Skip navigation
708-715

Budapest–Érd–Százhalombatta

Timetable valid from: 2022.03.05 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 708 1 I     712 3 M     710 5   6   715 7 M     710 9       715 11 I     715 111 T     710 13       715 15 I     715 115 T     710 17 M     712 117 A     715 19 M     710 21       709 81 M     712 23       709 83 M     710 25       709 85 M     712 27       709 87 M     710 29       715 31 I     715 131 T     710 33 M     712 133 A     715 35 I     715 135 T     710 37       715 39 I     715 139 T     708 65 I     710 41 M     712 141 A     715 43 I     715 143 T     710 45   2   715 47 I     715 147 T     712 149 A 2   710 49 M     715 51 I     715 151 T     710 53   2   709 89 M     712 55   2   709 91 M     710 57   2   712 59   2   710 61   2   710 63   2  
0,0 0,0 .. .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel      04:50   05:50 06:25   06:45 07:25   07:45 07:45   08:45   09:45   10:45   11:45   12:45 13:25   13:45 13:45 14:25   14:45 15:25     15:45 15:45 16:25   16:45 17:25   17:45 17:45 18:25   18:50   19:50   20:50 21:50 22:50 23:59
2,1 2,1 .. .. Budapest, Péterhegyi út     04:55   05:55 |   06:50 |   07:50 07:50   08:50   09:50   10:50   11:50   12:50 |   13:50 13:50 |   14:50 |     15:50 15:50 |   16:50 |   17:50 17:50 |   18:55   19:55   20:55 21:55 22:55 00:04
3,5 3,5 .. .. Budapest, Régi vám     04:58   05:58 |   06:54 |   07:54 07:54   08:54   09:54   10:54   11:54   12:54 |   13:54 13:54 |   14:54 |     15:54 15:54 |   16:54 |   17:54 17:54 |   18:58   19:58   20:58 21:58 22:58 00:07
5,7 5,7 .. .. Budapest, Antalháza     05:01   06:01 |   06:58 |   07:58 07:58   08:58   09:58   10:58   11:58   12:58 |   13:58 13:58 |   14:58 |     15:58 15:58 |   16:58 |   17:58 17:58 |   19:01   20:01   21:01 22:01 23:01 00:10
6,4 6,4 .. .. Budapest, Budatétény benzinkút     05:02   06:02 |   06:59 |   07:59 07:59   08:59   09:59   10:59   11:59   12:59 |   13:59 13:59 |   14:59 |     15:59 15:59 |   16:59 |   17:59 17:59 |   19:02   20:02   21:02 22:02 23:02 00:11
7,1 7,1 .. .. Budapest, Memento Park     05:03   06:03 |   07:00 |   08:00 08:00   09:00   10:00   11:00   12:00   13:00 |   14:00 14:00 |   15:00 |     16:00 16:00 |   17:00 |   18:00 18:00 |   19:03   20:03   21:03 22:03 23:03 00:12
8,4 8,4 .. .. Budapest, Diósárok     05:05   06:05 |   07:02 |   08:02 08:02   09:02   10:02   11:02   12:02   13:02 |   14:02 14:02 |   15:02 |     16:02 16:02 |   17:02 |   18:02 18:02 |   19:05   20:05   21:05 22:05 23:05 00:14
9,4 9,4 .. .. Budapest, Lőtér     05:06   06:06 |   07:03 |   08:03 08:03   09:03   10:03   11:03   12:03   13:03 |   14:03 14:03 |   15:03 |     16:03 16:03 |   17:03 |   18:03 18:03 |   19:06   20:06   21:06 22:06 23:06 00:15
10,4 10,4 .. .. Budapest, Diótörő u.     05:07   06:07 |   07:04 |   08:04 08:04   09:04   10:04   11:04   12:04   13:04 |   14:04 14:04 |   15:04 |     16:04 16:04 |   17:04 |   18:04 18:04 |   19:07   20:07   21:07 22:07 23:07 00:16
