Skip navigation
762

Budapest–Biatorbágy, Vasútállomás–Sóskút

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 41     5   low floor 1   M     low floor 3   M     low floor 33   M     low floor 5         low floor 7         low floor 9         low floor 11         low floor 13   M     low floor 15         low floor 17   M     low floor 19         low floor 21   M     low floor 23         low floor 25     2   low floor 27     2   low floor 29     2   low floor 31     2   low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:30 06:30 06:50 07:20 09:20 11:20 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 17:20 18:20    
2,1 2,1 .. Budapest, Péterhegyi út   05:35 06:35 06:55 07:25 09:25 11:25 13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 17:25 18:25    
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                    
7,2 7,2 .. Budaörs, Benzinkút   05:42 06:42 07:02 07:32 09:32 11:32 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:32 18:32    
S 8,6 .. Budaörs, Lévai u.   S S S S S S S S S S S S S S S    
S 9,3 .. Budaörs, Gimnázium   S S S S S S S S S S S S S S S    
S 9,7 .. Budaörs, Alcsiki dűlő   S S S S S S S S S S S S S S S    
S 10,0 .. Budaörs, Lejtő u.   S S S S S S S S S S S S S S S    
S 10,4 .. Budaörs, Ibolya u.   S S S S S S S S S S S S S S S    
S 10,8 .. Budaörs, Csiki csárda   S S S S S S S S S S S S S S S    
S 11,3 .. Budaörs, Csiki tanya   S S S S S S S S S S S S S S S    
S 12,0 .. Budaörs, Gyár u.   S S S S S S S S S S S S S S S    
11,9 S .. Budaörs, Tetra Pak   05:47 06:48 07:08 07:38 09:38 11:38 13:38 14:08 14:38 15:08 15:38 16:08 16:38 17:38 18:38    
13,8 14,4 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út   | | | | | | | | | | | | | | |    
S S 0,1 Budaörs, Ipari és Technológiai Park   S S S S 09:41 11:41 13:41 14:11 14:41 15:11 15:41 16:11 16:41 17:41 18:41    
S S 0,2 Biatorbágy, Premier Outlet   S S S S 09:42 11:42 13:42 14:12 14:42 15:12 15:42 16:12 16:42 17:42 18:42    
13,8 14,4 0,0 Budaörs, Ipari Park bej. út   | | | | | | | | | | | | | | |    
14,4 15,0 .. Biatorbágy, ALPINE   05:50 06:51 07:11 07:41 09:44 11:44 13:44 14:14 14:44 15:14 15:44 16:14 16:44 17:44 18:44    
15,8 18,4 .. Biatorbágy, Vendel Park   05:51 06:52 07:12 07:42 09:45 11:45 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:45 18:45    
18,6 19,2 0,0 Biatorbágy, vá. bej. út   | | | | | | | | | | | | | | |    
S S 0,2 Biatorbágy, Vasútállomás   05:56 06:57 07:17 07:47 09:50 11:50 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:50 18:50    
Budapest, Kelenföld   05:32 06:32 07:02 07:32 09:32 11:32 13:32 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:32 18:32 20:32 22:32
Biatorbágy   05:45 06:45 07:15 07:45 09:45 11:45 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:45 18:45 20:45 22:45
Tatabánya   05:08 06:08 06:38 07:08 09:08 11:08 13:08 13:38 14:08 14:38 15:08   16:08 17:08 18:08    
Biatorbágy   05:37 06:37 07:07 07:37 09:37 11:37 13:37 14:07 14:37 15:07 15:37   16:37 17:37 18:37    
S S 0,2 Biatorbágy, Vasútállomás   05:56 06:58 07:21 07:51 09:51 11:51 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:21 16:51 17:51 18:51 20:51 22:51
18,6 19,2 0,0 Biatorbágy, vá. bej. út   | | | | | | | | | | | | | | | | |
19,2 19,8 .. Biatorbágy, Vendel tér   05:58 07:00 07:23 07:53 09:53 11:53 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:23 16:53 17:53 18:53 20:53 22:53
20,1 20,7 .. Biatorbágy, Szent László utca   06:00 07:02 07:25 07:55 09:55 11:55 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:55 18:55 20:55 22:55
20,7 21,3 .. Biatorbágy, Tavasz u.   06:01 07:03 07:26 07:56 09:56 11:56 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:26 16:56 17:56 18:56 20:56 22:56
21,3 21,9 .. Biatorbágy, Kinizsi u.   06:03 07:05 07:28 07:58 09:58 11:58 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:28 16:58 17:58 18:58 20:58 22:58
22,4 23,0 .. Biatorbágy, Fő tér   06:05 07:07 07:30 08:00 10:00 12:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 18:00 19:00 21:00 23:00
23,4 24,0 .. Biatorbágy, Kolozsvári u.   06:07 07:09 07:32 08:02 10:02 12:02 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:32 17:02 18:02 19:02 21:02 23:02
24,0 24,6 .. Biatorbágy, Orvosi rendelő   06:09 07:11 07:34 08:04 10:04 12:04 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 18:04 19:04 21:04 23:04
24,4 25,0 .. Biatorbágy, Szentháromság tér   06:10 07:12 07:35 08:05 10:05 12:05 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 18:05 19:05 21:05 23:05
24,9 25,5 .. Biatorbágy, Kálvin tér   06:11 07:13 07:36 08:06 10:06 12:06 14:06 14:36 15:06 15:36 16:06 16:36 17:06 18:06 19:06 21:06 23:06
25,4 26,0 .. Biatorbágy, aut. ford. 05:15 06:12 07:14 07:37 08:07 10:07 12:07 14:07 14:37 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07 18:07 19:07 21:07 23:07
26,4 27,0 .. Biatorbágy, Alsómajor 05:16 06:13 07:16 o 08:09 10:09 12:09 14:09 o 15:09 o 16:09 o 17:09 o 19:09 21:09 23:09
27,2 27,8 .. Biatorbágy, Erdészház 05:18 06:15 07:18   08:11 10:11 12:11 14:11   15:11   16:11   17:11   19:11 21:11 23:11
28,3 28,9 .. Biatorbágy, Pecató 05:20 06:17 07:20   08:13 10:13 12:13 14:13   15:13   16:13   17:13   19:13 21:13 23:13
29,9 30,5 .. Sóskút-Öreghegy, Széles u. 05:22 06:19 07:22   08:15 10:15 12:15 14:15   15:15   16:15   17:15   19:15 21:15 23:15
30,6 31,2 .. Sóskút, Kőbánya 05:23 06:20 07:23   08:16 10:16 12:16 14:16   15:16   16:16   17:16   19:16 21:16 23:16
32,0 32,6 .. Sóskút, Iskola 05:25 06:22 07:25   08:18 10:18 12:18 14:18   15:18   16:18   17:18   19:18 21:18 23:18

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetők, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: december 24-én
5 Nem közlekedik: december 25-én és 26-án

on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service