Skip navigation
760

Budapest–Budaörs–Biatorbágy–Etyek–Bicske

Timetable valid from: 2022.09.01 - 2022.12.10
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1   M     low floor 3   M     low floor 2811   M     low floor 105   A     low floor 5   M     low floor 778 1 M     low floor 7   I     low floor 217   T     low floor 2811   M     low floor 111   A     low floor 11   M     low floor 2811   M     low floor 15   I     low floor 215   T     low floor 2811         low floor 2812   I     low floor 19         low floor 21         low floor 778 5 M     low floor 2811         low floor 23         low floor 25         low floor 2811         low floor 27         low floor 778 7 M     low floor 2813   M     low floor 29         low floor 778 9 M     low floor 2813   M     low floor 2811         low floor 31         low floor 2811   M     low floor 778 11 M     low floor 2813   M     low floor 782 1 M     low floor 33   M     low floor 2811         low floor 35         low floor 782 3 16     low floor 2811   M     low floor 778 13 M     low floor 2813   I     low floor 2813   T     low floor 37   I     low floor 2811         low floor 2812   I     low floor 39         low floor 2811   M     low floor 782 5 M     low floor 778 15 M     low floor 2813   I     low floor 2813   T     low floor 41   I     low floor 2811         low floor 2812   I     low floor 43     2   low floor 778 17 M     2813   I     low floor 45   M     low floor 2811     2   low floor 2812   I     low floor 49     2   low floor 778 19 M     low floor 51   M     low floor 2811     2   low floor 53     2   low floor 778 21 M     low floor 55   M     low floor 57     2   low floor 59   M     low floor 2811     2   low floor 61     2   low floor 63     2   low floor 2811     2   low floor 65     2   low floor 67     2   low floor
0,0 0,0 .. .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:40 05:10 05:30 05:40 05:40 05:50 06:10 06:10 06:30 06:40 06:40 06:50 07:10 07:10 07:20 07:25 07:40 08:40 08:55 09:20 09:40 10:40 11:20 11:40 11:55 12:10 12:40 12:55 13:10 13:20 13:40 13:50 13:55 13:55   14:10 14:20 14:40   14:50 14:55 14:55 15:10 15:10 15:20 15:30 15:40 15:50   15:55 15:55 16:10 16:10 16:20 16:30 16:40 16:55 16:55 17:10 17:20 17:30 17:40 17:55 18:10 18:20 18:40 18:55 19:10 19:40 20:10   20:40 21:40   22:40 23:40
2,1 2,1 .. .. Budapest, Péterhegyi út 04:45 05:15 05:35 05:45 05:45 | 06:15 06:15 06:35 06:45 06:45 06:55 07:15 07:15 07:25 | 07:45 08:45 | 09:25 09:45 10:45 11:25 11:45 | 12:15 12:45 | 13:15 13:25 13:45 13:55 | 14:00   14:15 14:25 14:45   14:55 | 15:00 15:15 15:15 15:25 | 15:45 15:55   | 16:00 16:15 16:15 16:25 | 16:45 | 17:00 17:15 17:25 | 17:45 | 18:15 18:25 18:45 | 19:15 19:45 20:15   20:45 21:45   22:45 23:45
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                        
7,2 7,2 0,0 .. Budaörs, Benzinkút 04:52 05:22 05:42 05:52 05:52 S 06:22 06:22 06:42 06:52 06:52 07:02 07:22 07:22 07:32 | 07:52 08:52 S 09:32 09:52 10:52 11:32 11:52 S S 12:52 S S 13:32 13:52 14:02 S S   14:22 14:32 14:52   15:02 S S S 15:22 15:32 | 15:52 16:02   S S S 16:22 16:32 | 16:52 S S 17:22 17:32 | 17:52 S 18:22 18:32 18:52 S 19:22 19:52 20:22   20:52 21:52   22:52 23:52