10,8 10,8 .. .. Diósd, Törökbálinti elág.     05:08   06:08 |   07:05 |   08:05 08:05   09:05   10:05   11:05   12:05   13:05 |   14:05 14:05 |   15:05 |     16:05 16:05 |   17:05 |   18:05 18:05 |   19:08   20:08   21:08 22:08 23:08 00:17
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                      
11,4 11,4 .. .. Diósd, Sashegyi út     05:09   06:09 06:41   07:06 07:41   08:06 08:06   09:06   10:06   11:06   12:06   13:06 13:41   14:06 14:06 14:41   15:06 15:41     16:06 16:06 16:41   17:06 17:41   18:06 18:06 18:41   19:09   20:09   21:09 22:09 23:09 00:18
12,2 12,2 .. .. Diósd, Gyár u.     05:11   06:11 |   07:08 |   08:08 08:08   09:08   10:08   11:08   12:08   13:08 |   14:08 14:08 |   15:08 |     16:08 16:08 |   17:08 |   18:08 18:08 |   19:11   20:11   21:11 22:11 23:11 00:20
12,7 12,7 .. .. Érd, Muskátli u.     05:12   06:12 |   07:10 |   08:10 08:10   09:10   10:10   11:10   12:10   13:10 |   14:10 14:10 |   15:10 |     16:10 16:10 |   17:10 |   18:10 18:10 |   19:12   20:12   21:12 22:12 23:12 00:21
13,5 13,5 .. .. Érd, Fürdő u.     05:14   06:14 06:44   07:12 07:44   08:12 08:12   09:12   10:12   11:12   12:12   13:12 13:44   14:12 14:12 14:44   15:12 15:44     16:12 16:12 16:44   17:12 17:44   18:12 18:12 18:44   19:14   20:14   21:14 22:14 23:14 00:23
14,4 14,4 .. .. Érd, Sárvíz u.     05:16   06:16 |   07:15 |   08:15 08:15   09:15   10:15   11:15   12:15   13:15 |   14:15 14:15 |   15:15 |     16:15 16:15 |   17:15 |   18:15 18:15 |   19:16   20:16   21:16 22:16 23:16 00:25
15,4 15,4 .. .. Érd, Erika u.     05:18   06:18 |   07:18 |   08:18 08:18   09:18   10:18   11:18   12:18   13:18 |   14:18 14:18 |   15:18 |     16:18 16:18 |   17:18 |   18:18 18:18 |   19:18   20:18   21:18 22:18 23:18 00:27
16,3 16,3 .. .. Érd, aut. áll.     05:19   06:19 06:49   07:19 07:49   08:19 08:19   09:19   10:19   11:19   12:19   13:19 13:49   14:19 14:19 14:49   15:19 15:49     16:19 16:19 16:49   17:19 17:49   18:19 18:19 18:49   19:19   20:19   21:19 22:19 23:19 00:28
16,3 16,3 .. .. Érd, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel      05:20 05:50 06:20 06:50 06:50 07:20 07:50 07:50 08:20 08:20 08:50 09:20   10:20   11:20   12:20   13:20 13:50 13:50 14:20 14:20 14:50 14:50 15:20 15:50 15:50   16:20 16:20 16:50 16:50 17:20 17:50 17:50 18:20 18:20 18:50 18:50 19:20   20:20   21:20 22:20 23:20 00:33
17,1 17,1 .. .. Érd, Főtér     05:22 05:52 06:22 06:52 06:52 07:22 07:52 07:52 08:22 08:22 08:52 09:22   10:22   11:22   12:22   13:22 13:52 13:52 14:22 14:22 14:52 14:52 15:22 15:52 15:52   16:22 16:22 16:52 16:52 17:22 17:52 17:52 18:22 18:22 18:52 18:52 19:22   20:22   21:22 22:22 23:22 00:35
17,5 17,5 .. .. Érd, Szabadság tér     05:23 05:53 06:23 06:53 06:53 07:23 07:53 07:53 08:23 08:23 08:53 09:23   10:23   11:23   12:23   13:23 13:53 13:53 14:23 14:23 14:53 14:53 15:23 15:53 15:53   16:23 16:23 16:53 16:53 17:23 17:53 17:53 18:23 18:23 18:53 18:53 19:23   20:23   21:23 22:23 23:23 00:36
