Skip navigation
775

Budapest–M1–Zsámbék–Gyermely

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R   R O R R R R R R R R R R R R   R R R R     O R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 799 1 M     low floor 775 11 M     775 1 M     low floor 1853         774 1 M     low floor 775 3 M     low floor 799 3 M     low floor 8423   M     774 3 M     low floor 770 1 M     low floor 799 5 M     low floor 774 5 M     low floor 799 7 M     low floor 770 3 M     low floor 799 9 M     low floor 774 7 M     low floor 799 11 I     799 311 T     low floor 798 15 I     low floor 770 5 M     low floor 798 13 I     low floor 2848   T     low floor 798 17 I     low floor 1853         777 1 M     low floor 775 5 M     low floor 775 7 M     low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45   07:45   08:45 09:45 11:15   11:45 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:05 16:15 16:25 16:45 17:05 17:15 17:25   17:45 18:45 19:45
2,1 S .. Budapest, Péterhegyi út |   |   | | |   | | | | | | | | | | | | | | |   | | |
S 3,0 .. Budapest, Kelenföld vá. (Őrmező) S 06:48 S   S S S   S S S S S S S S S S S S S S S   S S S
S 3,1 .. Budapest, Sasadi út S S S   S S S   S S S S S S S S S S S S S S S   S S S
29,1 29,9 .. Zsámbék, aut. ford. 06:17 07:17 08:17 09:05 09:17 10:17 11:47   12:17 13:17 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 16:17 16:37 16:47 16:57 17:17 17:37 17:47 17:57 18:11 18:17 19:17 20:17
29,1 29,9 .. Zsámbék, aut. ford. 06:20   08:22 09:05 09:22 10:22 11:52 12:10 12:22 13:22 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:22 16:42 16:52 17:02 17:22 17:42 17:52 18:02 18:11 18:22 19:22 20:22
30,2 31,0 .. Zsámbék, Mányi út     08:23 | 09:23 10:23   12:12 12:23 13:23   14:23   15:23   16:23       17:23       | 18:23 19:23 20:23
30,8 31,6 .. Zsámbék, Szomori elág.     08:24 | 09:24 10:24   12:13 12:24 13:24   14:24   15:24   16:24       17:24       | 18:24 19:24 20:24
33,8 34,6 .. Mány, Felsőörspuszta     08:28 09:11 09:28 10:28   12:17 12:28 13:28   14:28   15:28   16:28       17:28       18:17 18:28 19:28 20:28
35,8 36,6 .. Szomor, Kakukkhegy     08:30 | 09:30 10:30   12:20 12:30 13:30   14:30   15:30   16:30       17:30       | 18:30 19:30 20:30
36,8 37,6 .. Szomor, aut. vt.     08:32 09:15 09:32 10:32   12:22 12:32 13:32   14:32   15:32   16:32       17:32       18:21 18:32 19:32 20:32
S S 0,5 Szomor, Mátyás király u.     S   S S   S S S   S   S   S       S       S S S S
S S 2,2 Somodorpuszta     S   S S   S S S   S   S   S       S       S S S S
S S 0,5 Szomor, Mátyás király u.     S   S S   S S S   S   S   S       S       S S S S
36,8 37,6 0,0 Szomor, aut. vt.     08:32 09:15 09:32 10:32   12:22 12:32 13:32   14:32   15:32   16:32       17:32       18:21 18:32 19:32 20:32
38,4 39,2 .. Gyermely, Községháza     08:36 09:18 09:36 10:36   12:24 12:36 13:36   14:36   15:36   16:36       17:36       18:24 18:36 19:36 20:36
38,4 39,2 .. Gyermely, Községháza     08:36 09:18 09:37 10:36   12:24 12:37 13:39   14:37   15:39   16:37       17:39       18:24 18:37 19:36 20:36
39,1 39,9 .. Gyermely, Felső     08:38     10:38   12:25   13:41       15:41           17:41           19:38 20:38
39,4 40,2 .. Gyermely, Semmelweis u.     08:39     10:39   12:26                                   19:39 20:39

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.

on work-days
on work-days
on school-days
on school-days
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service
O National passenger transport service