Skip navigation
770

Budapest–M1–Zsámbék–Tatabánya–Kisbér

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R
 Km Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 770 1 M     low floor 770 3 M     low floor 770 5 M     low floor
.. .. 0,0 0,0 Budapest, Déli pu. 12:20   16:20
.. .. S 4,7 Budapest, Kelenföld vasútállomás 12:35   16:35
0,0 0,0 S .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  12:45 14:45 16:45
S 3,0 4,5 .. Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S S S
S 3,1 .. .. Budapest, Sasadi út S S S
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
2,1 S .. .. Budapest, Péterhegyi út | | |
.. .. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
29,1 29,9 .. .. Zsámbék, aut. ford. 13:17 15:17 17:17
29,1 29,9 .. .. Zsámbék, aut. ford. 13:22 15:22 17:22
30,2 31,0 .. .. Zsámbék, Mányi út 13:23 15:23 17:23
30,8 31,6 .. .. Zsámbék, Szomori elág. 13:24 15:24 17:24
33,8 34,6 .. .. Mány, Felsőörspuszta 13:28 15:28 17:28
35,8 36,6 .. .. Szomor, Kakukkhegy 13:30 15:30 17:30
36,8 37,6 .. .. Szomor, aut. vt. 13:32 15:32 17:32
38,4 39,2 .. .. Gyermely, Községháza 13:36 15:36 17:36
38,4 39,2 .. .. Gyermely, Községháza 13:39 15:39 17:39
39,1 39,9 .. .. Gyermely, Felső 13:41 15:41 17:41
41,3 42,1 .. .. Gyarmatpusztai elág. 13:44 15:44 17:44
50,2 51,0 .. .. Tarján, aut. vt. 13:56 15:56 17:56
66,8 67,6 .. .. Tatabánya, aut. áll. 14:20 16:20 18:20
66,8 67,6 .. .. Tatabánya, aut. áll. 14:35 16:35 18:25
74,0 74,8 .. .. Környe, faluközpont 14:48 16:48 18:38
81,1 81,9 .. .. Oroszlány, körforgalom 14:58 16:58 18:48
81,5 82,3 .. .. Oroszlány, posta 15:00 17:00 18:50
87,2 88,0 .. .. Bokod, Hajnal u. 15:08 17:08 18:58
87,8 88,6 .. .. Bokod, iskola 15:10 17:10 19:00
88,4 89,2 .. .. Bokod, Dadi u. 15:12 17:12 19:02
90,9 91,7 .. .. Dad, bokodi elág. 15:15 17:15 19:05
93,9 94,7 .. .. Szákszendi elág. 15:19 17:19 19:09
97,4 98,2 .. .. Császár, Petőfi u. 15:23 17:23 19:13
98,0 98,8 .. .. Császár, posta 15:24 17:24 19:14
102,2 103,0 .. .. Vérteskethely, alsó 15:29 17:29 19:19
103,2 104,0 .. .. Vérteskethely, posta 15:31 17:31 19:21
108,2 109,0 .. .. Kisbér, sportpálya 15:38 17:38 19:28
109,3 110,1 .. .. Kisbér, aut. áll. 15:40 17:40 19:30

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetők, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.

on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service