:49     14:39 14:49 14:52 15:06     S 15:22 15:31     15:51 16:19 16:51 |   17:51 17:51 |   | 18:49   | 19:49 19:49   21:19   23:06     23:04 23:04
.. 30,4 .. Hosszúdűlő 04:52 05:42 05:42 | 06:12 06:42   06:42   |   | | 07:22   07:52 08:22 08:52 | 09:52   | 10:52 | 11:52   12:22 12:52 | | 13:52 13:51     14:40 14:51 14:54 |     S 15:24 |     15:52 16:20 16:52 |   17:52 17:52 |   | 18:50   | 19:50 19:50   21:20   |     23:05 23:05
.. 31,6 0,0 Nyársapáti elág. 04:53 05:43 05:43 | 06:13 06:43   06:43   06:57   | 07:05 07:23   07:53 08:23 08:53 09:05 09:53   10:15 10:53 11:05 11:53   12:23 12:53 13:05 13:50 13:53 13:54     14:41 14:53 14:56 |     15:05 15:26 |     15:53 16:21 16:53 17:05   17:53 17:53 18:20   18:20 18:51   19:05 19:51 19:51   21:21   |     23:06 23:06
.. 31,6 0,0 Nyársapáti elág. S S S S S 06:43   06:43   S   | S S   S S S S 09:53   S 10:53 S S   S S S S S S     14:41 S S |     S S |     15:54 S S S   S 17:53 S   S S   S S 19:51   S   |     S 23:06
.. S 0,7 Nyársapát, iskola S S S S S 06:45   06:45   S   | S S   S S S S 09:55   S 10:55 S S   S S S S S S     14:43 S S |     S S |     15:56 S S S   S 17:55 S   S S   S S 19:53   S   |     S 23:08
.. S 1,4 Nyársapát, kh. bej.út S S S S S 06:46   06:46   S   07:10 S S   S S S S 09:56   S 10:56 S S   S S S S S S     14:44 S S 15:10     S S 15:35     15:57 S S S   S 17:56 S   S S   S S 19:54   S   23:10     S 23:09
.. S 2,4 Nyársapát, aut.ford. S S S S S 06:48   06:48   S   | S S   S S S S 09:58   S 10:58 S S   S S S S S S     14:46 S S |     S S |     15:59 S S S   S 17:58 S   S S   S S 19:56   S   |     S 23:11
.. S 1,4 Nyársapát, kh. bej.út S S S S S 06:50   06:50   S   07:10 S S   S S S S 10:00   S 11:00 S S   S S S S S S     14:48 S S 15:10     S S 15:35     16:01 S S S   S 18:00 S   S S   S S 19:58   S   23:10     S 23:13
.. S 0,7 Nyársapát, iskola S S S S S 06:51   06:51   S   | S S   S S S S 10:01   S 11:01 S S   S S S S S S     14:49 S S |     S S |     16:03 S S S   S 18:01 S   S S   S S 19:59   S   |     S 23:14
.. 31,6 0,0 Nyársapáti elág. 04:53 05:43 05:43 S 06:13 06:53   06:53   06:57   07:17 07:05 07:23   07:53 08:23 08:53 09:05 10:03   10:15 11:03 11:05 11:53   12:23 12:53 13:05 13:50 13:53 S     14:51 14:54 14:57 15:17     15:05 15:27 15:42     16:05 16:21 16:53 17:05   17:53 18:03 18:20   18:20 18:51   19:05 19:51 20:01   21:21   23:17     23:06 23:16
.. 31,6 0,0 Nyársapáti elág. 04:53 05:43 05:43 S 06:13 06:53   06:53   06:57   07:17 07:05 07:23   07:53 08:23 08:53 09:05 10:03   10:15 11:03 11:05 11:53   12:23 12:53 13:05 13:50 13:53 13:54     14:51 14:54 14:57 15:17     15:05 15:27 15:42     16:06 16:21 16:53 17:05   17:53 18:03 18:20   18:20 18:51   19:05 19:51 20:01   21:21   23:17     23:06 23:16
.. 33,3 .. Hargita vendéglő 04:55 05:45 05:45 | 06:15 06:55   06:55   |   | | 07:25   07:55 08:25 08:55 | 10:05   | 11:05 | 11:55   12:25 12:55 | | 13:55 13:56       14:56 14:59 |     S 15:29 |     16:09 16:23 16:55 |   17:55 18:05 |   | 18:53   | 19:53 20:03   21:23   |     23:08 23:18
.. 34,1 .. Kapás dűlő 04:56 05:46 05:46 | 06:16 06:56   06:56   |   07:19 | 07:26   07:56 08:26 08:56 | 10:06   | 11:06 | 11:56   12:26 12:56 | | 13:56 13:57       14:57 15:00 15:19     S 15:30 15:44     16:10 16:24 16:56 |   17:56 18:06 |   | 18:54   | 19:54 20:04   21:24   23:19     23:09 23:19
.. 35,0 .. 441-es sz. út, ált. isk. 04:57 05:47 05:47 | 06:17 06:57   06:57   |   | | 07:27   07:57 08:27 08:57 | 10:07   | 11:07 | 11:57   12:27 12:57 | | 13:57 13:59       14:59 15:02 |     S 15:32 |     16:12 16:25 16:57 |   17:57 18:07 |   | 18:55   | 19:55 20:05   21:25   |     23:10 23:20
.. 35,6 .. Vett út 04:58 05:48 05:48 | 06:18 06:58   06:58   |   07:22 | 07:28   07:58 08:28 08:58 | 10:08   | 11:08 | 11:58   12:28 12:58 | | 13:58 14:00       15:00 15:03 15:22     S 15:33 15:47     16:13 16:26 16:58 |   17:58 18:08 |   | 18:56   | 19:56 20:06   21:26   23:22     23:11 23:21
