Skip navigation
555

Cegléd-Kecskemét-Kiskőrös-Kalocsa

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 555 1 M    
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 05:20
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. |
1,6 .. Cegléd, posta 05:23
1,6 .. Cegléd, posta |
2,2 .. Cegléd, Síp u. |
2,7 .. Cegléd, Ruhagyár 05:25
3,4 .. Cegléd, Vásár tér 05:27
3,8 .. Cegléd, köztemető |
4,1 .. Cegléd, VOLÁNBUSZ telep |
5,5 .. Vett út |
6,1 .. 441-es sz. út, ált. isk. |
7,0 .. Kapás dűlő |
7,8 .. Hargita vendéglő |
S 0,7 Nyársapát, iskola S
S 1,4 Nyársapát, kh. bej.út S
S 2,4 Nyársapát, aut.ford. S
S 1,4 Nyársapát, kh. bej.út S
S 0,7 Nyársapát, iskola S
9,5 .. Nyársapáti elág. 05:34
10,7 .. Hosszúdűlő |
11,7 .. Csemői bekötő út |
13,7 .. Gál kastély |
15,1 .. Nagykőrös, zártkertek |
16,1 .. Nagykőrös, BONDUELLE K.gyár |
16,7 .. Nagykőrös, Hotel Cifra 05:41
17,3 .. Nagykőrös, strandfürdő 05:43
18,0 .. Nagykőrös, Szabadság tér 05:44
18,0 .. Nagykőrös, Szabadság tér 05:44
18,7 .. Nagykőrös, Kálvin tér |
19,4 .. Nagykőrös, tüzérlaktanya |
22,8 .. ÁG. Fekete üe. |
23,5 .. Dózsa major |
24,5 .. ÁG. Kertészet |
27,0 .. Kecskemét, Katonatelep |
27,8 .. Kecskemét, Veres Péter u. |
28,2 .. Kecskemét, Barka u. |
28,7 .. Kecskemét, Gyökér u. |
30,5 .. Kecskemét, METRO |
32,4 .. Kecskemét, BARNEVÁLL. |
33,2 .. Kecskemét, aut. áll. 06:04
33,2 .. Kecskemét, aut. áll. 06:05
34,1 .. Kecskemét, Cifra Palota |
36,1 .. Kecskemét, Katona Gimnázium 06:09
37,5 .. Kecskemét, Egyetem (GAMF) 06:11
40,6 .. Kecskemét, Pólus Róna 06:15
42,0 .. Erdészház 06:17
43,0 .. Lövőtéri útelág. 06:19
44,4 .. Kertészeti Kutató 06:21
46,4 .. Kerekegyházi bekötő út 06:24
48,6 .. Külsőballószög 06:27
50,5 .. Köncsögi útelág. 06:30
52,5 .. Galambházi erdő 06:33
55,6 .. Ágasegyháza, Vasút u. 06:37
56,5 .. Ágasegyháza, aut. vt. 06:38
59,6 .. Izsák, Határ út 06:40
60,8 .. Izsák, 6.sz.bolt 06:44
64,6 .. Izsák, Rendőrség 06:48
65,7 .. Izsák, temető 06:49
67,1 .. Izsák, gépáll. 06:51
71,2 .. Tapodi tanyák 06:54
71,9 .. Kispáhi, Borzák tanya 06:57
73,7 .. Páhi, újtelep 06:59
74,6 .. Páhi, kh. 07:01
77,6 .. Csengődi elág. 07:05
79,9 .. Tabdi-csatorna 07:08
81,9 .. Tabdi elág. 07:11
83,1 .. Kaskantyúi elágazás 07:13
84,1 .. 39-es km-kő 07:15
86,1 .. Kiskőrös, ipartelep 07:18
86,9 .. Kiskőrös, vá. 07:19
Budapest 04:46
Kiskőrös 07:10
86,9 .. Kiskőrös, vá. 07:19
89,5 .. Kiskőrös, vh. 07:22
89,5 .. Kiskőrös, vh. 07:22
90,6 .. Kiskőrös, Deák F. út 07:24
91,4 .. Kiskőrös, Katona J. u. 07:26
96,4 .. Orcsik tanya 07:32
97,9 0,0 Kalocsai útelág. 07:34
S 0,9 Kecel, Lovas büfé 07:35
S 2,1 Kecel, fürdőtelep 07:38
S 4,5 Kecel, aut.vt. 07:40
S 2,1 Kecel, fürdőtelep 07:42
S 0,9 Kecel, Lovas büfé 07:45
97,9 0,0 Kalocsai útelág. |
100,6 .. Kákonyi isk. 07:50
102,4 .. Vádéi bej.út 07:53
105,2 .. Csorna, bejárati út 07:57
108,4 .. Öregcsertő, bej.út 08:02
109,3 .. Öregcsertő, aut.vt. 08:03
110,1 .. Öregcsertő, óvoda 08:04
111,0 .. Kiscsertő 08:05
112,5 .. Mácsa 08:07
114,4 .. Halom, sz. vend. 08:10
120,4 .. Kalocsa, aut. áll. 08:17

Legend

* A vonalszakasz részletes menetrendje az 550-552 sz. mezőben található.

on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service