S S 1,4 .. Budaörs, Lévai u. S S S S S S S 06:24 S S S S S 07:24 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S S   S S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S 2,1 .. Budaörs, Gimnázium S S S S S S S 06:26 S S S S S 07:26 S S S S S S S S S S S 12:27 S S 13:27 S S S S 14:12   S S S   S S 15:12 15:27 S S S S S   S 16:12 16:27 S S S S S 17:12 S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S 2,5 .. Budaörs, Alcsiki dűlő S S S S S S S 06:27 S S S S S 07:27 S S S S S S S S S S S | S S | S S S S |   S S S   S S | | S S S S S   S | | S S S S S | S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S 2,8 .. Budaörs, Lejtő u. S S S S S S S 06:28 S S S S S 07:28 S S S S S S S S S S S | S S | S S S S |   S S S   S S | | S S S S S   S | | S S S S S | S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S 3,2 .. Budaörs, Ibolya u. S S S S S S S 06:29 S S S S S 07:29 S S S S S S S S S S S | S S | S S S S |   S S S   S S | | S S S S S   S | | S S S S S | S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S 3,6 .. Budaörs, Csiki csárda S S S S S S S 06:30 S S S S S 07:30 S S S S S S S S S S S | S S | S S S S |   S S S   S S | | S S S S S   S | | S S S S S | S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S 4,1 .. Budaörs, Csiki tanya S S S S S S S 06:31 S S S S S 07:31 S S S S S S S S S S S | S S | S S S S |   S S S   S S | | S S S S S   S | | S S S S S | S S S S S S S S S S S S   S S   S S
S S 4,8 .. Budaörs, Gyár u. S S S S S S S 06:32 S S S S S 07:32 S S S S S S S S S S S 12:33 S S 13:33 S S S S 14:18   S S S   S S 15:18 15:33 S S S S S   S 16:18 16:33 S S S S S 17:18 S S S S S S S S S S S S   S S   S S
11,9 S S .. Budaörs, Tetra Pak 04:58 05:28 05:48 05:58 05:58 S 06:28 S 06:48 06:58 06:58 07:08 07:28 S 07:38 S 07:58 08:58 S 09:38 09:58 10:58 11:38 11:58 S S 12:58 S S 13:38 13:58 14:08 S S   14:28 14:38 14:58   15:08 S S S 15:28 15:38 S 15:58 16:08   S S S 16:28 16:38 S 16:58 S S 17:28 17:38 S 17:58 S 18:28 18:38 18:58 S 19:28 19:58 20:28   20:58 21:58   22:58 23:58
13,8 S 7,2 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | | S | | | | | | | | | S | | S | | | | | S | | S | | | | S |   | | |   | S | | | | S | |   S | | | | S | S | | | S | S | | | S | | |   | |   | |
S S S 0,1 Budaörs, Ipari és Technológiai Park S 05:30 S S 06:00 S 06:30 06:35 S S 07:00 S 07:30 07:35 S S 08:01 09:01 S 09:41 10:01 11:01 11:41 12:01 S 12:36 12:58 S 13:36 13:41 14:01 14:11 S 14:21   14:31 14:41 15:01   15:11 S 15:21 15:36 15:31 15:41 S 16:01 16:11   S 16:21 16:36 16:31 16:41 S 17:01 S 17:21 17:31 17:41 S 18:01 S 18:31 18:41 19:01 S 19:31 20:01 20:31   S S   S S
S S S 0,2 Biatorbágy, Premier Outlet S S S S S S S S S S S S S S S S 08:02 09:02 S 09:42 10:02 11:02 11:42 12:02 S 12:37 13:02 S 13:37 13:42 14:02 14:12 S 14:22   14:32 14:42 15:02   15:12 S 15:22 15:37 15:32 15:42 S 16:02 16:12   S 16:22 16:37 16:32 16:42 S 17:02 S 17:22 17:32 17:42 S 18:02 S 18:32 18:42 19:02 S 19:32 20:02 20:32   S S   S S
13,8 S S 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út | | | | | S | | | | | | | | | S | | S | | | | | S | | S | | | | S |   | | |   | S | | | | S | |   S | | | | S | S | | | S | S | | | S | | |   | |   | |
14,4 S 0,0 .. Biatorbágy, ALPINE 05:01 05:31 05:51 06:01 06:01 06:07 06:31 06:36 06:51 07:01 07:01 07:11 07:31 07:36 07:41 S 08:04 09:04 09:14 09:44 10:04 11:04 11:44 12:04 12:14 12:39 13:04 13:14 13:39 13:44 14:04 14:14 14:15 14:24   14:34 14:44 15:04   15:14 15:15 15:24 15:39 15:34 15:44 S 16:04 16:14   16:14 16:24 16:39 16:34 16:44 S 17:04 17:14 17:24 17:34 17:44 S 18:04 18:14 18:34 18:44 19:04 19:14 19:34 20:04 20:34   21:01 22:01   23:01 00:01