18,3 18,3 .. .. Érd, Temető     05:25 05:55 06:25 06:55 06:55 07:25 07:55 07:55 08:25 08:25 08:55 09:25   10:25   11:25   12:25   13:25 13:55 13:55 14:25 14:25 14:55 14:55 15:25 15:55 15:55   16:25 16:25 16:55 16:55 17:25 17:55 17:55 18:25 18:25 18:55 18:55 19:25   20:25   21:25 22:25 23:25 00:38
19,1 19,1 .. .. Érd, Délibáb u.     05:27 05:57 06:27 06:57 06:57 07:27 07:57 07:57 08:27 08:27 08:57 09:27   10:27   11:27   12:27   13:27 13:57 13:57 14:27 14:27 14:57 14:57 15:27 15:57 15:57   16:27 16:27 16:57 16:57 17:27 17:57 17:57 18:27 18:27 18:57 18:57 19:27   20:27   21:27 22:27 23:27 00:40
19,9 19,9 0,0 .. Érd, Ipari Park bej. út     | | | | | | | | | | | |   |   |   |   | | | | | | | | | |   | | | | | | | | | | | |   |   | | | |
S S 0,5 .. Érd, Ipari Park     05:29 S 06:29 S S 07:29 S S S S S S   S   S   S   13:29 S S 14:29 14:29 S S S S S   S S S S S S S 18:29 18:29 S S S   S   21:29 22:29 S S
19,9 19,9 0,0 .. Érd, Ipari Park bej. út     | | | | | | | | | | | |   |   |   |   | | | | | | | | | |   | | | | | | | | | | | |   |   | | | |
23,1 23,1 .. .. Bentapuszta     05:33 06:01 06:33 07:01 07:01 07:33 08:01 08:01 08:31 08:31 09:01 09:31   10:31   11:31   12:31   13:33 14:01 14:01 14:33 14:33 15:01 15:01 15:31 16:01 16:01   16:31 16:31 17:01 17:01 17:31 18:01 18:01 18:31 18:33 19:01 19:01 19:31   20:31   21:33 22:31 23:31 00:44
24,5 24,5 .. .. Százhalombatta, Vasútállomás     05:37 06:05 06:37 07:04 07:04 07:37 08:04 08:04 08:35 08:35 09:05 09:35   10:35   11:35   12:35   13:37 14:04 14:04 14:37 14:37 15:04 15:04 15:35 16:04 16:04   16:35 16:35 17:04 17:04 17:35 18:04 18:04 18:35 18:37 19:04 19:04 19:35   20:35   21:37 22:35 23:35 00:48
Budapest, Kelenföld     04:57 05:27 05:57 06:27 06:27 06:57 07:27 07:27 07:57 07:57 08:27 08:57   09:57   10:57   11:57   12:57 13:27 13:27 13:57 13:57 14:27 14:27 14:57 15:27 15:27 15:27 15:57 15:57 16:27 16:27 16:57 17:27 17:27 17:57 17:57 18:28 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:57 22:57 00:22
Százhalombatta     05:24 05:54 06:28 06:54 06:54 07:28 07:54 07:54 08:28 08:28 08:54 09:28   10:28   11:28   12:28   13:28 13:54 13:54 14:28 14:28 14:54 14:54 15:28 15:54 15:54 15:54 16:28 16:28 16:54 16:54 17:28 17:54 17:54 18:28 18:28 18:54 18:54 19:28 19:54 20:28 20:54 21:24 22:24 23:24 00:49
24,5 24,5 .. .. Százhalombatta, Vasútállomás 04:38 05:08 05:38 06:08 06:38 07:04 07:04 07:38 08:04 08:04 08:38 08:38 09:08 09:38 10:04 10:38 11:04 11:38 12:04 12:38 13:04 13:38 14:04 14:04 14:38 14:38 15:04 15:04 15:38 16:04 16:04 16:13 16:38 16:38 17:04 17:04 17:38 18:04 18:04 18:38 18:38 19:04 19:04 19:38 20:04 20:38 21:04 21:38 22:38 23:38 00:53
25,7 S .. .. Százhalombatta, Móricz Zs. köz 04:40 05:10 05:40 S 06:40 S S 07:40 S S 08:40 08:40 S 09:40 S 10:40 S 11:40 S 12:40 S 13:40 S S 14:40 14:40 S S 15:40 S S 16:15 16:40 16:40 S S 17:40 S S 18:40 18:40 S S 19:40 S 20:40 S 21:40 22:40 23:40 00:55
26,1 S .. .. Százhalombatta, Jókai köz 04:41 05:11 05:41 S 06:41 S S 07:41 S S 08:41 08:41 S 09:41 S 10:41 S 11:41 S 12:41 S 13:41 S S 14:41 14:41 S S 15:41 S S 16:16 16:41 16:41 S S 17:41 S S 18:41 18:41 S S 19:41 S 20:41 S 21:41 22:41 23:41 00:56
