Skip navigation
660

Budapest–Szigethalom–Dömsöd

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: O R R R R O O R R R O R R O O R O R O R R R R O O R R R R R R O R O O R O O R R O R O R R R O R O R O O R O R R O R
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1110   N   You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 1 M     660 103 M     660 3 A     654 331 M     1113       You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 1110       You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 5 A     660 95 64     661 1 M     1110       You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 831 A     660 7 M     1110         1110       You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 11 M     1110     2 You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 13 M     1110         660 75 65     660 15       660 19 M     660 21 I     1110         1110   14     660 121 41     660 317 64     661 3 M     660 23 M     660 25 M     654 323 M     1110         661 7 M     1110   73 21 You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 1110   75   You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 27 I     1113     22 You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 1111   N 2 You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 35 65     660 29 M 23   1110   N 2   660 33 I     1110     2 You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 39   2   660 37 M     661 11 M     1110     2 You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 41 N 2   1110     2   660 43 M     1110   N 2 You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 1110   E     660 45 M     1110   E     660 47 M     660 49 A 2   1110   E   You can buy your ticket on Internet too.Free WiFi available on the service 660 53 M    
0,0 0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 06:10 06:35 06:35 06:50 07:05 08:05 08:35   08:35 09:05 09:35 09:35 10:05 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05   13:15 13:35 13:45 14:05 14:05     14:15 14:35 14:45 15:00 15:05 15:15 15:35 15:35 15:45 16:05 16:05   16:15 16:35 16:45 17:05 17:15 17:35 17:45 18:05 18:15 19:05 19:15 20:05 20:05 20:15 21:05 21:15 21:15 22:05 22:20
2,8 2,8 S .. Budapest, Határ út 05:52 06:19 06:42 06:42 06:57 S S 08:42   S S 09:42 09:42 S S 11:42 S 12:44 S   13:24 S 13:54 S S     S S 14:54 15:07 S S S S 15:54 S S   16:24 S 16:54 S 17:24 S S S 18:24 S 19:24 S S 20:22 S 21:22 21:22 S 22:26
6,8 6,8 S .. Budapest, Pesterzsébet felső 06:00 06:27 06:50 06:50 07:06 S S 08:50   08:48 S 09:50 09:50 S S 11:50 S 12:52 S   13:32 S 14:02 S S     14:29 S 15:02 15:16 S 15:29 S S 16:02 S S   16:32 S 17:02 S 17:32 S 17:59 S 18:32 S 19:32 S S 20:30 S 21:30 21:30 S 22:32
11,5 11,5 S .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 06:07 06:35 06:57 06:57 07:15 S S 08:57   08:55 S 09:57 09:57 S S 11:57 S 13:00 S   13:40 S 14:10 S S     14:38 S 15:10 15:25 S 15:38 S S 16:10 S S   16:40 S 17:10 S 17:40 S 18:08 S 18:40 S 19:40 S S 20:37 S 21:37 21:37 S 22:38
13,1 13,1 S .. Budapest, Orbánhegyi dűlő | | | | | S S |   | S | | S S | S | S   | S | S S     | S | | S | S S | S S   | S | S | S | S | S | S S | S | | S |
