Skip navigation
778

Budapest–Biatorbágy–Páty–Budajenő–Zsámbék

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R   R R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 778 1 M     low floor 778 3 M     low floor 782 4 16     low floor 782 304 87     low floor 789 9       778 5 M     low floor 778 7 M     low floor 778 9 M     low floor 778 11 M     low floor 778 13 M     low floor 778 15 M     low floor 778 17 M     low floor 778 19 M     low floor 778 21 M     low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:50         08:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55
2,1 2,1 .. Budapest, Péterhegyi út |         | | | | | | | | |
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                            
S S 0,0 Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S 06:33       S S S S S S S S S
7,2 S 5,3 Budaörs, Benzinkút S S       S S S S S S S S S
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                            
14,4 14,4 12,5 Biatorbágy, ALPINE 06:07 06:48       09:14 12:14 13:14 14:15 15:15 16:14 17:14 18:14 19:14
15,2 15,2 .. Biatorbágy, Vendel Park 06:08 06:49       09:15 12:15 13:15 14:16 15:16 16:15 17:15 18:15 19:15
.. 18,6 0,0 Biatorbágy, vá. bej. út | S       | | | S S | | | |
.. .. 0,2 Biatorbágy, Vasútállomás 06:14 S       09:20 12:20 13:20 S S 16:20 17:20 18:20 19:20
Budapest-Kelenföld           09:02 12:02 13:02 S S 16:02 17:02 18:02 19:02
Biatorbágy           09:16 12:16 13:16 S S 16:16 17:16 18:16 19:16
.. .. 0,2 Biatorbágy, Vasútállomás 06:15 S       09:21 12:21 13:21 S S 16:21 17:21 18:21 19:21
.. 18,6 0,0 Biatorbágy, vá. bej. út | S       | | | S S | | | |
.. 19,2 .. Biatorbágy, Vendel tér 06:16 S       09:22 12:22 13:22 S S 16:22 17:22 18:22 19:22
17,7 S .. Biatorbágy, Meggyfa u. S 06:52       S S S 14:19 15:19 S S S S
18,6 S .. Biatorbágy, Vasút u. S 06:54       S S S 14:21 15:21 S S S S
19,0 S .. Biatorbágy, Fő tér S 06:55 06:55 06:55   S S S 14:22 15:22 S S S S
20,1 S .. Biatorbágy, Kinizsi u. S [ 06:57 06:57   S S S 14:24 15:24 S S S S
20,7 S .. Biatorbágy, Tavasz u. S   06:59 06:59   S S S 14:26 15:26 S S S S
21,3 S .. Biatorbágy, Szent László utca S   07:01 07:01   S S S 14:28 15:28 S S S S
22,5 21,1 .. Páty, Torbágyi téglagyár 06:20   07:03 07:03   09:26 12:26 13:26 14:30 15:30 16:26 17:26 18:26 19:26
23,7 22,3 .. Páty, Torbágyi út 10. 06:22   07:05 07:05   09:28 12:28 13:28 14:32 15:32 16:28 17:28 18:28 19:28
24,4 23,0 .. Páty, Rendőrség 06:23   07:06 07:06   09:29 12:29 13:29 14:33 15:33 16:29 17:29 18:29 19:29
24,9 23,5 .. Páty, Iskola u. 06:24   07:08 07:08 07:12 09:30 12:30 13:30 14:34 15:34 16:30 17:30 18:30 19:30
25,3 23,9 .. Páty, Telki elág. 06:26   07:10 07:10 07:14 09:32 12:32 13:32 14:36 15:36 16:32 17:32 18:32 19:32
25,8 24,4 .. Páty, Arany János u. 06:28       07:16 09:34 12:34 13:34 14:38 15:38 16:34 17:34 18:34 19:34
26,5 25,1 .. Páty, Erdészház 06:29       07:17 09:35 12:35 13:35 14:39 15:39 16:35 17:35 18:35 19:35
28,0 26,6 .. Pátyi elág. 06:32       07:19 09:37 12:37 13:37 14:41 15:41 16:37 17:37 18:37 19:37
29,0 27,6 .. Telki, Hóvirág u. 06:34       07:21 09:39 12:39 13:39 14:43 15:43 16:39 17:39 18:39 19:39
29,6 28,2 .. Telki, Ófalu 06:35       07:22 09:40 12:40 13:40 14:44 15:44 16:40 17:40 18:40 19:40
30,1 28,7 .. Telki, Rákóczi F. u. 06:36       07:23 09:41 12:41 13:41 14:45 15:45 16:41 17:41 18:41 19:41
30,5 29,1 .. Telki, Muskátli u. 06:37       07:24 09:42 12:42 13:42 14:46 15:46 16:42 17:42 18:42 19:42
31,0 29,6 .. Telki, Újfalu 06:38       07:25 09:43 12:43 13:43 14:47 15:47 16:43 17:43 18:43 19:43
31,9 30,5 .. Budajenő, Posta 06:39       07:26 09:44 12:44 13:44 14:48 15:48 16:44 17:44 18:44 19:44
32,3 30,9 .. Budajenő, Petőfi S. u. 06:40       07:27 09:45 12:45 13:45 14:49 15:49 16:45 17:45 18:45 19:45
32,3 30,9 .. Budajenő, Petőfi S. u. 06:40         09:45 12:45 13:45     16:45 17:45 18:45 19:45
35,3 34,2 .. Perbál, Újmajor 06:44         09:49 12:49 13:49     16:49 16:49 18:49 19:49
36,6 35,2 .. Perbál, Szervizüzem 06:45         09:50 12:50 13:50     16:50 17:50 18:50 19:50
37,2 35,8 .. Perbál, Központ 06:46         09:51 12:51 13:51     16:51 17:51 18:51 19:51
37,7 36,3 0,0 Perbál, Kisperbál 06:47         09:52 12:52 13:52     16:52 17:52 18:52 19:52
S S 0,3 Perbál, aut. ford. 06:48         09:53 12:53 13:53     16:53 S S S
38,8 37,4 .. Tök, Körtvélyes                       17:54 18:54 19:54
39,4 38,0 .. Tök, Központi Major                       17:55 18:55 19:55
40,1 38,7 .. Tök, Temető                       17:56 18:56 19:56
40,7 39,3 .. Tök, Kútvölgy                       17:57 18:57 19:57
41,4 40,0 .. Tök, Fő u. 100.                       17:58 18:58 19:58
42,0 40,6 .. Zsámbék, Új iskola                       17:59 18:59 19:59
42,7 41,3 .. Zsámbék, Vasbolt                       18:00 19:00 20:00
43,5 42,1 .. Zsámbék, Magyar u. 59.                       18:01 19:01 20:01
43,8 42,4 .. Zsámbék, Ady Endre u.                       18:02 19:02 20:02
44,6 43,2 .. Zsámbék, aut. ford.                       18:04 19:04 20:04

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A 778/3 sz. járat Biatorbágy Fő tértől 782/ 4 számú járatként tovább közlekedik Páty - Budakeszin át Budapest, Széll Kálmán térre.

on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service