15,2 S 0,8 .. Biatorbágy, Vendel Park 05:02 05:32 05:52 06:02 06:02 06:08 06:32 06:37 06:52 07:02 07:02 07:12 07:32 07:37 07:42 S 08:05 09:05 09:15 09:45 10:05 11:05 11:45 12:05 12:15 12:40 13:05 13:15 14:40 13:45 14:05 14:15 14:16 14:25   14:35 14:45 15:05   15:15 15:16 15:25 15:40 15:35 15:45 S 16:05 16:15   16:15 16:25 16:40 16:35 16:45 S 17:05 17:15 17:25 17:35 17:45 S 18:05 18:15 18:35 18:45 19:05 19:15 19:35 20:05 20:35   21:02 22:02   23:02 00:02
S S 4,2 .. Biatorbágy, vá. bej. út S S | S S   S S | S S | S S | S S S S | S S | S S S S S S | S | S S   S | S   | S S S S | S S |   S S S S | S S S S S | S S S S | S S S S S   S S   S S
S S 4,4 .. Biatorbágy, Vasútállomás S S 05:57 S S 06:14 S S 06:57 S S 07:17 S S 07:47 S S S 09:20 09:50 S S 11:50 S 12:20 S S 13:20 S 13:50 S 14:20 S S   S 14:50 S   15:20 S S S S 15:50 S S 16:20   16:20 S S S 16:50 S S 17:20 S S 17:50 S S 18:20 S 18:50 S 19:20 S S S   S S   S S
Budapest, Kelenföld     05:32           06:32     07:02     07:32       09:02 09:32     11:32   12:02     13:02   13:32   14:02         14:32     15:02         15:32     16:02   16:02       16:32     17:02     17:32     18:02   18:32   19:02       20:32     22:32    
Biatorbágy     05:45           06:45     07:15     07:45       09:15 09:45     11:45   12:15     13:15   13:45   14:15         14:45     15:15         15:45     16:15   16:15       16:45     17:15     17:45     18:15   18:45   19:15       20:45     22:45    
Tatabánya     05:08     05:38     06:08     06:38     07:08       08:38 09:08     11:08   11:38         13:08   13:38         14:08     14:38         15:08     15:38           16:08     16:38     17:08     17:38   18:08   18:38                  
Biatorbágy     05:37     06:07     06:37     07:07     07:37       09:07 09:37     11:37   12:07         13:37   14:07         14:37     15:07         15:37     16:07           16:37     17:08     17:37     18:07   18:37   19:07                  
S S 4,4 .. Biatorbágy, Vasútállomás S S 05:58 S S 06:15 S S 06:58 S S 07:21 S S 07:51 S S S 09:21 09:51 S S 11:51 S 12:21 S S S S 13:51 S 14:21 S S   S 14:51 S   15:21 S S S S 15:51 S S 16:21   16:21 S S S 16:51 S S 17:21 S S 17:51 S S 18:21 S 18:51 S 19:21 S S S 20:51 S S 22:51 S S
S S 4,6 .. Biatorbágy, vá. bej. út S S | S S   S S | S S | S S | S S S   | S S | S   S S S S | S | S S   S | S   | S S S S | S S |     S S S | S S   S S | S S   S | S   S S S | S S | S S
17,7 17,7 6,8 .. Biatorbágy, Meggyfa u. 05:06 05:36 S 06:06 06:06   06:36 06:41 S 07:06 07:06 S 07:36 07:41 S 07:46 08:09 09:09   S 10:09 11:09 S 12:09   12:44 13:09 13:24 13:44 S 14:09 S 14:19 14:29   14:39 S 15:09   S 15:19 15:29 15:44 15:39 S 15:51 16:09 S     16:29 16:44 16:39 S 16:51 17:09   17:29 17:39 S 17:51 18:09   18:39 S 19:09   19:39 20:09 20:39 S 21:06 22:06 S 23:06 00:06
18,6 18,6 .. .. Biatorbágy, Vasút u. 05:08 05:38 S 06:08 06:08   06:38 06:43 S 07:08 07:08 S 07:38 07:43 S 07:48 08:11 09:11   S 10:11 11:11 S 12:11   12:46 13:11 13:26 13:46 S 14:11 S 14:21 14:31   14:41 S 15:11   S 15:21 15:31 15:46 15:41 S 15:53 16:11 S 16:26   16:31 16:46 16:41 S 16:53 17:11   17:31 17:41 S 17:53 18:11   18:41 S 19:11   19:41 20:11 20:41 S 21:08 22:08 S 23:08 00:08