26,5 S .. .. Százhalombatta, ABC áruház 04:42 05:12 05:42 S 06:42 S S 07:42 S S 08:42 08:42 S 09:42 S 10:42 S 11:42 S 12:42 S 13:42 S S 14:42 14:42 S S 15:42 S S 16:17 16:42 16:42 S S 17:42 S S 18:42 18:42 S S 19:42 S 20:42 S 21:42 22:42 23:42 00:57
S 25,5 .. .. Százhalombatta, Jókai köz S S S 06:09 S 07:05 07:05 S 08:05 08:05 S S 09:09 S 10:05 S 11:05 S 12:05 S 13:05 S 14:05 14:05 S S 15:05 15:05 S 16:05 16:05 S S S 17:05 17:05 S 18:05 18:05 S S 19:05 19:05 S 20:05 S 21:05 S S S S
S 25,9 .. .. Százhalombatta, Móricz Zs. köz S S S 06:10 S 07:06 07:06 S 08:06 08:06 S S 09:10 S 10:06 S 11:06 S 12:06 S 13:06 S 14:06 14:06 S S 15:06 15:06 S 16:06 16:06 S S S 17:06 17:06 S 18:06 18:06 S S 19:06 19:06 S 20:06 S 21:06 S S S S
S 26,3 .. .. Százhalombatta, Kodály Z. st. S S S 06:11 S 07:07 07:07 S 08:07 08:07 S S 09:11 S 10:07 S 11:07 S 12:07 S 13:07 S 14:07 14:07 S S 15:07 15:07 S 16:07 16:07 S S S 17:07 17:07 S 18:07 18:07 S S 19:07 19:07 S 20:07 S 21:07 S S S S
S 27,0 .. .. Százhalombatta, Irinyi J. u. S S S 06:12 S 07:08 07:08 S 08:08 08:08 S S 09:12 S 10:08 S 11:08 S 12:08 S 13:08 S 14:08 14:08 S S 15:08 15:08 S 16:08 16:08 S S S 17:08 17:08 S 18:08 18:08 S S 19:08 19:08 S 20:08 S 21:08 S S S S
26,8 27,5 0,0 .. Százhalombatta, Dunafüredi elág. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | o | o | | | |
S S 0,5 .. Százhalombatta, Tél u. 04:43 05:13 05:43 06:13 06:43 07:09 07:09 07:43 08:09 08:09 08:43 08:43 09:13 09:43 10:09 10:43 11:09 11:43 12:09 12:43 13:09 13:43 14:09 14:09 14:43 14:43 15:09 15:09 15:43 16:09 16:09 S 16:43 16:43 17:09 17:09 17:43 18:09 18:09 18:43 18:43 19:09 19:09 19:43   20:43   21:43 22:43 23:43 00:58
S S 0,7 .. Százhalombatta, Fogoly u. 04:44 05:14 05:44 06:14 06:44 07:10 07:10 07:44 08:10 08:10 08:44 08:44 09:14 09:44 10:10 10:44 11:10 11:44 12:10 12:44 13:10 13:44 14:10 14:10 14:44 14:44 15:10 15:10 15:44 16:10 16:10 S 16:44 16:44 17:10 17:10 17:44 18:10 18:10 18:44 18:44 19:10 19:10 19:44   20:44   21:44 22:44 23:44 00:59
S S 1,1 .. Százhalombatta, Napsugár tér 04:45 05:15 05:45 06:15 06:45 07:11 07:11 07:45 08:11 08:11 08:45 08:45 09:15 09:45 10:11 10:45 11:11 11:45 12:11 12:45 13:11 13:45 14:11 14:11 14:45 14:45 15:11 15:11 15:45 16:11 16:11 S 16:45 16:45 17:11 17:11 17:45 18:11 18:11 18:45 18:45 19:11 19:11 19:45   20:45   21:45 22:45 23:45 01:00
S S 1,4 .. Százhalombatta, Halászcsárda 04:46 05:16 05:46 06:16 06:46 07:12 07:12 07:46 08:12 08:12 08:46 08:46 09:16 09:46 10:12 10:46 11:12 11:46 12:12 12:46 13:12 13:46 14:12 14:12 14:46 14:46 15:12 15:12 15:46 16:12 16:12 S 16:46 16:46 17:12 17:12 17:46 18:12 18:12 18:46 18:46 19:12 19:12 19:46   20:46   21:46 22:46 23:46 01:01
S S 1,4 .. Százhalombatta, Halászcsárda 04:47 05:17 05:47 06:17 06:47 07:13 07:13 07:47 08:13 08:13 08:47 08:47 09:17 09:47   10:47   11:47   12:47   13:47 14:13 14:13 14:47 14:47 15:13 15:13 15:47 16:13 16:13 S 16:47 16:47 17:13 17:13 17:47 18:13 18:13 18:47 18:47 19:13 19:13 19:47   20:47   21:47 22:47 23:47 01:02
