Skip navigation
788, 791

Budapest-Zsámbék-Herceghalom

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 788 1 M     low floor 788 3 M     low floor 788 5 M     low floor 791 7 M     low floor 791 9 M     low floor 791 11 M     low floor 791 13 M     low floor
0,0 .. .. Budapest, Széll Kálmán tér Csak elővételben váltott menetjeggyel        12:45 14:45 15:45 17:45
1,0 .. .. Budapest, Szent János kórház       12:48 14:49 15:49 17:59
2,0 .. .. Budapest, Budagyöngye       12:50 14:52 15:52 17:52
3,1 .. .. Budapest, Kuruclesi út       12:52 14:54 15:54 17:54
4,0 .. .. Budapest, Vízművek       12:55 14:57 15:57 17:57
4,5 .. .. Budapest, Dénes u.       12:56 14:58 15:58 17:58
5,7 .. .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút       12:59 15:01 16:01 18:01
7,0 .. .. Budapest, Országos Korányi Intézet       13:02 15:04 16:04 18:05
7,3 .. .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark)       13:03 15:05 16:05 18:05
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár             S
7,8 .. .. Budakeszi, Erkel Ferenc u.       13:04 15:06 16:06 18:06
8,2 .. .. Budakeszi, Gyógyszertár       13:05 15:07 16:07 18:07
    0,0 Budakeszi, Honfoglalás sétány       S S S S
    0,4 Budakeszi, Zichy P. u.       S S S S
  0,0 .. Budakeszi, Széchenyi utca (gimnázium)       S S S S
8,6 0,3 .. Budakeszi, Városháza       13:06 15:08 16:08 18:08
9,3 1,0 .. Budakeszi, Dózsa György tér       13:07 15:09 16:09 18:09
9,3 1,0 .. Budakeszi, Dózsa György tér       13:08 15:10 16:10 18:10
9,8 1,5 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep       13:09 15:11 16:11 18:11
13,4 5,1 .. Budakeszi, Vastagtanya       13:13 15:15 16:15 18:15
14,7 6,4 .. Páty, Mézeshegy       13:15 15:17 16:17 18:17
16,0 7,7 .. Páty, Somogyi B. u.       13:17 15:19 16:19 18:19
16,8 8,5 .. Páty, Telki elág.       13:19 15:21 16:21 18:21
17,2 8,9 .. Páty, Iskola u.       13:20 15:22 16:22 18:22
18,0 9,7 0,0 Páty, aut. ford.       13:21 15:23 16:23 18:23
S S 0,6 Páty, aut. ford.       S S S S
18,6 10,3 .. Páty, Újtelep       13:22 15:24 16:24 18:24
21,5 13,2 .. Tök, Újmajor       13:25 15:27 16:27 18:27
26,0 17,7 .. Zsámbék, PEMÜ       13:30 15:32 16:32 18:32
26,3 18,0 .. Zsámbék, Ady Endre u.       13:31 15:33 16:33 18:33
26,6 18,3 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út       | | | |
S .. 0,5 Zsámbék, aut. ford.       13:33 15:35 16:35 18:35
S .. 0,5 Zsámbék, aut. ford. 05:25 08:30 11:30 13:35 15:35 16:35 18:35
26,6 18,3 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út | | | | | | |
35,2 26,9 .. Herceghalom, Liget u. 05:41 08:46 11:46 13:51 15:51 16:51 18:51

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service