19,2 19,2 .. .. Biatorbágy, Kolozsvári u. 05:09 05:39 06:09 06:09 06:09   06:39 06:44 07:09 07:09 07:09 07:32 07:39 07:44 08:02 07:49 08:12 09:12   10:02 10:12 11:12 12:02 12:12   12:47 13:12   13:47 14:02 14:12 14:32   14:32 14:33 14:42 15:02 15:12 15:28 15:32   15:32 15:47 15:42 16:02 15:54 16:12 16:32 16:27   16:32 16:47 16:42 17:02 16:54 17:12   17:32 17:42 18:02 17:54 18:12   18:42 19:02 19:12   19:42 20:12 20:42 21:02 21:09 22:09 23:02 23:09 00:09
19,8 19,8 .. .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 05:11 05:41 06:11 06:11 06:11   06:41 06:46 07:11 07:11 07:11 07:34 07:41 07:46 08:04 07:51 08:14 09:14   10:04 10:14 11:14 12:04 12:14   12:49 13:14   13:49 14:04 14:14 14:34   14:34 14:35 14:44 15:04 15:14 15:30 15:34   15:34 15:49 15:44 16:04 15:56 16:14 16:34 16:29   16:34 16:49 16:44 17:04 16:56 17:14   17:34 17:44 18:04 17:56 18:14   18:44 19:04 19:14   19:44 20:14 20:44 21:04 21:11 22:11 23:04 23:11 00:11
20,2 20,2 .. .. Biatorbágy, Szentháromság tér 05:12 05:42 06:12 06:12 06:12   06:42 06:47 07:12 07:12 07:12 07:35 07:42 07:47 08:05 07:52 08:15 09:15   10:05 10:15 11:15 12:05 12:15   12:50 13:15   13:50 14:05 14:15 14:35   14:35 14:36 14:45 15:05 15:15 15:31 15:35   15:35 15:50 15:45 16:05 15:57 16:15 16:35 16:30   16:35 16:50 16:45 17:05 16:57 17:15   17:35 17:45 18:05 17:57 18:15   18:45 19:05 19:15   19:45 20:15 20:45 21:05 21:12 22:12 23:05 23:12 00:12
20,7 20,7 .. .. Biatorbágy, Kálvin tér 05:13 05:43 06:13 06:13 06:13   06:43 06:48 07:13 07:13 07:13 07:36 07:43 07:48 08:06 07:53 08:16 09:16   10:06 10:16 11:16 12:06 12:16   12:51 13:16   13:51 14:06 14:16 14:36   14:36 14:37 14:46 15:06 15:16 15:32 15:36   15:36 15:51 15:46 16:06 15:58 16:16 16:36 16:31   16:36 16:51 16:46 17:06 16:58 17:16   17:36 17:46 18:06 17:58 18:16   18:46 19:06 19:16   19:46 20:16 20:46 21:06 21:13 22:13 23:06 23:13 00:13
25,4 25,4 .. .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 05:20 05:50   06:20 06:20   06:50 06:55   07:20 07:20   07:50 07:55   08:00 08:23 09:23     10:23 11:23   12:23   12:58 13:23   13:58   14:23     14:43   14:53   15:23       15:43 15:58 15:53   16:05 16:23   16:38   16:43 16:58 16:53   17:05 17:23   17:43 17:53   18:05 18:23   18:53   19:23   19:53 20:23 20:53   21:20 22:20   23:20 00:20
26,0 26,0 .. .. Etyek, Községháza 05:21 05:51   06:21 06:21   06:51 06:56   07:21 07:21   07:51 07:56   08:01 08:24 09:24     10:24 11:24   12:24   12:59 13:24   13:59   14:24     14:44   14:54   15:24       15:44 15:59 15:54   16:06 16:24   16:39   16:44 16:59 16:54   17:06 17:24   17:44 17:54   18:06 18:24   18:54   19:24   19:54 20:24 20:54   21:21 22:21   23:21 00:21
26,2 26,2 0,0 .. Etyek, bicskei elág. | |   | |   | |   | |   | |   | | |     | |   |   | |   |   |     |   |   |       | | |   | |   |   | | |   | |   | |   | |   |   |   | | |   | |   | |
S S 0,5 .. Etyek, Palatinus u. 05:22 05:52   06:22 06:22   06:52 06:57   07:22 07:22   07:52 07:57   08:02 08:25 09:25     10:25 11:25   12:25   13:00 13:25   14:00   14:25     14:45   14:55   15:25       15:45 16:00 15:55   16:07 16:25   16:40   16:45 17:00 16:55   17:07 17:25   17:45 17:55   18:07 18:25   18:55   19:25   19:55 20:25 20:55   21:22 22:22   23:22 00:22
