Skip navigation
679

Budapest-M5-M51-Dunaharaszti

Timetable valid from: 2022.10.01 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 679 101 A     679 1 M     679 3 M     679 103 A     679 5 M     679 107 A     679 7 M     679 9 M     679 111 A     679 11 M     679 113 A     679 13 M     679 115 A     679 15 M     679 117 A     679 317 M     679 119 A     679 19 M     679 121 A     679 21 M     679 23 M     679 125 A     679 25 M     679 27 M     679 329 M     679 131 A     679 31 M     679 33 M     679 35 M     679 137 A     679 37 M     679 339 M     679 41 M     679 143 A     679 43 M     679 45 M     679 47 M     679 149 A     679 49 M     679 351 M     679 53 M     679 155 A     679 55 M     679 57 M     679 159 A     679 59 M     679 161 A     679 61 M     679 163 A     679 63 M    
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:40 05:05 05:35 05:55 06:05 06:25 06:35 07:05 07:25 07:35 08:25 08:35 09:25 09:35 10:25 10:35 11:25 11:35 12:25 12:35 13:15 13:25 13:35 13:55 14:15 14:25 14:35 14:55 15:15 15:25 15:35 15:55 16:15 16:25 16:35 16:55 17:15 17:25 17:35 17:55 18:15 18:25 18:35 19:05 19:25 19:35 20:25 20:35 21:25 21:35
4,6 Budapest, Nagysándor J. u. 04:48 05:13 05:43 06:03 06:13 06:33 06:43 07:13 07:33 07:43 08:33 08:43 09:33 09:43 10:33 10:43 11:33 11:43 12:33 12:43 13:23 13:33 13:43 14:03 14:23 14:33 14:43 15:03 15:23 15:33 15:43 16:03 16:23 16:33 16:43 17:03 17:23 17:33 17:43 18:03 18:23 18:33 18:43 19:13 19:33 19:43 20:33 20:43 21:33 21:43
6,3 Budapest, Nagykőrösi úti piac | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                    
19,5 Dunaharaszti, Knézich utca 05:01 05:26 05:56 06:16 06:26 06:46 06:56 07:26 07:46 07:56 08:46 08:56 09:46 09:56 10:46 10:56 11:46 11:56 12:46 12:56 13:36 13:46 13:56 14:16 14:36 14:46 14:56 15:16 15:36 15:46 15:59 16:19 16:39 16:46 16:56 17:16 17:36 17:46 17:56 18:16 18:36 18:46 18:56 19:26 19:46 19:56 20:46 20:56 21:46 21:56
20,0 Dunaharaszti, Kodály Zoltán utca 05:02 05:27 05:57 06:17 06:27 06:47 06:57 07:27 07:47 07:57 08:47 08:57 09:47 09:57 10:47 10:57 11:47 11:57 12:47 12:57 13:37 13:47 13:57 14:17 14:37 14:47 14:57 15:17 15:37 15:47 16:00 16:20 16:40 16:47 16:57 17:17 17:37 17:47 17:57 18:17 18:37 18:47 18:57 19:27 19:47 19:57 20:47 20:57 21:47 21:57
20,5 Dunaharaszti, Szent László utca 05:03 05:28 05:58 06:18 06:28 06:48 06:58 07:28 07:48 07:58 08:48 08:58 09:48 09:58 10:48 10:58 11:48 11:58 12:48 12:58 13:38 13:48 13:58 14:18 14:38 14:48 14:58 15:18 15:38 15:48 16:02 16:22 16:42 16:48 16:58 17:18 17:38 17:48 17:58 18:18 18:38 18:48 18:58 19:28 19:48 19:58 20:48 20:58 21:48 21:58
20,9 Dunaharaszti, Vasútállomás 05:05 05:30 06:00 06:20 06:30 06:50 07:00 07:30 07:50 08:00 08:50 09:00 09:50 10:00 10:50 11:00 11:50 12:00 12:50 13:00 13:40 13:50 14:00 14:20 14:40 14:50 15:00 15:20 15:40 15:50 16:04 16:24 16:44 16:50 17:00 17:20 17:40 17:50 18:00 18:20 18:40 18:50 19:00 19:30 19:50 20:00 20:50 21:00 21:50 22:00
21,2 Dunaharaszti, Baktay Ervin tér 05:06 05:31 06:01 06:21 06:31 06:51 07:01 07:31 07:51 08:01 08:51 09:01 09:51 10:01 10:51 11:01 11:51 12:01 12:51 13:01 13:41 13:51 14:01 14:21 14:41 14:51 15:01 15:21 15:41 15:51 16:06 16:26 16:46 16:51 17:01 17:21 17:41 17:51 18:01 18:21 18:41 18:51 19:01 19:31 19:51 20:01 20:51 21:01 21:51 22:01
21,7 Dunaharaszti, Dózsa György út 05:08 05:33 06:03 06:23 06:33 06:53 07:03 07:33 07:53 08:03 08:53 09:03 09:53 10:03 10:53 11:03 11:53 12:03 12:53 13:03 13:43 13:53 14:03 14:23 14:43 14:53 15:03 15:23 15:43 15:53 16:08 16:28 16:48 16:53 17:03 17:23 17:43 17:53 18:03 18:23 18:43 18:53 19:03 19:33 19:53 20:03 20:53 21:03 21:53 22:03
22,3 Dunaharaszti, HÉV-állomás 05:10 05:35 06:05 06:25 06:35 06:55 07:05 07:35 07:55 08:05 08:55 09:05 09:55 10:05 10:55 11:05 11:55 12:05 12:55 13:05 13:45 13:55 14:05 14:25 14:45 14:55 15:05 15:25 15:45 15:55 16:10 16:30 16:50 16:55 17:05 17:25 17:45 17:55 18:05 18:25 18:45 18:55 19:05 19:35 19:55 20:05 20:55 21:05 21:55 22:05

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on free days and days of rest
on free days and days of rest
on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service