Skip navigation
782

Budapest–Páty–Biatorbágy–Etyek

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 782 1 I     low floor 782 3 M     low floor 782 5 I     low floor 782 7 M     low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Széll Kálmán tér Csak elővételben váltott menetjeggyel    13:45 14:55 15:55
1,0 1,0 .. Budapest, Szent János kórház   13:48 14:59 15:59
2,0 2,0 .. Budapest, Budagyöngye   13:50 15:02 16:02
3,1 3,1 .. Budapest, Kuruclesi út   13:52 15:04 16:04
4,0 4,0 .. Budapest, Vízművek   13:55 15:07 16:07
4,5 4,5 .. Budapest, Dénes u.   13:56 15:08 16:08
5,2 5,2 .. Budapest, Irén u.   | | 16:10
5,7 5,7 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút   13:59 15:11 16:11
7,0 7,0 .. Budapest, Országos Korányi Intézet   14:02 15:14 16:14
7,3 7,3 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark)   14:03 15:15 16:15
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
7,8 7,8 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 07:04 14:04 15:16 16:16
8,2 8,2 .. Budakeszi, Gyógyszertár 07:05 14:05 15:17 16:17
8,6 8,6 .. Budakeszi, Városháza 07:06 14:06 15:18 16:18
9,3 9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér 07:07 14:07 15:19 16:19
9,3 9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér 07:08 14:08 15:20 16:20
9,8 9,8 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep 07:09 14:09 15:21 16:21
13,4 13,4 .. Budakeszi, Vastagtanya 07:13 14:13 15:25 16:25
14,7 14,7 .. Páty, Mézeshegy 07:15 14:15 15:27 16:27
16,0 16,0 .. Páty, Somogyi B. u. 07:17 14:17 15:29 16:29
16,8 16,8 .. Páty, Telki elág. 07:19 14:19 15:31 16:31
17,2 17,2   Páty, Iskola u. 07:20 14:20 15:32 16:32
.. .. 0,6 Páty, aut. ford. S S S S
.. .. 1,2 Páty, Töki u. S S S S
17,7 17,7 .. Páty, Rendőrség 07:21 14:21 15:33 16:33
18,4 18,4 .. Páty, Torbágyi út 10. 07:22 14:22 15:34 16:34
19,6 19,6 .. Páty, Torbágyi téglagyár 07:24 14:24 15:36 16:36
S 20,8 .. Biatorbágy, Szent László utca 07:26 14:26 15:38 S
S 21,4 .. Biatorbágy, Tavasz u. 07:27 14:27 15:39 S
S 22,0 .. Biatorbágy, Kinizsi u. 07:29 14:29 15:41 S
S 23,1 .. Biatorbágy, Fő tér 07:31 14:31 15:43 S
21,5 S 0,0 Biatorbágy, Vendel tér S S S 16:38
S S 0,6 Biatorbágy, vá. bej. út S S S S
S S 0,8 Biatorbágy, Vasútállomás S S S S
S S 0,8 Biatorbágy, vá. bej. út S S S S
S S 0,6 Biatorbágy, Vendel tér S S S S
21,5 S 0,0 Biatorbágy, Völgyhíd S S S 16:38
22,1 S .. Biatorbágy, Vasút u. S S S 16:39
22,8 S .. Biatorbágy, Kolozsvári u. S S S 16:41
23,4 24,1 .. Biatorbágy, Orvosi rendelő 07:33 14:33 15:45 16:42
24,0 24,7 .. Biatorbágy, Szentháromság tér 07:35 14:35 15:47 16:44
24,4 25,1 .. Biatorbágy, Kálvin tér 07:36 14:36 15:48 16:45
24,9 25,6 .. Biatorbágy, aut. ford. 07:37 14:37 15:49 16:46
S 26,1 .. Etyek, Kossuth L. u. 65. 07:38 14:38 15:50 S
29,6 .. .. Etyek, Községháza       16:44
30,2 .. .. Etyek, bicskei elág.       16:54
30,9 .. .. Etyek, Palatinus u.       16:55
31,1 .. .. Etyek, aut. ford.       16:56

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on school-days
on school-days
on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service