.. .. S .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                    
16,6 16,6 S .. Dunaharaszti, HÉV-állomás 06:15 06:43 07:05 07:05 07:22 S S 09:05   09:02 S 10:05 10:05 S S 12:05 S 13:08 S   13:48 S 14:18 S S     14:45 S 15:18 15:32 S 15:45 S S 16:18 S S   16:48 S 17:18 S 17:48 S 18:15 S 18:48 S 19:48 S S 20:45 S 21:45 21:45 S 22:45
20,2 20,2 S .. Taksony, Községháza | 06:48 | 07:10 07:26 S S 09:10   09:08 S 10:10 10:10 S S 12:10 S 13:13 S   13:53 S 14:23 S S     14:50 S 15:23 15:36 S 15:50 S S 16:23 S S   16:53 S 17:23 S 17:53 S 18:19 S 18:53 S 19:53 S S 20:50 S 21:50 21:50 S 22:50
22,0 22,0 S .. Taksony, Forrás üdülő | 06:51 | 07:13 | S S 09:13   09:11 S 10:13 10:13 S S 12:13 S 13:16 S   13:56 S 14:26 S S     14:53 S 15:26 | S 15:53 S S 16:26 S S   16:56 S 17:26 S 17:56 S 18:21 S 18:56 S 19:56 S S 20:53 S 21:53 21:53 S 22:53
S 23,2 S 0,0 Sporttelep S 06:54 S 07:16 S S S S   09:14 S S S S S 12:16 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 18:59 S 19:59 S S S S S 21:56 S 22:56
S S S 0,6 Szigethalom, Taksony-híd S 06:55 S 07:17 S S S S   09:15 S S S S S 12:17 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:00 S 20:00 S S S S S 21:57 S 22:57
S S S 1,3 Szigethalom, Újtelep S 06:56 S 07:18 S S S S   09:16 S S S S S 12:18 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:01 S 20:01 S S S S S 21:58 S 22:58
S S S 2,1 Szigethalom, Bucka Gyöngye S 06:57 S 07:19 S S S S   09:17 S S S S S 12:19 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:02 S 20:02 S S S S S 21:59 S 22:59
S S S 3,0 Autógyár, III. sz. kapu S 06:58 S 07:20 S S S S   09:18 S S S S S 12:20 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:03 S 20:03 S S S S S 22:00 S 23:00
S S S 3,6 Szigethalom, aut. áll. S 07:00 S 07:22 S S S S   09:20 S S S S S 12:22 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:05 S 20:05 S S S S S 22:02 S 23:01
S S S 3,6 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  S 07:02 S 07:23 S S S S   09:22 S S S S S 12:24 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:07 S 20:07 S S S S S 22:04 S 23:02
S S S 3,0 Autógyár, III. sz. kapu S 07:04 S 07:25 S S S S   09:24 S S S S S 12:26 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:09 S 20:09 S S S S S 22:06 S 23:03
S S S 2,1 Szigethalom, Bucka Gyöngye S 07:05 S 07:26 S S S S   09:25 S S S S S 12:27 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:10 S 20:10 S S S S S 22:07 S 23:04
S S S 1,3 Szigethalom, Újtelep S 07:06 S 07:27 S S S S   09:26 S S S S S 12:28 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:11 S 20:11 S S S S S 22:08 S 23:05
S S S 0,6 Szigethalom, Taksony-híd S 07:07 S 07:28 S S S S   09:27 S S S S S 12:29 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:12 S 20:12 S S S S S 22:09 S 23:06
S 23,2 S 0,0 Sporttelep S 07:08 S 07:29 S S S S   09:28 S S S S S 12:30 S S S   S S S S S     S S S S S S S S S S S   S S S S S S S S 19:13 S 20:13 S S S S S 22:10 S 23:07
