Skip navigation
775

Budapest–M1–Zsámbék–Gyermely

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R O R R R R R R R R R R R R R R R O R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 799 1 M     low floor 775 1 M     low floor 1853         774 1 M     low floor 775 3 M     low floor 799 3 M     low floor 8423   M     774 3 M     low floor 770 1 M     low floor 799 5 M     low floor 774 5 M     low floor 799 7 M     low floor 770 3 M     low floor 798 9 M     low floor 774 7 M     low floor 799 11 M     low floor 770 5 M     low floor 798 13 M     low floor 1853         777 1 M     low floor 775 5 M     low floor 775 7 M     low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 07:45   08:45 09:45 10:45   11:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15   17:45 18:45 19:45
2,1 S .. Budapest, Péterhegyi út | |   | | |   | | | | | | | | | | |   | | |
S 3,0 .. Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S S   S S S   S S S S S S S S S S S   S S S
S 3,1 .. Budapest, Sasadi út S S   S S S   S S S S S S S S S S S   S S S
29,1 29,9 .. Zsámbék, aut. ford. 06:17 08:17 09:05 09:17 10:17 11:17   12:17 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17 17:47 18:11 18:17 19:17 20:17
29,1 29,9 .. Zsámbék, aut. ford. 06:20 08:22 09:05 09:22 10:22 11:22 12:10 12:22 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:52 17:22 17:52 18:11 18:22 19:22 20:22
30,2 31,0 .. Zsámbék, Mányi út   08:23 | 09:23 10:23   12:12 12:23 13:23   14:23   15:23   16:23   17:23   | 18:23 19:23 20:23
30,8 31,6 .. Zsámbék, Szomori elág.   08:24 | 09:24 10:24   12:13 12:24 13:24   14:24   15:24   16:24   17:24   | 18:24 19:24 20:24
33,8 34,6 .. Mány, Felsőörspuszta   08:28 09:11 09:28 10:28   12:17 12:28 13:28   14:28   15:28   16:28   17:28   18:17 18:28 19:28 20:28
35,8 36,6 .. Szomor, Kakukkhegy   08:30 | 09:30 10:30   12:20 12:30 13:30   14:30   15:30   16:30   17:30   | 18:30 19:30 20:30
36,8 37,6 .. Szomor, aut. vt.   08:32 09:15 09:32 10:32   12:22 12:32 13:32   14:32   15:32   16:32   17:32   18:21 18:32 19:32 20:32
S S 0,5 Szomor, Mátyás király u.   S   S S   S S S   S   S   S   S   S S S S
S S 2,2 Somodorpuszta   S   S S   S S S   S   S   S   S   S S S S
S S 0,5 Szomor, Mátyás király u.   S   S S   S S S   S   S   S   S   S S S S
36,8 37,6 0,0 Szomor, aut. vt.   08:32 09:15 09:32 10:32   12:22 12:32 13:32   14:32   15:32   16:32   17:32   18:21 18:32 19:32 20:32
38,4 39,2 .. Gyermely, Községháza   08:36 09:18 09:36 10:36   12:24 12:36 13:36   14:36   15:36   16:36   17:36   18:24 18:36 19:36 20:36
38,4 39,2 .. Gyermely, Községháza   08:36 09:18 09:37 10:36   12:24 12:37 13:39   14:37   15:39   16:37   17:39   18:24 18:37 19:36 20:36
39,1 39,9 .. Gyermely, Felső   08:38     10:38   12:25   13:41       15:41       17:41       19:38 20:38
39,4 40,2 .. Gyermely, Semmelweis u.   08:39     10:39   12:26                           19:39 20:39

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.

on work-days
on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service
O National passenger transport service