Skip navigation
663

Szigethalom–Taksony

Timetable valid from: 2021.12.12 - 2022.09.30
Classification: R R R R R R R R R R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 663 1 M     663 9 A     663 5 I     663 3 M     663 11 M     663 13 I     663 25 I     663 17 M     663 15 A 2   663 23 I    
0,0 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:50 08:20 09:00 10:00 12:00 13:00 14:00 15:10 16:00 18:00
0,6 Autógyár, III. sz. kapu 05:52 08:22 09:02 10:02 12:02 13:02 14:02 15:12 16:02 18:02
1,5 Szigethalom, Bucka Gyöngye 05:53 08:23 09:03 10:03 12:03 13:03 14:03 15:13 16:03 18:03
2,3 Szigethalom, Újtelep 05:54 08:24 09:04 10:04 12:04 13:04 14:04 15:14 16:04 18:04
3,0 Szigethalom, Taksony-híd 05:55 08:25 09:05 10:05 12:05 13:05 14:05 15:15 16:05 18:05
3,6 Sporttelep 05:56 08:26 09:06 10:06 12:06 13:06 14:06 15:16 16:06 18:06
4,8 Taksony, Forrás üdülő 05:59 08:28 09:08 10:09 12:09 13:09 14:09 15:19 16:09 18:09
6,7 Taksony, Baross tér 06:02 08:31 09:11 10:12 12:12 13:12 14:12 15:22 16:12 18:12
7,2 Taksony, Attila u. 06:03 08:32 09:12 10:13 12:13 13:13 14:13 15:23 16:13 18:13
8,3 Taksony, Zsellérerdő 06:05 08:34 09:14 10:15 12:15 13:15 14:15 15:25 16:15 18:15
8,9 Taksony, Vasútállomás 06:07 08:35 09:15 10:17 12:17 13:17 14:17 15:27 16:17 18:17

Legend

2 Nem közlekedik: december 24-én

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on school-days
on school-days
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service