.. 37,0 .. Cegléd, VOLÁNBUSZ telep 04:59 05:50 05:50 | 06:20 07:00   07:00   |   | | 07:30   08:00 08:30 09:00 | 10:10   | 11:10 | 12:00   12:30 13:00 | | 14:00 14:02       15:02 15:05 |     S 15:35 |     16:15 16:28 17:00 |   18:00 18:10 |   | 18:58   | 19:58 20:08   21:27   |     23:12 23:22
.. 37,3 .. Cegléd, köztemető 05:00 05:51 05:51 | 06:21 07:01   07:01   |   | | 07:31   08:01 08:31 09:01 | 10:11   | 11:11 | 12:01   12:31 13:01 | | 14:01 14:03       15:03 15:06 |     S 15:36 |     16:16 16:29 17:01 |   18:01 18:11 |   | 18:59   | 19:59 20:09   21:28   |     23:13 23:23
.. 37,7 .. Cegléd, Vásár tér 05:01 05:52 05:52 | 06:22 07:02   07:02   07:04   07:24 | 07:32   08:02 08:32 09:02 | 10:12   | 11:12 | 12:02   12:32 13:02 | 13:59 14:02 14:04       15:04 15:07 15:24     S 15:37 15:49     16:17 16:30 17:02 |   18:02 18:12 |   | 19:00   | 20:00 20:10   21:29   23:24     23:14 23:24
.. 38,4 .. Cegléd, Ruhagyár 05:03 05:54 05:54 | 06:24 07:04   07:04   07:06   07:25 | 07:34   08:04 08:34 09:04 | 10:14   | 11:14 | 12:04   12:34 13:04 | 14:01 14:04 14:05       15:06 15:09 15:25     S 15:39 15:50     16:19 16:32 17:04 |   18:04 18:14 |   | 19:02   | 20:02 20:12   21:31   23:25     23:16 23:26
.. 38,9 .. Cegléd, Síp u. 05:04 05:55 05:55 | 06:25 07:05   07:05   07:07   | | 07:35   08:05 08:35 09:05 | 10:15   | 11:15 | 12:05   12:35 13:05 | 14:02 14:05 14:06       15:07 15:10 |     S 15:40 |     16:20 16:33 17:05 |   18:05 18:15 |   | 19:03   | 20:03 20:13   21:32   |     23:17 23:27
.. 39,5 .. Cegléd, posta 05:05 05:56 05:56 06:17 06:27 07:07   07:07   07:09   07:27 07:17 07:37   08:07 08:37 09:07 09:17 10:17   10:27 11:17 11:17 12:07   12:37 13:07 13:17 14:04 14:07 14:08       15:09 15:12 15:27     15:17 15:42 15:52     16:22 16:35 17:07 17:17   18:07 18:17 18:32   18:32 19:04   19:17 20:04 20:14   21:33   23:27     23:18 23:28
.. 39,5 .. Cegléd, posta 05:05 05:56 05:56 06:17 06:29 07:09   07:09   07:11   07:27 07:17 07:39   08:09 08:39 09:09 09:17 10:19   10:27 11:19 11:17 12:09   12:39 13:09 13:17 14:06 14:09 14:10       15:11 15:14 15:27     15:17 15:44 15:52     16:24 16:36 17:09 17:17   18:09 18:19 18:32   18:32 19:04   19:17 20:04 20:14   21:33   23:27     23:18 23:28
.. 40,3 .. Cegléd, Gimnázium u. 05:06 05:58 05:58 | 06:31 07:11   07:11   07:13   07:28 | 07:41   08:11 08:41 09:11 | 10:21   | 11:21 | 12:11   12:41 13:11 | 14:08 14:11 14:11       15:13 15:16 15:28     S 15:46 15:53     16:26 16:38 17:11 |   18:11 18:21 |   | 19:06   | 20:06 20:16   21:34   23:28     23:19 23:29
.. 41,1 .. Cegléd, aut. áll. 05:07 05:59 05:59 06:20 06:32 07:12   07:12   07:14   07:30 07:20 07:42   08:12 08:42 09:12 09:20 10:22   10:30 11:22 11:20 12:12   12:42 13:12 13:20 14:09 14:12 14:12       15:14 15:17 15:30     15:20 15:47 15:55     16:27 16:39 17:12 17:20   18:12 18:22 18:35   18:35 19:07   19:20 20:07 20:17   21:35   23:30     23:20 23:30

Legend

23 munkanapokon, valamint munkanapot követő napon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint
92 munkanapokon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint, kivéve hétfői munkanapokon
1 hétfői munkanapokon
77 munkanapot megelőző munkaszüneti napon (általában vasárnap)
29 munkanapokon, valamint külön rendeletre szabad- és munkaszüneti napokon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint
2 nem közlekedik december 24-én
31 december 31-én 50 perccel korábban közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on free days
on free days
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
on school-days
on school-days
on days of rest
on days of rest
a hetek első munkanapját megelőző napon
a hetek első munkanapját megelőző napon
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
R Regional passenger transport service
O National passenger transport service