23,4 23,6 27,9 .. Autógyári elág. | 07:09 | 07:30 07:30 | | 09:15   09:29 | 10:15 10:15 | | 12:31 | 13:18 |   13:58 S 14:28 | |     14:55 S 15:28 15:40 | 15:55 S S 16:28 | |   16:58 | 17:28 | 17:58 S 18:23 | 19:14 | 20:14 | | 20:55 | 21:55 22:11 | 23:08
24,2 24,4 .. .. Naprózsa lakópark | 07:10 | 07:31 | | | 09:16   09:30 | 10:16 10:16 | | 12:32 | 13:19 |   13:59 | 14:29 | |     14:56 | 15:29 | | 15:56 | | 16:29 | |   16:59 | 17:29 | 17:59 | 18:24 | 19:15 | 20:15 | | 20:56 | 21:56 22:12 | 23:09
25,3 25,5 .. .. Dunavarsány, bej. út | 07:12 | 07:33 07:33 | | 09:18   09:32 | 10:18 10:18 | | 12:34 | 13:21 |   14:01 | 14:31 | |     14:58 | 15:31 15:43 | 15:58 | | 16:31 | |   17:01 | 17:31 | 18:01 | 18:26 | 19:17 | 20:17 | | 20:58 | 21:58 22:14 | 23:11
27,9 28,1 .. .. 30-as km kő | 07:15 | 07:36 | | | 09:21   09:35 | 10:21 10:21 | | 12:37 | 13:24 |   14:04 | 14:34 | |     15:01 | 15:34 | | 16:01 | | 16:34 | |   17:04 | 17:34 | 18:04 | 18:29 | 19:20 | 20:20 | | 21:01 | 22:01 22:17 | 23:14
28,9 29,1 0,0 .. Majosházai elág. | 07:16 | 07:37 07:38 | | 09:22   09:36 | 10:22 10:22 | | 12:38 | 13:25 |   14:05 | 14:35 | |     15:02 | 15:35 15:48 | 16:02 | | 16:35 | |   17:05 | 17:35 | 18:05 | 18:30 | 19:21 | 20:21 | | 21:02 | 22:02 22:18 | 23:15
S S 2,1 .. Majosháza, Temető S 07:18 S 07:39 S S S S   09:38 S S S S S 12:40 S S S   S S S S S     S S S S S S S S 16:37 S S   S S S S S S 18:32 S 19:23 S 20:23 S S S S S 22:20 S 23:17
S S 2,4 .. Majosháza, Művelődési ház S 07:19 S 07:40 S S S S   09:39 S S S S S 12:41 S S S   S S S S S     S S S S S S S S 16:38 S S   S S S S S S 18:33 S 19:24 S 20:24 S S S S S 22:21 S 23:18
S S 2,8 .. Majosháza, Széchenyi sétány S 07:20 S 07:41 S S S S   09:40 S S S S S 12:42 S S S   S S S S S     S S S S S S S S 16:39 S S   S S S S S S 18:34 S 19:25 S 20:25 S S S S S 22:22 S 23:19
S S 3,2 .. Majosháza, Rév-állomás S 07:21 S 07:42 S S S S   09:41 S S S S S 12:43 S S S   S S S S S     S S S S S S S S 16:40 S S   S S S S S S 18:35 S 19:26 S 20:26 S S S S S 22:23 S 23:20
S S 3,3 .. Majosháza, aut. ford. S | S | S S S S   | S S S S S | S S S   S S S S S     S S S S S S S S | S S   S S S S S S | S | S | S S S S S | S |
S S 3,2 .. Majosháza, Rév-állomás S | S | S S S S   | S S S S S | S S S   S S S S S     S S S S S S S S | S S   S S S S S S | S | S | S S S S S | S |
S S 2,8 .. Majosháza, Széchenyi sétány S 07:24 S 07:45 S S S S   09:44 S S S S S 12:46 S S S   S S S S S     S S S S S S S S 16:43 S S   S S S S S S 18:38 S 19:29 S 20:29 S S S S S 22:26 S 23:23
S S 2,4 .. Majosháza, Művelődési ház S 07:25 S 07:46 S S S S   09:45 S S S S S 12:47 S S S   S S S S S     S S S S S S S S 16:44 S S   S S S S S S 18:39 S 19:30 S 20:30 S S S S S 22:27 S 23:24
S S 2,1 .. Majosháza, Temető S 07:26 S 07:47 S S S S   09:46 S S S S S 12:48 S S S   S S S S S     S S S S S S S S 16:45 S S   S S S S S S 18:40 S 19:31 S 20:31 S S S S S 22:28 S 23:25
28,9 29,1 0,0 .. Majosházai elág. | 07:28 | 07:49 07:38 | | 09:22   09:48 | 10:22 10:22 | | 12:50 | 13:25 |   14:05 | 14:35 | |     15:02 | 15:35 15:48 | 16:02 | | 16:47 | |   17:05 | 17:35 | 18:05 | 18:42 | 19:33 | 20:33 | | 21:02 | 22:02 22:30 | 23:27
