Skip navigation
761

Biatorbágy–Bicske

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   I    
0,0 Biatorbágy, Meggyfa u. 07:30
0,4 Biatorbágy, Völgyhíd 07:31
1,0 Biatorbágy, Vendel tér 07:32
1,9 Biatorbágy, Szent László utca 07:34
2,5 Biatorbágy, Tavasz u. 07:35
3,1 Biatorbágy, Kinizsi u. 07:37
4,2 Biatorbágy, Fő tér 07:39
5,2 Biatorbágy, Kolozsvári u. 07:41
5,8 Biatorbágy, Orvosi rendelő 07:43
12,7 Herceghalom, vá. bej. út 07:52
20,1 Bicske, Kanizsai u. 08:02
21,0 Bicske, Kossuth tér 08:04

Legend


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
R Regional passenger transport service