Skip navigation
786

Budapest–Zsámbék–Tarján–Tardos

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 8423   M     786 1       low floor 8423   M     786 5 M     low floor 786 205 O 2   low floor
0,0 .. Budapest, Széll Kálmán tér Csak elővételben váltott menetjeggyel        17:00 17:15
1,0 .. Budapest, Szent János kórház       17:04 17:19
2,0 .. Budapest, Budagyöngye       17:07 17:22
3,1 .. Budapest, Kuruclesi út       17:09 17:24
4,0 .. Budapest, Vízművek       17:12 17:27
4,5 .. Budapest, Dénes u.       17:13 17:28
5,7 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút       17:16 17:31
7,0 .. Budapest, Országos Korányi Intézet       17:19 17:34
7,3 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark)       17:20 17:35
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
7,8 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u.       17:21 17:36
8,2 .. Budakeszi, Gyógyszertár       17:22 17:37
8,6 .. Budakeszi, Városháza       17:23 17:38
9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér       17:24 17:39
9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér       17:25 17:40
9,8 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep       17:26 17:41
13,4 .. Budakeszi, Vastagtanya       17:30 17:45
14,7 .. Páty, Mézeshegy       17:32 17:47
16,0 .. Páty, Somogyi B. u.       17:34 17:49
16,8 .. Páty, Telki elág.       17:36 17:51
17,2 .. Páty, Iskola u.       17:37 17:52
18,0 .. Páty, Töki u.       17:38 17:53
18,6 .. Páty, Újtelep       17:39 17:54
21,5 .. Tök, Újmajor       17:42 17:57
26,0 .. Zsámbék, PEMÜ       17:47 18:02
26,3 .. Zsámbék, Ady Endre u.       17:48 18:03
27,1 .. Zsámbék, aut. ford.       17:50 18:05
27,1 .. Zsámbék, aut. ford.   07:22 12:10 17:52 18:07
28,2 .. Zsámbék, Mányi út   07:23 12:12 17:53 18:08
28,8 .. Zsámbék, Szomori elág.   07:24 12:13 17:54 18:09
31,8 .. Mány, Felsőörspuszta   07:28 12:17 17:58 18:13
33,8 .. Szomor, Kakukkhegy   07:30 12:20 18:00 18:15
34,8 0,0 Szomor, aut. vt.   07:32 12:22 18:02 18:17
S 0,5 Szomor, Mátyás király u.   07:34 S S S
S 2,2 Somodorpuszta 06:25 07:37 S S S
S 0,5 Szomor, Mátyás király u. 06:27 07:41 S S S
34,8 0,0 Szomor, aut. vt. 06:28 07:43 12:22 18:02 18:17
36,4 .. Gyermely, Községháza 06:30 07:46 12:24 18:06 18:21
36,4 .. Gyermely, Községháza 06:30 07:46 12:24 18:06 18:21
37,1 .. Gyermely, Felső 06:31 07:48 12:25 18:08 18:23
39,3 0,0 Gyarmatpusztai elág. 06:34 07:51 12:28 18:11 18:26
S 1,5 Gyarmatpuszta 06:38 07:53 12:32 18:13 18:28
39,3 0,0 Gyarmatpusztai elág. | o | | |
43,7 .. Küllüdi erdészház 06:49   12:43 18:19 18:34
47,0 .. Tarján, Temető 06:54   12:49 18:22 18:37
48,2 .. Tarján, aut. vt. 06:56   12:51 18:24 18:39
49,2 .. Tarján, Gyógyintézet       18:26 18:41
52,4 .. Vértestolna, Újtelep       18:30 18:45
53,2 .. Vértestolna, kultúrház       18:31 18:46
53,8 .. Vértestolna, Tűzoltószertár       18:32 18:47
57,4 .. Tardos, Tatai elág.       18:37 18:52
57,8 .. Tardos, Dózsa u.       18:38 18:53
58,1 .. Tardos, Süttői elág.       18:39 18:54
59,1 .. Tardos, aut. vt.       18:41 18:56

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 december 24-én nem közlekedik, december 24-én a 783-as autóbuszvonalon közlekedő 239 sz. járat meghosszabbított útvonalon Tardos aut. vt.-ig közlekedik.

on work-days
on work-days
on free days
on free days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service