32,0 32,2 .. .. Áporkai elág. 06:32 07:32 07:22 07:53 07:42 | | 09:26   09:52 | 10:26 10:26 | | 12:54 | 13:29 |   14:09 14:12 14:39 | |     15:06 15:12 15:39 15:52 | 16:06 16:12 16:12 16:51 | |   17:09 17:12 17:39 | 18:09 18:12 18:46 | 19:37 | 20:37 | | 21:06 | 22:06 22:34 | 23:31
S 32,8 .. .. Áporka, Szikvízüzem S 07:34 S 07:55 S S S 09:28   09:54 S 10:28 10:28 S S 12:56 S 13:31 S   14:11 S 14:41 S S     15:08 S 15:41 S S 16:08 S S 16:53 S S   17:11 S 17:41 S 18:11 S S S 19:39 S 20:39 S S 21:08 S S 22:36 S 23:33
S 33,4 .. .. Áporka, Községháza S 07:35 S 07:56 S S S 09:29   09:55 S 10:29 10:29 S S 12:57 S 13:32 S   14:12 S 14:42 S S     15:09 S 15:42 S S 16:09 S S 16:54 S S   17:12 S 17:42 S 18:12 S S S 19:40 S 20:40 S S 21:09 S S 22:37 S 23:34
S 33,9 .. .. Áporka, Petőfi S. u. S 07:36 S 07:57 S S S 09:30   09:56 S 10:30 10:30 S S 12:58 S 13:33 S   14:13 S 14:43 S S     15:10 S 15:43 S S 16:10 S S 16:55 S S   17:13 S 17:43 S 18:13 S S S 19:41 S 20:41 S S 21:10 S S 22:38 S 23:35
S 34,5 .. .. Áporka, aut. ford. S 07:38 S 07:59 S S S 09:32   09:58 S 10:32 10:32 S S 13:00 S 13:35 S   14:15 S 14:45 S S     15:12 S 15:45 S S 16:12 S S 16:57 S S   17:15 S 17:45 S 18:15 S S S 19:43 S 20:43 S S 21:12 S S 22:40 S 23:37
34,2 35,1 .. .. Áporka, bej. út 06:34 07:40 07:24 08:01 07:44 | | 09:34   10:00 | 10:34 10:34 | | 13:02 | 13:37 |   14:17 14:14 14:47 | |     15:14 15:14 15:47 15:54 | 16:14 16:14 16:14 o | |   17:17 17:14 17:47 | 18:17 18:14 18:48 | 19:45 | 20:45 | | 21:14 | 22:08 22:42 | 23:38
35,7 36,6 .. .. Kiskunlacháza, aut. ford. 06:36 07:42 07:26 08:03 07:47 | | 09:36   10:02 | 10:36 10:36 | | 13:04 | 13:39 |   14:19 14:16 14:49 | |     15:16 15:16 15:49 15:57 | 16:16 16:16 16:16   | |   17:19 17:16 17:49 | 18:19 18:16 18:50 | 19:47 | 20:47 | | 21:16 | 22:10 22:44 | 23:40
36,3 37,2 .. .. Kiskunlacháza, Védgát u. | 07:43 | 08:04 07:48 | | 09:37   10:03 | 10:37 10:37 | | 13:05 | 13:40 |   14:20 | 14:50 | |     15:17 | 15:50 15:58 | 16:17 | |   | |   17:20 | 17:50 | 18:20 | 18:51 | 19:48 | 20:48 | | 21:17 | 22:11 22:45 | 23:41
37,1 38,0 .. .. Kiskunlacháza, vá. elág. 06:38 07:44 07:28 08:05 07:49 07:48 08:48 09:38   10:04 09:48 10:38 10:38 10:48 11:48 13:06 12:48 13:41 13:48   14:21 14:18 14:51 14:48 14:48     15:18 15:18 15:51 15:59 15:48 16:18 16:18 16:18   16:48 16:48   17:21 17:18 17:51 17:48 18:21 18:18 18:52 18:48 19:49 19:48 20:49 20:48 20:48 21:18 21:48 22:12 22:46 22:45 23:42
37,7 38,6 .. .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. | 07:45 | 08:06   | | 09:39   10:05 | 10:39 10:39 | | 13:07 | 13:42 |   14:22 | 14:52 | |     15:19 | 15:52   | 16:19 | |   | |   17:22 | 17:52 | 18:22 | 18:53 | 19:50 | 20:50 | | 21:19 | 22:13 22:47 | 23:43
38,4 39,3 0,0 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 06:40 07:46 07:30 08:07   | | 09:40   10:06 | 10:40 10:40 | | 13:08 | 13:43 |   14:23 14:20 14:53 | |     15:20 15:20 15:53   | 16:20 16:20 16:20   | 16:50   17:23 17:20 17:53 | 18:23 18:20 18:54 | 19:51 | 20:51 | | 21:20 | 22:14 22:48 | 23:44
.. .. 0,9 .. Kiskunlacháza, Ráckevei elág. S S S S   S S S   10:07 S S 10:42 S S S S S S   S S 14:55 S S     15:21 S S   S 16:21 S S   S S   S S 17:55 S S S 18:55 S 19:53 S S S S S S S S S S