S S 0,7 0,0 Etyek, aut. ford. 05:23 05:53   06:23 06:23   06:53 06:58   07:23 07:23   07:53 07:58   08:03 08:26 |     10:26 |   12:26   13:01 |   14:01   14:26     14:46   14:56   15:26       15:46 16:01 15:56   16:08 16:26   16:41   16:46 17:01 16:56   17:08 17:26   17:46 17:56   18:08 18:26   18:56   19:26   19:56 20:26 20:56   21:23 22:23   23:23 00:23
S S S 1,5 Etyek, Korda Filmstúdió S     S S         S S           S 09:28     S 11:28   S   S 13:28   S   S     S       S       S       S S       S S     S S   S     S S       S     S     S S   S S
S S 0,7 0,0 Etyek, aut. ford. 05:23     06:23 06:23         07:23 07:23           08:26 09:31     10:26 11:31   12:26   13:01 13:31   14:01   14:26     14:46       15:26       15:46       16:08 16:26       16:46 17:01     17:08 17:26   17:46     18:08 18:26       19:26     20:26     21:23 22:23   23:23 00:23
S S 0,5 .. Etyek, Palatinus u. |     | |         | |           | |     | |   |   | |   |   |     |       |       |       | |       | |     | |   |     | |       |     |     | |   | |
26,2 26,2 0,0 .. Etyek, bicskei elág. |     | |         | |           | |     | |   |   | |   |   |     |       |       |       | |       | |     | |   |     | |       |     |     | |   | |
27,3 27,3 .. .. Etyek, Boti út 05:26     06:26 06:26         07:26 07:26           08:29 09:34     10:29 11:34   12:29   13:04 13:34   14:04   14:29     14:49       15:29       15:49       16:11 16:29       16:49 17:04     17:11 17:29   17:49     18:11 18:29       19:29     20:29     21:26 22:26   23:26 00:26
27,8 27,8 .. .. Etyek, Boti úti kiskertek 05:27     06:27 06:27         07:27 07:27           08:30 09:35     10:30 11:35   12:30   13:05 13:35   14:05   14:30     14:50       15:30       15:50       16:12 16:30       16:50 17:05     17:12 17:30   17:50     18:12 18:30       19:30     20:30     21:27 22:27   23:27 00:27
29,0 29,0 .. .. Etyek, Botpuszta 05:29     06:29 06:29         07:29 07:29           08:32 09:37     10:32 11:37   12:32   13:07 13:37   14:07   14:32     14:52       15:32       15:52       16:14 16:32       16:52 17:07     17:14 17:32   17:52     18:14 18:32       19:32     20:32     21:29 22:29   23:29 00:29
33,7 33,7 .. .. Háromrózsa-tanya o     o o         07:34 07:34           o 09:42     o 11:42   o   o 13:42   o   o     o       o       o       o 16:37       16:57 17:12     o o   17:57     o o       o     o     o o   o o
40,1 40,1 .. .. Bicske, Műszaki áruház                   07:42 07:42             09:50       11:50         13:50                                       16:45                                                          
40,8 40,8 .. .. Bicske, vá. bej. út                   07:44 07:44             09:52       11:52         13:52                                       16:47                                                          
41,5 41,5 .. .. Bicske, Vasútállomás                   07:45 07:45             09:53       11:53         13:53                                       16:48                                                          

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetők, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: december 24-én

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on school-days
on school-days
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service