Skip navigation
756

Budapest–Budaörs–Törökbálint–Érd–Százhalombatta

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 756 1 I    
0,0 .. Budapest, Waldorf ált. iskola 15:45
0,8 .. Budaörs, Repülőgépes Szolgálat 15:47
3,5 .. Budaörs, Baross u. 15:51
5,1 .. Budaörs, Városháza 15:53
5,6 .. Budaörs, Gimnázium 15:54
8,3 .. Budaörs, Gyár u. 16:00
9,8 .. Törökbálint, Vasútállomás 16:03
10,5 .. Törökbálint, Köztársaság tér 16:05
10,9 .. Törökbálint, Idősek otthona 16:06
11,4 0,0 Törökbálint, Károlyi u. / Széchenyi tér 16:07
S 0,7 Törökbálint, Sportközpont S
13,3 3,0 Törökbálint, Virágtanya 16:09
14,0 .. Érd, Felsővölgyi u. 16:10
14,6 .. Érd, Szedő u. 16:12
15,3 .. Érd, Bem tér 16:14
15,8 .. Érd, Rekettye u. 16:15
16,3 .. Érd, Daróci u. 16:17
16,7 .. Érd, Cserhalmi u. 16:18
17,2 .. Érd, Akácfa u. 16:19
17,7 .. Érd, Aggteleki u. 16:21
18,2 .. Érd, Géza u. 16:22
18,7 .. Érd, Gellért u. 16:24
19,2 .. Érd, Ferenc u. 16:25
19,6 .. Érd, Attila u. 16:26
20,0 .. Érd, Széchenyi tér 16:27
20,6 0,0 Érd, Kálvin tér 16:30
S 0,6 Érd, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  16:32
20,6 0,0 Érd, Kálvin tér 16:34
21,2 .. Érd, Szabadság tér 16:35
22,0 .. Érd, Temető 16:37
22,8 .. Érd, Délibáb u. 16:39
26,8 .. Bentapuszta 16:43
28,2 .. Százhalombatta, Vasútállomás 16:47

Legend


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service