39,4 40,3 .. .. Kiskunlacháza, Móricz Zs. u. 06:42 07:48 07:32 08:09   07:52 08:52 09:42     09:52 10:42 o 10:52 11:52 13:10 12:52 13:45 13:52   14:25 14:22 o 14:52 14:52       15:22 15:55   15:52   16:22 16:22   16:52 16:52   17:25 17:22 o 17:52 18:25 18:22   18:52 o 19:52 20:53 20:52 20:52 21:22 21:52 22:16 22:50 22:48 23:46
45,2 46,1 .. .. Apaji ÁG. sertéshízlalda | 07:55 | 08:16   | | 09:49     | 10:49   | | 13:17 | 13:52 |   14:32 |   | |       | 16:02   |   | |   | |   17:32 |   | 18:32 |   |   | 21:00 | | 21:29 | 22:23 22:57 | 23:53
48,0 48,9 .. .. Dömsöd, Kossuth L. u. 9. | 07:58 | 08:19   | | 09:52     | 10:52   | | 13:20 | 13:55 |   14:35 |   | |       | 16:05   |   | |   | |   17:35 |   | 18:35 |   |   | 21:03 | | 21:32 | 22:26 23:00 | 23:56
48,5 49,4 .. .. Dömsöd, vá. elág. 06:53 07:59 07:43 08:20   08:03 09:03 09:53     10:03 10:53   11:03 12:03 13:21 13:03 13:56 14:03   14:36 14:33   15:03 15:03       15:33 16:06   16:03   16:33 16:33   17:03 17:03   17:36 17:33   18:03 18:36 18:33   19:03   20:03 21:04 21:03 21:03 21:33 22:03 22:27 23:01 22:58 23:57
49,1 50,0 .. .. Dömsöd, Pósa L. u. | | | |   | | |     | |   | | | | | |   | |   | |       | |   |   | |   | |   | |   | | |   |   | | | | | | | | | |
49,4 50,3 .. .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 06:55 08:01 07:45 08:22   08:05 09:05 09:55 10:05   10:05 10:55   11:05 12:05 13:23 13:05 13:58 14:05 14:10 14:38 14:35   15:05 15:05 15:10 15:10   15:35 16:08   16:05   16:35 16:35   17:05 17:05 17:10 17:38 17:35   18:05 18:38 18:35   19:05   20:05 21:06 21:05 21:05 21:35 22:05 22:29 23:03 23:00 23:59
52,5 53,4 .. .. Dömsöd, Neptun part   o o o       o 10:10     o       o   o   14:15 o o       15:15 15:15   o o                 17:15 o       o o         o     o   o o   o

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetők, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: december 24-én
14 a hetek utolsó tanítási napján
21 a járat december 24-én 30 perccel később közlekedik
22 December 24-én 240 perccel korábban közlekedik
23 a járat december 24-én közlekedik
41 április 1-től szeptember 23-ig a hetek utolsó munkanapján
64 április 2-től szeptember 24-ig szabadnapokon
65 április 3-tól szeptember 25-ig munkaszüneti napokon
73 naponta, kivéve a tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon, illetve közlekedik december 26-án
75 tanév tartama alatt a hetek első munkanapját megelőző napon, kivéve december 26-án

naponta, kivéve munkaszüneti napokon
naponta, kivéve munkaszüneti napokon
on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on school-days
on school-days
a hetek első munkanapját megelőző napon
a hetek első munkanapját megelőző napon
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Stopping only for passengers getting on
Stopping only for passengers getting off
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
You can buy your ticket on Internet too. You can buy your ticket on Internet too.
Free WiFi available on the service Free WiFi available on the service
R Regional passenger transport service
O National passenger transport service