S S 1,1 .. Százhalombatta, Napsugár tér 04:48 05:18 05:48 06:18 06:48 07:14 07:14 07:48 08:14 08:14 08:48 08:48 09:18 09:48   10:48   11:48   12:48   13:48 14:14 14:14 14:48 14:48 15:14 15:14 15:48 16:14 16:14 S 16:48 16:48 17:14 17:14 17:48 18:14 18:14 18:48 18:48 19:14 19:14 19:48   20:48   21:48 22:48 23:48 01:03
S S 0,7 .. Százhalombatta, Fogoly u. 04:49 05:19 05:49 06:19 06:49 07:15 07:15 07:49 08:15 08:15 08:49 08:49 09:19 09:49   10:49   11:49   12:49   13:49 14:15 14:15 14:49 14:49 15:15 15:15 15:49 16:15 16:15 S 16:49 16:49 17:15 17:15 17:49 18:15 18:15 18:49 18:49 19:15 19:15 19:49   20:49   21:49 22:49 23:49 01:04
S S 0,5 .. Százhalombatta, Tél u. 04:50 05:20 05:50 06:20 06:50 07:16 07:16 07:50 08:16 08:16 08:50 08:50 09:20 09:50   10:50   11:50   12:50   13:50 14:16 14:16 14:50 14:50 15:16 15:16 15:50 16:16 16:16 S 16:50 16:50 17:16 17:16 17:50 18:16 18:16 18:50 18:50 19:16 19:16 19:50   20:50   21:50 22:50 23:50 01:05
26,8 27,5 0,0 .. Százhalombatta, Dunafüredi elág. | | | | | | | | | | | | | |   |   |   |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   |   | | | |
26,9 27,6 .. .. Százhalombatta, Hága L. u. 04:51 05:21 05:51 06:21 06:51 07:17 07:17 07:51 08:17 08:17 08:51 08:51 09:21 09:51   10:51   11:51   12:51   13:51 14:17 14:17 14:51 14:51 15:17 15:17 15:51 16:17 16:17 16:18 16:51 16:51 17:17 17:17 17:51 18:17 18:17 18:51 18:51 19:17 19:17 19:51   20:51   21:51 22:51 23:51 01:06
27,6 28,3 .. .. Százhalombatta, Csokonai u. 04:52 05:22 05:52 06:22 06:52 07:18 07:18 07:52 08:18 08:18 08:52 08:52 09:22 09:52   10:52   11:52   12:52   13:52 14:18 14:18 14:52 14:52 15:18 15:18 15:52 16:18 16:18 16:19 16:52 16:52 17:18 17:18 17:52 18:18 18:18 18:52 18:52 19:18 19:18 19:52   20:52   21:52 22:52 23:52 01:07
28,2 28,9 .. .. Százhalombatta, Halgazdaság 04:54 05:24 05:54 06:24 06:54 07:20 07:20 07:54 08:20 08:20 08:54 08:54 09:24 09:54   10:54   11:54   12:54   13:54 14:20 14:20 14:54 14:54 15:20 15:20 15:54 16:20 16:20 16:21 16:54 16:54 17:20 17:20 17:54 18:20 18:20 18:54 18:54 19:20 19:20 19:54   20:54   21:54 22:54 23:54 01:09
28,8 29,5 .. .. Százhalombatta, DE-Zrt. főkapu 04:55 05:25 05:55 06:25 06:55 07:21 07:21 07:55 08:21 08:21 08:55 08:55 09:25 09:55   10:55   11:55   12:55   13:55 14:21 14:21 14:55 14:55 15:21 15:21 15:55 16:21 16:21 16:22 16:55 16:55 17:21 17:21 17:55 18:21 18:21 18:55 18:55 19:21 19:21 19:55   20:55   21:55 22:55 23:55 01:10
29,1 29,8 .. 0,0 Százhalombatta, DE-Zrt. bej. út | | | | | | | | | | | | | |   |   |   |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   |   | | | |
S S .. 0,3 Százhalombatta, DE-Zrt. 2 sz. kapu S 05:27 S 06:27 S S S S S S S S S S   S   S   12:57   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S   S S S S
29,1 29,8 0,0 0,0 Százhalombatta, DE-Zrt. bej. út | | | | | | | | | | | | | |   |   |   |   | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |   |   | | | |
S S 0,4 .. Százhalombatta, Eperfa u. S 05:29 S 06:29 S 07:23 07:23 S 08:23 08:23 S 08:57 09:27 S   10:57   S   12:59   S 14:23 14:23 S 14:57 15:23 15:23 S 16:23 16:23 16:24 S 16:57 17:23 17:23 S 18:23 18:23 18:57 S 19:23 19:23 S   20:57   S 22:57 S S
