Skip navigation
611

Újlengyel–Újhartyán–Kakucs–Inárcs–Dabas

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 611 1 I    
.. 0,0 Újlengyel, aut. ford.  
.. 0,4 Újlengyel, Akácfa u.  
.. 0,8 Újlengyel, ált. isk.  
.. 1,3 Újlengyel, Rákóczi út  
.. 1,6 Újlengyel, Kossuth u.  
.. 2,5 Újlengyel, Lakópark  
.. 5,8 Újhartyán, ipartelep  
.. 6,7 Újhartyán, bej. út  
.. 7,0 Újhartyán, szerviz bej. út  
.. 7,5 Újhartyán, Hősök tere  
.. 8,1 Újhartyán, Egészségház  
.. 8,6 Újhartyán, dabasi elág.  
.. 10,7 Kakucs, aut. ford.  
.. 11,6 Kakucs, Sastelep u.  
.. 12,2 Kakucs, Bem u.  
.. 13,0 Kakucs, Arany János u.  
.. 13,7 Inárcs, új iskola  
0,0 S Inárcsi elág. (M5-ös autópálya) 07:15
0,4 S Inárcs, Iskola u. 07:18
1,3 S Inárcs, Bajcsy Zs. u. 51. 07:19
1,9 14,4 Inárcs, kakucsi elág. 07:20
2,6 15,1 Inárcs, Borforgalmi Váll. 07:22
3,1 15,6 Inárcs-Kakucs vá. 07:23
6,8 19,3 Sári-Besnyő 07:31
8,3 20,8 Dabas, Sári iskola 07:34
8,7 21,2 Dabas, Sári okmányhivatal 07:35
9,2 21,7 Dabas, Sári Csepp u. |
9,8 22,3 Dabas, Sári Kálvária |
10,5 23,0 Dabas, Sári-Kaparás |
11,2 23,7 Dabas, Felső-Dabas |
.. 24,5 Dabas, Kossuth Zs. Szki. S
11,7 .. Dabas, Felsődabasi templom 07:40
15,4 27,0 Dabas, gimnázium 07:46

Legend


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
R Regional passenger transport service