S S 0,9 .. Százhalombatta, Panoráma u. S 05:30 S 06:30 S 07:24 07:24 S 08:24 08:24 S 08:58 09:28 S   10:58   S   13:00   S 14:24 14:24 S 14:58 15:24 15:24 S 16:24 16:24 16:25 S 16:58 17:24 17:24 S 18:24 18:24 18:58 S 19:24 19:24 S   20:58   S 22:58 S S
S S 1,0 0,0 Százhalombatta, Temető bej. út S | S | S | | S | | S | | S   |   S   |   S | | S | | | S | | | S | | | S | | | S | | S   |   S | S S
S S S 0,4 Százhalombatta, Temető bejárat S S S S S 07:26 07:26 S S S S 09:00 09:30 S   11:00   S   S   S 14:26 14:26 S 15:00 S S S 16:26 16:26 S S 17:00 S S S S S S S S S S   S   S S S S
S S 1,0 0,0 Százhalombatta, Temető bej. út S | S | S | | S | | S | | S   |   S   |   S | | S | | | S | | | S | | | S | | | S | | S   |   S | S S
S S 1,1 .. Százhalombatta, István király útja S 05:31 S 06:31 S 07:27 07:27 S 08:25 08:25 S 09:01 09:31 S   11:01   S   13:01   S 14:27 14:27 S 15:01 15:25 15:25 S 16:27 16:27 16:26 S 17:01 17:25 17:25 S 18:25 18:25 18:59 S 19:25 19:25 S   20:59   S 22:59 S S
S S 1,6 .. Százhalombatta, Régészeti Park S 05:32 S 06:32 S 07:28 07:28 S 08:26 08:26 S 09:02 09:32 S   11:02   S   13:02   S 14:28 14:28 S 15:02 15:26 15:26 S 16:28 16:28 16:27 S 17:02 17:26 17:26 S 18:26 18:26 19:00 S 19:26 19:26 S   21:00   S 23:00 S S
29,1 29,8 0,0 .. Százhalombatta, DE-Zrt. bej. út | | | o | o o | o o | | o |   |   |   |   | o o | | o o | o o | | | o o | o o | | o o |   |   | | | |
29,4 30,1 .. .. Százhalombatta, Erőmű u. 04:56 05:37 05:56   06:56     07:56     08:56 09:07   09:56   11:07   11:56   13:07   13:56     14:56 15:07     15:56     16:32 16:56 17:07     17:56     19:05 18:56     19:56   21:05   21:56 23:05 23:56 01:11
30,3 31,0 .. .. Százhalombatta, Gyorma u. 04:58 05:39 05:58   06:58     07:58     08:58 09:09   09:58   11:09   11:58   13:09   13:58     14:58 15:09     15:58     16:34 16:58 17:09     17:58     19:07 18:58     19:58   21:07   21:58 23:07 23:58 01:13
30,9 31,6 .. .. Százhalombatta, Óvoda 04:59 05:40 05:59   06:59     07:59     08:59 09:10   09:59   11:10   11:59   13:10   13:59     14:59 15:10     15:59     16:35 16:59 17:10     17:59     19:08 18:59     19:59   21:08   21:59 23:08 23:59 01:14
31,2 31,9 .. .. Százhalombatta, Szent László u. 123. 05:00 05:41 06:00   07:00     08:00     09:00 09:11   10:00   11:11   12:00   13:11   14:00     15:00 15:11     16:00     16:36 17:00 17:11     18:00     19:09 19:00     20:00   21:09   22:00 23:09 00:00 01:15
31,5 32,2 .. .. Százhalombatta, aut. ford. 05:01 05:42 06:01   07:01     08:01     09:01 09:12   10:01   11:12   12:01   13:12   14:01     15:01 15:12     16:01     16:37 17:01 17:12     18:01     19:10 19:01     20:01   21:10   22:01 23:10 00:01 01:16

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetők, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: december 24-én
6 Nem közlekedik: december 25-én és 26-án, valamint január 1-jén

on school-days
on school-days
on work-days
on work-days
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Stopping only for passengers getting off
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service